MSc keskkonna- ja loodusressursside ökonoomika

Üldine

Programmi kirjeldus

 • UCAS kood: L1T409
 • Kursuse kestus: 1 aasta
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 02.02.2018

Meie MSc programmid majandusteaduses annab sulle võimaluse varustada ennast vajalike oskuste ja teadmiste karjääri majandusteaduse ja sellega seotud erialadel. Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb praktikale ettevõtmine projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

 • Advanced makroökonoomika
 • Täpsem mikroökonoomika
 • Environmental Economics and Policy
 • Loodusvarade haldamine

Tuginedes oma eelnevaid teadmisi ja kogemusi siis striimitakse õppida ühe järgmistest moodul kombinatsioonid:

 • Ökonomeetria I ja ökonomeetria II
 • Ökonomeetria I ja Microeconometrics
 • Econometric meetodid ja Microeconometrics
 • Econometric meetodid ja Financial modelleerimine ja Äri prognoosimise

Seejärel vali üks valikainete moodul. Moodulite loetelu võib aastate lõikes erineda, kuid varem on see hõlmatud: käitumuslik rahandus ja majandus; Ökonomeetria II; Arengumajandus; Keskkonna hindamine; Eksperimentaalne majandus ja rahandus; Mängu teooria.

Doktoritöö / Äri Projekt või paigutamine

Kolmandas perspektiivis siis täielik 12000 sõna väitekirja, mis võib toimuda nõustamise projekti organisatsioonis ajal paigutuse või mõne meie rahvusvahelise partneri institutsioonid. Juhendatud õppejõud vastava kogemusega, saate uurida detailsemalt teema, mida olete juba õppinud osana oma programmi. See on võimalus, et teil arendada oma äri teadmisi ja tutvustada oma analüüsi ja ideid akadeemiline ja professionaalselt; ühendada kriitiline diskrimineerimise ja proportsioonitaju hinnata tõendeid ja teiste arvamusi.

Täiendavad ressursid

Kool on teinud märkimisväärseid investeeringuid andmebaasi vahendeid, et anda teile juurdepääsu nii elada ja ajaloolisi andmeid pakkujad mille hulka Thomson Reuters, Bloomberg, Datasteam ja Orbis. Need state-of-the-art andmebaasid annavad teile võimaluse küsitleda rahalist arvestust miljoneid ettevõtted üle kogu maailma ning lisada väärtuslikku teavet oma teadustöö.

Lisades oma kogemusi

Rahvusvahelised võimalused Oleme uhked oma tugevate rahvusvaheliste sidemete üle. Aitame teil sees perspektiivi globaalse äri on oluline osa programmi. Sellepärast pakume erinevaid võimalusi, mis aitavad teil sukeldu riigi äri ja akadeemiline keskkond, luua uusi kontakte ja silma paista konkurentsiga tööturul. Nende hulka kuuluvad:

 • Väitekiri välismaal
  Kui teie ambitsioonid jäävad kaugemale Ühendkuningriigist, pakume mitmes kohas meie unikaalset doktoritöö välismaalt. See hõlmab kirjalikult väitekirja üks meie rahvusvaheline partner institutsioonid aasta juunist augustini. Mitmed stipendiumid on saadaval.
 • Rahvusvaheline õppereis
  Korraldame vabatahtliku rahvusvahelise õppereisi Euroopa sihtkohta, tavaliselt Šveitsi. See intensiivne programm toimub mitu päeva, tavaliselt märtsis / aprillis, ning pakub suurepärast võimalust saada "sees perspektiiv" rahvusvahelise äri ja suhelda võtmeisiku organisatsioonid.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis on võimalus nautida ettekanded teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid on kuulusid maailma suurimate rahvusvaheliste ettevõtete ja akadeemikuid, pakkudes ideaalne võimalus omandada praktilisi teadmisi ja progressiivne ülevaate.

Karjääritoetus

Ükskõik milline teie spetsialistide huve, leiad meie karjääri meeskonna on üks kõige kasulikumaid ressursse, mis toetavad teid oma sihikarjääri suunas. Nüüd on enam kui kunagi varem oskused, mida suudate näidata lisaks oma akadeemilistele võimetele, mis muudavad teid särama konkurentsivõimelise tööturul. Sellepärast on meie rajatised ja teenused mõeldud teie kursusele täiendamiseks ja aitavad teil arendada olulisi professionaalseid ja praktilisi oskusi - alates isiklikust vastupidavusest ja eneseteadvusest kuni CV kirjutamise ja intervjuu tehnikadeni. Teeme koostööd ülikooli karjääride, tööalase konkurentsivõime ja ettevõtluskeskusega, et ühendada teid ürituste, organisatsioonide või üksikisikutega, et aidata teie karjääri alustada.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia esimese või teise taseme samaväärne tunnustus annab tunnistuse oma teise, kolmanda või neljanda aasta statistiliste moodulite tugevate hindedokumentide kohta ja teie programm sisaldab olulist majan duskomponenti.

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate täitma meie inglise keele nõuded (vt veebisaiti).

Taotlus tuleb esitada veebipõhise taotlusvormi kaudu meie veebisaidil.

Tasud

 • ELi üliõpilane: 10 450 eurot aastas
 • Koduüliõpilane : 10 450 eurot aastas
 • Island Student: 10 450 USD aastas
 • Rahvusvaheline mitte-EL-i üliõpilane: 18 500 USA dollarit aastas

Märkus. Tasud vaadatakse läbi ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud