MSc Jaapani Ühiskonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Viimased 20 aastat on Jaapanile üleminekuperiood.

Jaapani näiliselt peatamatu majanduskasvu järsk lõpp 1990-ndate aastate alguses tõi rahva kaheks aastakümneks majanduslanguseks, mis on omakorda toonud esile mitmed sotsiaalsed ja poliitilised küsimused, mis on kogunenud pärast Teist maailmasõda.

Jaapani majandusliku ülemuse lõpp lõppes ka külma sõja lõppemisega, mis tõi kaasa uue piirkondliku ja globaalse dünaamika ning uute julgeolekualaste väljakutsetega.

Samal ajal on Jaapani kultuur kogenud renessansi, kusjuures Jaapan on ülemaailmselt tunnustatud ülemaailmsete jahedate ja Jaapani kultuuritoodete keskmisena, et leida uusi turge ja mõjutada uusi demograafiaid kogu maailmas.

Üldine pilt on kiiresti muutuv rahvas postindustriaalsete ühiskondade esirinnas - see ei ole mitte ainult rikkaliku traditsioonilise pärandi ja mitmekesisuse poolest, vaid ka selle kohta, milline on tema hiljutine kogemus maailma suundumustest.

Sellise keerukuse mõistmine nõuab interdistsiplinaarset lähenemist ning pakume Teile võimalust uurida Jaapani ajalugu, rahvusvahelisi suhteid, poliitikat, religiooni ja kunsti ning aidata teil näha nende vahelisi seoseid.

Jaapani lähtematerjalide kasutamisel koos ulatusliku inglise keele kirjandusega Jaapanist aitame teil oma huve edasi arendada ja arendada, keskenduda teile Jaapani huvitavatele aspektidele ja toetada teid, kui teete oma algset uurimisprojekti.

Programmi lõpuks olete omandanud erialased oskused ja teadmised, mis tähistavad teid Jaapani eksperdina, ning usaldust nende oskuste rakendamiseks tööstuses, akadeemilistes ringkondades või väljaspool seda.

Programmi struktuur

Programmi õpetatakse läbi seminaride ja õpetuste kombinatsiooni. Te võtate ühe kohustusliku ja nelja valikukursuse, samuti kohustuslikud teadustöö oskused ja meetodid. Pärast kaks semestrit õpetas kursusi, te teete oma teadustöö oma väitekirja jaoks.

Kohustuslikud kursused:

 • Riik, ühiskond ja rahvuslik identiteet Jaapanis pärast 1989. aastat
 • Teadustöö oskused ja meetodid

Optsioonikursused võivad sisaldada järgmist:

 • Budistlik harja: Jaapani budismi diskursuslikud ja graafilised avaldised
 • Kaasaegne Jaapani kino
 • Jaapani esituskunstid
 • Jaapani religioonid tänapäeva ajastul
 • Jaapani küberpunk
 • Ida-Aasia rahvusvahelised suhted
 • Riigi osaliste roll Ida-Aasia poliitikas
 • Jaapani radikaal, kultuur, poliitika ja protest Jaapani „1960-ndatel aastatel”

Õpitulemused

Programmi järgivad õpilased:

 • arendama kriitilist teadlikkust vähemalt kahest Jaapani õpingute konkreetsest valdkonnast nii põlisrahvaste kirjandus- ja / või kriitiliste traditsioonide kui ka Lääne kriitilise mõtlemise osas
 • omandada Jaapani kultuuri erialaseid teadmisi ja teadlikkust Jaapani ja teiste kultuuride interaktsioonist tänapäeva kontekstis
 • kasutage bibliograafilisi, interneti- ja muid asjakohaseid ressursse kõrgtasemel
 • arendada võimet lugeda ja hinnata kriitiliselt põhilisi tekste uuritud valdkondades

Neil, kellel on varasemad kogemused Jaapani keeleõppes, on võimalus arendada vajalikke keeleoskusi, et teha Jaapani uuringutes kindlaksmääratud valdkondades teadusuuringuid, hankides, valides, tõlkides ja assimileerides teavet Jaapani allikatest.

Karjäärivõimalused

Fookuse paindlikkus, mida see programm pakub, teeb sellest ideaalse aluse edasijõudnule, mis võib viia akadeemilise karjääri. Õpetamine ja hooldusõiguse rolli kultuuriasutused on alternatiiv karjääri Pathways

Ülekantavad oskused, mida saate suhtluses, projektijuhtimises ja esitluses, osutavad tööandjatele igas valdkonnas väärtuslikku vara.

Riiki sisenemise nõuded

UK 2: 1 kiitusega diplom või selle rahvusvaheline ekvivalent asjaomases distsipliinis.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust järgmises kvalifikatsioonis:

 • bakalaureuse või magistri kraadi, mida õpetati ja hindas inglise keeles enamikus inglise keelt kõnelevas riigis, nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni
 • IELTS: kokku 7,0 (iga mooduli kohta vähemalt 6,5)
 • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 23 iga mooduli kohta)
 • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" lõikudes vähemalt 61)
 • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 176 moodulit)
 • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Õppetöö ja inglise keele poolt hinnatud kraad ei tohi olla enam kui kolm ja pool aastat vana. IELTS, TOEFL, inglise keele Pearson Test ja Trinity ISE ei tohi olla rohkem kui kaks aastat vana oma kraadiõppe programmi alguses.

(* Uuendatud 8/11/2018, et anda täpsemat teavet inglise keele kvalifikatsiooni lõpptähtaegade kohta.)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections.

An international community at the heart of the University of Edinburgh, drawing connections between people and cultures and surrounded by world-class resources and collections. Näita vähem