MSc keemiatehnoloogia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Aastal magistrikraadi programmi Keemiatehnika, mida õppida tulla lahendusi probleemidele, mis on seotud protsessi ja toote tehnoloogia. Haridus ja teadus on omavahel tihedalt seotud selle magistriõppesse, mis aitab teil püsida kursis viimaste arengutega jooksul distsipliini. Sa tutvuda kõigi viimaseid vahendeid ja tehnoloogiaid, mida kasutatakse keemia- insenerid. Saate määrata isikliku õppekava, mis vastab oma soove ja eelistusi.

Keemiainsener

Nagu keemiainsener siis saab tulla tehnilisi lahendusi probleemidele ja küsimustele seoses Toote- ja tehnoloogia. In leida need lahendused, keemilised insenerid tihedat koostööd ekspertidega teistest erialasid, võttes arvesse sellega seotud majanduslikke, sotsiaalseid ja eetilisi aspekte.

Lõpetamise valikud

Chemical Engineering kaheaastase magistriõppe programm pakub võimaluse saada põhjalikke teadmisi üks kahest Master lugusid programmi raames. Kui taotlev magistriõppesse Keemiatehnika sa pead tegema valiku vahel üks järgmistest lood:

  • Molecular Systems ja materjalid keemia
  • Keemia- ja Process Technology
  • Leiad selgem kirjeldus all magistriõppe lugusid. Kui soovite teada, mida õpilased teevad, kui nad lõpetavad, siis leiab rohkem infot pärast lõpetamist.

NVAO akrediteerimise

See programm on seaduslikult tunnustatud ja akrediteeritud akrediteerimine Hollandi ja Flandria (NVAO).

Magistriõpe University Uuring Guide

Magistriõpe Keemiatehnika Eindhoveni Tehnikaülikooli on hinnatud "top programmi Magistriõpe University Uuring Guide 2016, mis tähendab, et see on üks parimaid Hollandis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute ... Loe edasi

Eindhoven University of Technology (TU/e) is a worldwide top 100 research university specializing in engineering science & technology. Our education, research and knowledge valorization contribute to science for society: solving the major societal issues and boosting prosperity and welfare by focusing on the Strategic Areas of Energy, Health and Smart Mobility... Näita vähem