MSc Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

„Halb juhtimine maksab aastas hinnanguliselt 84 miljardit Suurbritannia naelsterlingit kaotatud tootlikkusega”, mida on vaja paremini koolitatud ja informeeritud juhtidele (Chartered Management Institute Manifesto, 2017). See MSc eesmärk on varustada teid nende vajalike teadmiste, oskuste ja tehnikatega, et oleks võimalik aru saada, kuidas äri viiakse läbi ja millised on juhtide strateegilised ja operatiivsed väljakutsed. MSc Management püüab arendada hästi ümaraid, läbimõeldud, aktiivseid, peegeldavaid ja praktilisi spetsialiste, kellel on suurepärased oskused.

Eripäraks on see programm on võimalus valida eriti Pathway lõpliku 60 krediiti, mis sobib kõige paremini teie ambitsioonid ja arenguvajadusi. Te saate võimaluse valida uurimuse väitekirjast; konsultatsiooniprojekt organisatsioonis; 6–12 kuu pikkune tööpraktika või 6-12 kuu ettevõtlusaktiivsus *

* Õpilased, kes vajavad Ühendkuningriigis õppimiseks viisat, võivad sõltuvalt programmist lisada kuni 1-aastase töökoha. Võimalus lisada praktika on sõltuvuses Ühendkuningriigi sisserände eeskirjadest taotluse esitamise ajal. Võib juhtuda, et mõnede programmide puhul ei ole üliõpilastel võimalus taotleda paigutusperioodi lisamist oma programmile enne, kui nad saabuvad Ühendkuningriiki ja nad peavad taotlema uut viisat. Ei ole mingit garantiid, et paigutust pakutakse ja et viisat omavatel üliõpilastel on teatud liiki tööde suhtes piiranguid, sealhulgas paigutusi, mida nad saavad teha.

Kuidas kursust õpetatakse

Kasutatakse paljusid õpetamismeetodeid, sealhulgas traditsioonilisi loenguid, õpikodasid ja väikese grupi õpetusi.

Oleme pakkunud ekskursioone erinevat tüüpi organisatsioonidele, sealhulgas Jaguar Land Roverile, Michelini rehvidele ja New Vici teatrile, et võimaldada õpilastel kogeda erinevaid kontekste, mida nad on õpetanud.

Hindamine

Selle programmi poolt vastu võetud rikkalik ja mitmekülgne hindamisstrateegia tagab üliõpilaste tööalase konkurentsivõime ja akadeemiliste oskuste arengu, andes võimaluse näidata nii professionaalset kui ka akadeemilist saavutust. Hindamiskava aluseks on suur hulk peamisi põhimõtteid, mis hõlmavad: iseseisva õppe edendamist, üliõpilaste autonoomiat, vastutust isikliku õppe eest ning innovatsiooni ja originaalsuse arendamist valitud huvipiirkonnas. Pange tähele, et mitte kõik moodulid ei lõpeta lõppkatset.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Programmide õppimiseks peate olema vähemalt teise klassi kiitusega või välismaise samaväärse kvalifikatsiooniga. Kui teil on asjakohane kutsekvalifikatsioon või asjakohane töökogemus, võidakse seda kaaluda.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Igaüks, kes taotleb riiki, kus inglise keel ei ole esimene keel, on kohustatud võtma ametliku inglise keele testi, saades vähemalt IELTS 6,5 vähemalt 5,5-ga igas subtestis.

Karjäär

MSc Management hõlmab juhtimise erinevaid aspekte ja valmistab teid ette erinevate karjääride jaoks. Lõpetajad selle programmi on läinud jätkata erinevaid juhtimis-ja ametialase karjääri nagu HR konsultant, turundusjuht, müügijuht ja operatsioonide juht. Viimased tööandjad hõlmavad ettevõtteid erinevates tootmis- ja teenindussektorites ning ka avaliku sektori organisatsioone.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem