MSc keskendunud projekteerimise kogemus (UXD)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kasutaja kogemus disain eriala, ristid teadmisi valdkondades projekteerimise, infotehnoloogia ja kognitiivseid koolitada spetsialiste toodete, teenuste ja suhtlemist seadmed, inimkeskse ja läbielatut.

Eriala on avatud disaini üliõpilased, infotehnoloogia, kohaldatakse ja humanitaarteaduste, kes soovivad teostada ennetavaid projekte, mis keskenduvad inimeste suhtlemist / maailma läbi mobilisatsioon tehnoloogia.

hariduslik taust

Tuginedes haridusprojektide multidistsiplinaarse meeskonnad, koolitus paneb õpilased puutuvad kokku ärimaailma ja teadus läbi:

  • ülikooli ja tööstuse huvirühmade
  • projekte, mis keskenduvad inimeste suhtlemist / maailma läbi tehnoloogia
  • töötoad tekkimist ideed ja toetavad ideed tõendi mõiste funktsionaalse meeleavaldaja
  • teadmiste omandamist tehniliste aspektide (dialoogi isiku süsteemid, kognitiivseid tehnoloogiaid, mitmeliigilise CSCW, virtuaalne reaalsus / mixed / suurendatud, teisaldatavate liides, üldlevinud, materiaalne), inimese (protsessi analüüs, kognitiivne ergonoomika, sotsioloogia organisatsioonide, kasutatavust, sotsioloogia kasutamise, andmete analüüs, seadustav lähenemine, täiendatuna tunnetus, mis asuvad laiali) ja juhtimise ja turunduse koostoime,
  • meisterlikkust oskusteavet analüüsida, vormistada ja ennustada kuju vuorovaikutteisemmalla mõõteriistadega eriti kollektiivse kontekstides ja viia projekteerimise käigus meeleavaldaja kaasates meisterlikkust arvuti ja mehhatroonilist vahendid prototüüp .

ametialaste eesmärkide

Lõpetajad soovitatakse läbi viia teaduslikke ja tehnilisi projekte teadusuuringute ja innovatsiooni ning teadus- ja arendustegevuse eest interaktsiooni inimese / süsteemi viia projekteerimistegevusi R & D osakonnad suur tööstuse rühmitused ja teenused, avalike teenuste, süsteemide integraator, seadmetootjatele noored võrsed (alustamise), konsultandid Ettevõtted, või jätkata doktoriõppe valdkonna kasutaja kogemus disain.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

UTC produces graduates (engineers, Master’s degree, PhDs) capable of taking into account the interactions of technologies with Mankind and Society at large and of evolving in a world-scale competitive ... Loe edasi

UTC produces graduates (engineers, Master’s degree, PhDs) capable of taking into account the interactions of technologies with Mankind and Society at large and of evolving in a world-scale competitive environment, with the aim of complying with sustainable development policies. Näita vähem