MSc keemiatehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Keemiatehnika

Asukoht: Abu Dhabi

Keemiatehnika on distsipliin, mis mõjutab mitmeid valdkondi tehnoloogiat. Keemiainsenerid kujutada ja disain tootmisprotsesse, ümberkujundamise ja kohaletoimetamise materjale. Need tegevused hõlmavad eksperimente laboris samuti tehnoloogia rakendamine täies mahus tootmiseks.

Mitu tööstusharudes sõltub süntees ja töötlemine kemikaale ja materjale ning see sõltuvus seab keemiainseneride esirinnas tehnoloogilist innovatsiooni. Tänane keemilised insenerid juhtiv uued arengud meditsiinis, biotehnoloogia, mikroelektroonika, kõrgtehnoloogilised materjalid, energia, tarbekaupade, tootmise ja keskkonna lahendusi. Multidistsiplinaarne koolitus keemiainsener on oluline arendada mis tahes protsess, mis hõlmab füüsikaliste või keemiliste ümberkujundamise küsimuses.

Missioon Keemiatehnika Program Masdar Institute on pakkuda õpilastele põhilisi teadmisi, oskusi ja töökogemust vajalik eduka karjääri tööstus-või akadeemilise rollid, millega kaasneb alternatiivsete energiaallikate ja säästva tehnoloogia. Akadeemikud ja teadus kollektiivselt loovad õpikeskkonna, mis kujundab inseneriteaduse ja disain läbi sidemed kõigi insenerierialade. Lõpetajad programm on suunatud tehnoloogilisi vajadusi globaalse majanduse ja inimühiskonnas samal ajal õpivad töötama üheskoos, läbi sõltumatu ja multidistsiplinaarne teadus ja suhtlema.

ACADEMICS

Akadeemilise õppekava Keemiatehnika programmi eesmärk on anda õpilastele põhjaliku arusaamise füüsikaliste ja keemiliste protsesside ja kuidas neid protsesse, mis on seotud tehnilise projekteerimise ja sünteesi. Programmi tuum kursused esialgu keskenduda arenenud insener põhialuste kattes teemasid termodünaamika, transport nähtusi, keemiline reaktor inseneri ja numbrilised meetodid. Pakkumisi annab põhjaliku oluliste keemiatehnoloogia teemasid nagu süsteemide kavandamise ja protsessi keemia. Need kursused ühiselt anda õpilastele võimalus kujundada ja lahendada keerulisi probleeme, näiteks tõlkimisel molekulaarne informatsiooni uute toodete ja protsesside.

Teadustöö

Keemiatehnika teadustöö Masdar Institute rõhutab energia ja keskkond, rakendades insener põhialuste lahendada maailma kõige pakilisemaid küsimusi arendamise ja tootmise kütused, et energiatõhususe suurendamine ja nende leevendamine keskkonnamõju inseneri protsesse. See on saavutatav läbi laboratooriumi uurimiseks katalüüsi ja reaktsioon insener, transport, materjalide, polümeeride ja pindade ja struktuuridega. Lisaks laboris, süsteemide projekteerimise ning kasutab matemaatilisi vahendeid, et simuleerida käitumist protsessi ja püüdma optimaalse töötingimustes. Tõhus kasutamine simulatsioon ja optimeerimine tööriistad võimaldab uurimine optimaalsete töötingimuste puhul nii mikro- ja makrotasandil saavutada parimat majandust, usaldusväärsuse ja turvalisuse keemilised protsessid.

Õppekava

Kõik õpilased kõik programmid peavad võtma neli programmi põhilisi kursusi. Lisaks iga õpilane peab täitma järgmised:

 • Kolm valikainete kursused suvalisest programmist kooskõlastatult nõunik
 • Üks ülikooli tuum muidugi - säästva energia
 • 24 ainepunkti lõputöö (3 1. aasta sügisel; 3 1. aasta kevadel; 6 suveks; 6 2. aasta sügisel; 6 2. aasta kevadel)

Program Core Kursused

 • Keemiatehnika Termodünaamika
 • Analüüs Transport Nähtused
 • Keemiline Reactor ehitus
 • süsteemide kavandamise

Riiki sisenemise nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraadi - bakalaureuse kraadi peab olema teaduse, inseneriteaduse või infotehnoloogia
 • CGPA - minimaalne nõutav tasu vastuvõtutingimused on 3,0 skaalal 4,0
 • GRE hinded - minimaalne nõutav punktisumma GRE Kvantitatiivsed on 700 (või 155 uut skaala). Ei ole cut-off skoor Verbaalne ja Analüütiline kuid need hinded on samuti olulised ja hinnata. GRE eksam ei saa loobuda.
 • TOEFL (või akadeemilise IELTS) - Minimaalne TOEFL skoor vaja on 91 (Interneti-põhine) rahvusvahelisel TOEFL. Samaväärne paber / arvutis TOEFL ka aktsepteeritud. TOEFL saab loobuda inglise keelt emakeelena kõnelejad. Minimaalne akadeemilise IELTS skoor vaja on 6.5.
 • Kõrge kvaliteediga ja hinded on eelduseks, kuid ei ole tagatud sissepääs. Sissepääs standardid on kooskõlas nimetatud MIT.
Viimati uuendatud veebr 2016

Teave kooli kohta

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven univers ... Loe edasi

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven university, the Institute focuses on the science and engineering of advanced alternative energy, environmental and sustainability technologies. Näita vähem