MSc Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MS ärijuhtimine Kent Business Schoolis (KBS) laiendab oma teadmisi ärikontseptsioonidest, suurendab teie juhtimisoskusi ja annab väärtusliku ülevaate üldist äri- ja juhtimisvaldkondadest.

Programm arendab teie juhtimisoskusi otsuste tegemisel, probleemide lahendamisel, meeskonnatöö, läbirääkimiste ja töötajate tulemuslikkuse juhtimisel. Te saate oskusi ja teadmisi, mis on olulised organisatsioonide võtmevaldkondade haldamiseks, sealhulgas raamatupidamine, inimressursid, kvantitatiivsed meetodid, turundus, strateegia ja toimingud.

MSc Management varustab teid vajalike tööriistade, tehnikate ja kontseptsioonidega, et mõista, kuidas äritegevus toimub ja millised on juhid operatiiv- ja strateegilisest vaatenurgast. Kogu programmi vältel arendate juhtimise rahvusvahelist perspektiivi, rakendades oskusi ja teadmisi, mida õpid reaalsetes olukordades. Oma õpingute osana saate veeta nädalas Brüsselis, kus elab Euroopa Liit, NATO ja paljud teised rahvusvahelised organisatsioonid.
Rahvusvahelise ärijuhtimise programmi üliõpilasena on teil ka võimalus omandada kutselise konsultatsiooni sertifitseeritud sertifikaat (CMI).

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava.

Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid .

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.

Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi. Kraadiõppe kvalifikatsioon finantsvaldkonnas annab teile muljetavaldava oskuste, erialaste teadmiste ja praktilise kogemuse, et aidata teil edukalt tööturul töötada.

Õppijad, kes õpivad rahalisi vahendeid, on suurepärased tööalased tulemused ning juhtivad organisatsioonid on neid pidevalt sihtinud. Viimased lõpetajad töötavad nüüd tipptasemel globaalsetes ettevõtetes, sealhulgas AXA, BNP Paribas, FactSet, HSBC, PwC, Santander, Thomson Reuters, USB Investment Bank, Western Power ja Zürich Financial Services.

Ametialane tunnustus

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Personnel and Development Institute (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja Chartered Institute of Marketing. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtete allkirjastaja (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Lisateabe saamiseks vaadake Kent-Ülikooli veebisaidi juhtimis-MSc lehekülge.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem