MSc Keemiatehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Chemical Engineering kursus pakub täiendavaid koolitusettevõtteid nüüd oodata järgmise põlvkonna kemikaalide insenerid, mis toodavad väga pädevad lõpetajatele potentsiaali olla tulevikus juhid tööstusele.

Sa omandad oskusi arenenud inseneritöös, mis hõlmab disaini, toiminguid, probleemide lahendamist ja praktilisi elemente. Arenenud praktika keskendub säästva protsessi inseneri ja energia lahenduste teemadele.

Te omandate märkimisväärseid kogemusi sellistes valdkondades nagu keemiline ja nafta töötlemine, energiatõhusus, süsinikdioksiidi kogumine ja veetöötlus.

Kursus on akrediteeritud Keemiainstituutide Instituudi (IChemE) poolt ning see on mõeldud IChemE UK-SPEC nõuete täitmiseks nende õpilaste jaoks, kellel on BEng, BSc või mitteakrediteeritud keemiatehnoloogia kraad ja kes soovivad jätkata prahitud staatust .

Võtme faktid

 • Sellele valdkonnale on oluline tähtsus tööstusharus, kusjuures suur osa haridusinstrumentide õppejõududest ja / või neil on asjakohane tööstuslik kogemus ning tööstuses käimasolevad uurimisühendused.
 • Osakondil on laialdased laboratooriumid ja märkimisväärsed katse- ja tööstuslikud keemilised töötlemisseadmed.
 • Osakond pakub ainulaadset inseneri- ja teadusoskuste kombinatsiooni, mis pakub tugevat ja dünaamilist keskkonda, kus on tihedad sidemed teadustöö ja õpetamise vahel.

Kursuse üksikasjad

Kursus järgib moodulstruktuuri, kus õpilased omandavad 180 ainepunkti 12-kuulise perioodi jooksul. Õpilased võtavad 70 ainepunkti põhilisi mooduleid, 20 ainepunkti vabatahtlikke mooduleid, 30-krediidi arendusprojekti, mis pakub oskusi kõrgtasemel disaini praktikas ja 60-krediidi suveprojekti, mis arendab oskusi teadustöös.

Loomulikult kasutatakse integreeritud hariduslikku lähenemist, kus loengud, näiteklassid, laborid ja infotehnoloogia moodustavad põhielemendid.

MSc Chemical Engineering õpetatakse täistööajaga ühe aasta jooksul, alates septembri lõpus.

Enamik taotlejaid on inseneri esimese astme ja kõige levinum on keskkonna-või keemiatehnoloogia.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Kiirendatud disainikoolitus (aastane): 30 ainepunkti
 • Täiustatud reoloogia ja materjalid (sügis): 10 ainepunkti
 • Protsessi süntees ja disain (sügis): 10 ainepunkti
 • Petroleum Engineering (sügis): 10 krediiti
 • Täiustatud arvutusmeetodid (kevad): 10 ainepunkti
 • Uuringute planeerimine (kevad): 10 ainepunkti
 • Mitmefaasilised süsteemid (kevad): 10 krediiti
 • Advanced Reaction Engineering (kevad): 10 krediiti
 • Uurimisprojekt (suvel): 60 ainepunkti

Valikulised moodulid

 • Elektrienergia ja süsinikdioksiidi kogumine (sügis): 10 krediiti
 • Biokeemiline ehitus (sügis): 10 ainepunkti
 • Veetöötlus (sügis): 10 krediiti
 • Protsessi riski- ja kasu analüüs (kevad): 10 krediiti
 • Advanced Biochemistry Engineering (kevad): 10 ainepunkti
 • Veepuhastustehnika (kevad): 10 ainepunkti

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Nottinghami keemiatehnoloogial on pikaajaline koostöö tööstusega, meie lõpetajad järjepidevalt saavad tippkohtumisi suurte ettevõtete seas. See kursus tagab õpilastele põhjaliku arusaamise olemasolevatest ja tekkivatest tehnoloogiatest, arenenud disaini oskustest ja tugevatest oskustest teadusuuringutes, probleemide lahendamises ja projektijuhtimises, mida nüüd vajavad tööandjad keemiliste protsesside ja toodete arendamiseks.

Selle programmi läbinud õpilased on leidnud töökohti erinevates tööstusharudes, sealhulgas nafta ja gaasi, naftakeemia, toidu, keskkonnakaitse, nanotehnoloogia, nõustamine ja juhtimine.

Programmi eesmärk on ka luua tugeva aluse doktoriõppe edasiseks õpinguteks ja karjääri uurimiseks. Ülikoolis on Ühendkuningriigi teadusuuringute nõukogude poolt rahastatud doktoriõppekeskuste portfell. Need keskused pakuvad tipptasemel doktoriõppes koos toetava ja põneva töökeskkonnaga mitmesugustes uurimisvaldkondades nagu fossiilenergia, biotehnoloogia ja säästvate kemikaalide töötlemine.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (ülemise 2. klassi diplomid või rahvusvahelised samaväärsed) inseneri valdkonnas
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem