MSc juhtimine on põneva üheaastase magistriõppe kursus, mis on avatud kõigile taustaga taotlejatele, kuid mis on suunatud peamiselt üliõpilastele, kes ei ole varem äri- ja juhtimiskoolitust õppinud.

Juhid on muutuste ained, uuendajad ning sotsiaal- ja ettevõtlusettevõtted. Juhid on kriitilised, väljakutsuvad, sõltumatud ja loomingulised mõtlejad. Juhid mõjutavad nende keskkonda.

MSc juhtimine võimaldab teil arendada vajalikke oskusi, et edendada erinevaid mõtteviise, erinevaid võimalusi vaatamiseks ja mõistmiseks organisatsioonide.

Alustades septembri ettevalmistusõppust, et anda teile intensiivset induktsiooni, siis loengute, juhtumiuuringute, seminaride ja grupipõhiste tööde käigus põhiliste moodulite raames saate väljakutseks väljakujunenud mõtlemismudelid, mis kajastavad kriitiliselt kaasaegset juhtimist ja alternatiivsete viiside korraldamine. Jätkusuutlikkus, innovatsioon ja sotsiaalne vastutus on peamised teemad kursusel koos oskuste arendamisega sellistes olulistes valdkondades nagu turundus, raamatupidamine ja personalijuhtimine. Kolmanda semestri jooksul saate äriprojekti kõrval kohtuda tööstuse ja akadeemiliste ringkondade kõnelejatega, kes pakuvad mõttetundlikke ja inspireerivaid perspektiive oma kogemustest, silmitsi ja kritiseerides praeguseid äri- ja juhtimisprobleeme.

Kogu teie aja Manchesteris on teil juurdepääs oma ala asjatundjatele peetud teadlaste käimasolevatele uuringutele. Koolitustöötajad on kaasatud koolide erinevatesse teaduskeskustesse ja teid julgustatakse osalema seminaridel, mis võiksid huvi pakkuda. Selle intellektuaalse vahetuse foorumi raames saate oma teadmisi, kriitikke ja sõltumatuid mõtlejaid oma oskusi täiustada.

Ükskõik, kas soovite oma äri juhtida või aidata lahendada mõningaid maailma probleeme, annab kursus teadmisi ja oskusi olulistes juhtimisvaldkondades, mis võimaldab teil võtta erinevaid positsioone nii era- kui ka avalikus sektoris. kasumisektorid.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb järgmistest õpetatavatest üksustest:

  • Juhtkonna alused
  • Sissejuhatus raamatupidamises
  • Turundus ja juhtimine
  • Ettevõtte tulemuslikkuse ja strateegia
  • Jätkusuutlikkus ja sotsiaalne vastutus
  • Innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus
  • Võrdlevad töösuhted ja rahvusvaheline inimressursside juhtimine
  • Organisatsiooniline psühholoogia
  • Globaalse äri ja juhtimise suundumused
  • Ettevõtluse ja juhtimise teadustegevuse oskused

Kursuste ja hindamine

Kursuste osakondade hindamine varieerub ja sisaldab eksamite, kursuste, aruannete ja grupiprojektide hindamise ja esitluste kombinatsiooni.

Kolmanda semestri jooksul osalevad õpilased oma lõpliku hindamise raames äriprojekti.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega (2: 1) või ülemere samaväärsusega mis tahes erialal. Taotlejad peaksid teadma, et MSc Management on spetsiaalselt loodud ümberõppekursus üliõpilastele, kellel pole eelnevat kogemust äri ja juhtimine. Ehkki eeldatavalt ei ole eelnevat teadmisi äri ja juhtimise kohta, liigub kursus kiiresti, et kõik osalejad jõuaksid sama arusaamisele.

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
13,500 GBP
Suurbritannia / ELi üliõpilased (aastas): 13 500 £ / Rahvusvahelised üliõpilased (aastas): 22 000 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

MSc Management experience: Jack Woolley, UK