MSc Juhtimine Ja Rahandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Saate põhjaliku ülevaate põhilistest äri- ja juhtimispõhimõtetest, sealhulgas strateegilisest juhtimisest ja organisatsiooni analüüsist. Te arendate oma juhtimisoskust, kriitilist mõtlemist ja analüüsioskust konkreetsete ärieesmärkide saavutamiseks ja ärikriitilistele väljakutsetele vastamiseks.

Rahastamise eriala tutvustab teile organisatsiooni rahanduse põhitõdesid ja seda, kuidas kasutada finantsteavet äriotsuste toetamiseks.

Meie moodulid on välja töötanud teadlased ja valdkonna eksperdid tagamaks, et teie välja töötatud teadmised ja võimalused vastavad kõigi sektorite organisatsioonide kõrgema taseme kohustustele.

Keskendudes tegevuste õppimisele, parandab teie kogemusi ettevõtlus simulatsiooni komplektiga, mille kaudu parandate oma hindamis- ja otsustamisoskusi, töötades välja strateegiad, mis vastavad erinevatele ärikriitilistele väljakutsetele.

See kursus on ideaalne, kui teil on eesmärk oma juhtivate väljavaadete arendamiseks, pöörates erilist tähelepanu finantsjuhtimisele.

Kursuse eelised

Tegevusõppele keskendudes oskate kasutada eesmärgipäraselt loodud ärisimulatsiooni komplekti, mis jäljendab hädaabiteenuste koolitamiseks kasutatavaid rajatisi. Teile tutvustatakse ärikriitilisi väljakutseid ja olukordi ning töötatakse meeskondadena reageerimisstrateegiate väljatöötamiseks, kasutades oma lähenemisviisi sõnastamiseks reaalajas äriteavet. Vahetu tagasiside aitab teil analüüsi- ja otsustusoskust hinnata ja parandada.

Õppetöö sisaldab loenguid, seminare ja õpetusi nii individuaalse kui ka rühmatööna. Teie mooduleid õpetab ekspertide arv, kellest paljud on kõrgharidusakadeemia stipendiaadid, koos tööstusespetsialistidega.

Võite valida, kas viia läbi konsultatsiooniprojekt ühe meie partnerorganisatsiooniga avalikus, era- ja heategevussektoris, pidades projekti peenemate üksikasjade üle läbirääkimisi otse kliendiga ning tutvustades oma uurimistööd oma kliendile ja akadeemilisele juhendajale.

Nii aastatepikkused külastajate loengud inspireerivad teid ja pakuvad potentsiaalsete tööandjatega võrguvõimalusi. Varasemad kõnelejad on Londoni börsi tegevdirektor ja Inglismaa Panga asedirektor Yorkshire ja Humber.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Laia juhtimiskvalifikatsiooni lisamine olemasolevatele teadmistele aitab teil paremini mõista organisatsiooni strateegiaid, väljakutseid ja võimalusi. Samuti arendate oma teadmisi rahandusest, andes teile kogemusi, mis on vajalikud mitmesuguste juhtimisrollide õnnestumiseks avalikus, era- ja heategevussektoris.

  • Ärijuht
  • Finantsjuht
  • Operatsioonide haldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, on veebis kättesaadavad teile sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õpetamisruumid, auditooriumid, konverentsiruumid ja silmapaistev maine ärikeskusena. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskmesse.

Simulatsiooni komplekt

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad reaalse elu stsenaariumide keerukust, mis võiks otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem