Iga organisatsioon eeldab tippjuhtkonna et sujuvalt ja tõhusalt. Alates strateegia ja poliitika arengut ja innovatsiooni, tugevad juhid viia edukaid ettevõtteid, sõidu neid edasi ja tõsta oma profiili, kasumi ja maine. Avatud ettevõtluse, juhtimise ja ökonoomika lõpetajate MSc on spetsialist programm, mis ehitab oma olemasolevaid oskusi ja teadmisi ning arendada neid Magistriõpe tasandil.

Programm tutvustab õpilastele täiustatud juhtimise kontseptsioone kombinatsiooni abil core vundament teemade kõrval operatsioonide rada. Õpilased on ka võimalus valida segatud rada marsruudil õmblemine programmi täpselt nende nõuetele.

Kursuste võib olla lühike esseesid, laiendatud esseed, aruanded ja ettekanded, mille kaudu õpilased näidata oma teadmisi ja mõistmist.

Õpetas moodulite andma kaks kolmandikku üldine tase (120 ainepunkti). Lõplik hinnang on 60 krediidi väitekirja (10000 - 12000 sõna), kus õpilased läbi viia oma teadustöö joondatud oma rada juhendamisel juhendaja.

Miks uurida selle kursuse

  • Võimalus õppida ühte neljast erialast; Strateegia, Operatsioonid, Ettevõtlus ja Innovatsioon ning Organisatsiooniline Juhtimine ja Muutused. Õpilased saavad õppida ka segatud rada, õmblemine programmi sobitada oma täpse nõuetele.
  • Toetab mitmesuguseid karjäärivõimalusi, sealhulgas konsultatsiooni-, teadus- ja poliitika kujundamist ning juhtivatel kohtadel nii VKEdes kui ka suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes. Ettevõtluse ja innovatsiooni rajajaks olevad üliõpilased saavad uurida oma ettevõtte käivitamist.
  • Birminghami Ülikoolist on eliidi institutsioon maailmatasemel ülikooli ja rajatised ning valiti The Times ja Sunday Times University of the Year 2013/14.
  • Birmingham Business School on ülemaailmne keskus õppe- ja teadustöö kvaliteedi, hoides "Triple Crown" rahvusvahelise akrediteeringuid: Amba, EQUIS ja AACSB.
  • Teid õpetatakse ekspert õppejõud sõbralik, toetav ja rahvusvahelises keskkonnas koos ainult kursuste hindamise struktuur iga moodul; 80% Individuaalne, 20% grupitöö.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Aste peab olema ettevõtluse, juhtimise, majanduse, raamatupidamise, rahanduse või sarnase ainevaldkonnas Business. Õpilased ilma eelneva uuringu Business võiks olla huvitatud meie MSc International Business.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 27 kursust Birmingham Business School, University of Birminghamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
11,160 GBP
täistööajaga, koduõpilased. 20 610 £ ülemeremaade õpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi