Kursuse üksikasjad

Saage põhjalikku arusaamist põhitegevusest ja juhtimispõhimõtetest, sealhulgas strateegilisest juhtimisest ja organisatsioonilisest analüüsist. Te arendate oma juhtrolli, kriitilist mõtlemist ja analüütilisi oskusi, et saavutada konkreetsed ärieesmärgid ja reageerida ärikriitiliste väljakutsetega.

Finantskonsultatsioon tutvustab teid organisatsiooni rahastamise põhialuste ja finantsteabe kasutamise kohta äriotsuste toetamiseks.

Meie moodulid on välja töötanud akadeemilised ringkonnad ja tööstuse eksperdid, et tagada teadmiste ja võimete arendamine, mis vastavad kõrgema taseme kohustustele organisatsioonides kõigis sektorites.

Keskendudes tegevuste õppimisele, parandab teie kogemusi ettevõtlus simulatsiooni komplektiga, mille kaudu parandate oma hindamis- ja otsustamisoskusi, töötades välja strateegiad, mis vastavad erinevatele ärikriitilistele väljakutsetele.

See kursus on ideaalne, kui teil on eesmärk oma juhtivate väljavaadete arendamiseks, pöörates erilist tähelepanu finantsjuhtimisele.

Kursuse eelised

Osana meie aktiivsest keskendumisest õppustegevusele kasutate sihtotstarbelist ärimudelite komplekti, mis jäljendab hädaabiteenistuste koolitamiseks kasutatavaid rajatisi. Teile esitatakse ärikriitilisi väljakutseid ja olukordi ning meeskonnad töötavad vastusstrateegiate väljatöötamisel, kasutades reaalajas ettevõtte teavet oma lähenemisviisi sõnastamiseks. Kohene tagasiside aitab hinnata ja parandada teie analüütilisi ja otsuste tegemise oskusi.

Teie õpetus hõlmab loenguid, seminare ja õpetusi nii individuaalse kui ka grupitööga. Teie mooduleid õpetab kogenud ekspertide akadeemiline personal, kellest paljud on Kõrghariduse Akadeemia kaaslased koos tööstusharu spetsialistidega.

Võite valida konsultatsiooniprojekti ühe avaliku, era- ja heategevus sektori partnerorganisatsiooniga, pidades läbirääkimisi projekti täpsemate üksikasjade üle otse kliendiga ja tutvustades oma teadustööd oma kliendile ja akadeemilisele juhendajale.

Nii aastatepikkused külastajate loengud inspireerivad teid ja pakuvad potentsiaalsete tööandjatega võrguvõimalusi. Varasemad kõnelejad on Londoni börsi tegevdirektor ja Inglismaa Panga asedirektor Yorkshire ja Humber.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Laialdase juhtimiskvalifikatsiooni lisamine olemasolevatele teadmistele suurendab teie arusaamist organisatsioonistruktuuridest, väljakutsetest ja võimalustest. Samuti saate arendada oma arusaama rahandusest, andes teile kogemusi, mis on vajalikud edukaks juhtimiseks avalikus, era- ja heategevusalas.

 • Ärijuht
 • Finantsjuht
 • Operatsioonide haldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

 • Finantsotsuse analüüs
 • Ettevõtte strateegia
 • Juhtimine, inimesed
 • Kaasaegne turundus
 • Corporate Finance
 • Rahaliste vahendite haldamine

Valikute moodulid

 • Live Commercial Project
 • Dissertatsioon

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvahelised üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Simulatsiooni komplekt

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad reaalse elu stsenaariumide keerukust, mis võiks otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilaste jaoks. 12 500 GBP rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date