MSc juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc halduses

MSc in Management on välja töötatud, et rahuldada nõudlust kursused, mis ühendab tugeva teoreetilise aluse koos firma keskenduda praktilise kohaldamise. Teil on avatud kuni uusimat koolkondi sellistes valdkondades nagu rahvusvaheline äri, rahanduse, turunduse, ettevõtluse ja strateegia.

Teave selle kursuse

Muidugi on ka mitmeid Valikmoodulid õpilastel uurida muude huvipakkuvad valdkonnad või rõhutada nende areng on konkreetses valdkonnas oma valik. Arengu tõhusa juhtimisoskusi, mis hõlmavad analüütiline probleemide lahendamine, otsuste tegemisel, tõhusa suhtlemise ja juhtimise, julgustatakse vältel. Need oskused annavad tugeva vahendeid, mida saab rakendada tegelikes päev-päevalt juhtimise olukordades ja teenida lõpetajate eesmärk on suuremad juhtivatel ametikohtadel organisatsiooni sees.

Kes on kursuse?

Kursus on mõeldud kõigile järgmistele karjääri, mis nõuab, et nad astuda keskelt tippjuhtide ametikohtadel. Lisaks muidugi võib pakkuda üleminekuetapp lõpetajate teiste distsipliinide, kes soovivad liikuda areenile kas praktikud, teadlased või konsultandid.

Auhinna ja Arengupartei

MSc in Management muidugi on andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. See auhind võimaldab ülekande tase 9 teadustöö kraadi ja mõnel juhul jätk õpetas ka doktoriõppe tasemel 10 NFQ.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on kohustatud hoidma vähemalt 2,2 autasustatakse diplomi kas Sugulane või mitte suguluses ala tasemel 8 National Framework of Qualifications. Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab mitte-lõpetanutele, kellel on ulatuslikud töökogemust ja teiste enne kvalifikatsiooni võib kaaluda ka muidugi.

KESTUS

See kursus kestab 1 õppeaasta.

Soovituslik ajakava

Märge ajakava klassi päevadel ja kellaaegadel on: esmaspäeval ja kolmapäeval 18,00-21,00 ja mõned laupäev töötoad.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem