Ülevaade

Uurida innovatsiooni ja ettevõtlust ning õppida ettevõtete loomist ja juhtimist jätkusuutlikkuse seisukohalt. See magistrikraad pakub teile vajalikke tööriistu, tehnikaid ja kontseptsioone, et mõista, kuidas äri viiakse, ja juhtide erinevatele väljakutsetele töö- ja strateegilises perspektiivis.

Kent Business School (KBS)

Kent Business Schooli üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisega on meie ülikooli top 20 ärikoolis nii meie õpetamise kui ka õpilaste rahulolu standardiks. Meie magistriprogrammide portfell näitab meie teadmiste laiust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse ärivaldkonnaga annavad meie õpetamisele teada, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Meil on ka kutseorganisatsioonide hulk akrediteeringuid.

Õppimine Kent Business Schoolis (KBS) annab teile võimaluse suurendada oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja äriringkonnaga. Meil on tihedad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, pakkudes projektide, praktikakohtade ja lõpetajate väljaõppe võimalusi. Kool meelitab mitmeid tööstusharu põhiprobleeme ja eelmisel aastal osales Inglise Panga, BAE Systemsi, Barclaysi, Lloyds Kindlustuse, Cumminsi, Delphi ja Kenti Maavanemate töötajate külastused ja loengud.

Koolil on praegu 60 doktorikraadi üliõpilased, kes moodustavad dünaamilise ja tiheda uurimiskogukonna.

Rahastamisvõimalused

Ärikoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, sealhulgas stipendiumid, stipendiumid, topelt lojaalsusskeem Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega. Pange tähele, et varajase linnu pakkumine on avatud ainult iseseisvalt rahastatavatele kraadiõppuritele.

Lisateavet Kent ülikoolist saadava rahastamise kohta leiate õppurite rahastamise lehelt.

Riiklikud reitingud

Teadusuuringute tipptaseme raamistiku (REF) 2014. aastal paigutati meile Ühendkuningriigis teaduse intensiivsuse 25. jaos (101st institutsioonist) äri- ja juhtimisuuringutesse ning 98% meie uuringutest leiti olevat rahvusvahelise kvaliteedi. Koolide keskkonda peeti soodustamaks rahvusvahelise tipptaseme teadustöö arendamist.

Kool sai ka 24. koha, kuna see oli kogu ärikoolide assotsiatsiooni teadusuuringutega tegelevate töötajate kogu ulatuses ja teadusuuringute sügavus.

Sisenemise nõuded

Üliõpilased, kes soovivad taotleda kõrgemat kraadi, peaksid olema Suurbritannias (vähemalt 2: 1) või samaväärsel rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioonil. Arvesse võetakse neid taotlejaid, kellel on hea 2: 2 kiitusega diplom.

Taotlejaid, kellel pole autasud, võidakse kaaluda ka töökogemuse, kutsekvalifikatsiooni ja programmi asjakohasuse poolest nende praegusele ametialasele rollile.

Inglise keele nõuded

Lisateabe saamiseks vaadake meie ingliskeelsete nõuete veebilehti.

Pange tähele, et kui teil on vaja täita inglise keele tingimusi, pakume Kent Internationali Pathways mitmeid akadeemilistel eesmärkidel inglise keele eelseisundit.Kõik taotlejad loetakse individuaalselt ja täiendavaid kvalifikatsioone ning kutsekvalifikatsioone ja -kogemust arvestatakse ka taotluste läbivaatamisel

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud May 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Price
11,230
Suurbritannia / Euroopa Liit: 11 230 £ / välismaal: 19 150 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

MSc Management