MScEnvironmental Management

Arenda oma teadmisi ja oskusi, et rahuldada tööstuse vajadusi meie MSc keskkonnajuhtimises.

Õpi tööstuse standardile ja kasutage väärtuslikke ressursse selle IEMA akrediteeritud magistri keskkonnakorralduses.

Õppinud olulise tööstusliku kogemusega töötajad, keda täiendavad professionaalsete külalisesinejate kõnelused ja istungid.

Avastage seda valdkonda mitmest perspektiivist koos võimalustega teha koostööd geograafia, teaduste, äri ja humanitaarteaduste vahel.

Kas olete huvitatud inimeste mõju vähendamisest planeedile? Kas soovite teada, kuidas vähendada ettevõtte või organisatsiooni keskkonnamõju?

See keskkonnakorralduse kursus on välja töötatud spetsiaalselt kasvavate keskkonna- ja jätkusuutlikkuse surve lahendamiseks ning loovad uuenduslikke lahendusi paindliku keskkonna ja ühiskonna suunas.

Kohandage seda keskkonnasäästlikkuse määra teie individuaalsete huvide ja karjääripüüdlustega. Unikaalselt saate programmi lisada äri- ja juhtimismooduleid. See koos meie IEMA (Keskkonnajuhtimise Instituudi) akrediteeringuga tähendab, et teil on ideaalsed võimalused töötada jätkusuutlikus äris - lisaks mitmesugustele muudele keskkonnaalastele karjääridele, sealhulgas jätkusuutlikkuse spetsialistidele, keskkonnajuhtidele või konsultantidele ja ettevõtjatele.

Ülevaade

Uurige, kuidas toimivad keskkonnasüsteemid, ning uurige tänapäeva keskkonnajuhtimise põhimõtteid, vahendeid ja õigusakte, mida me saame kasutada inimeste keskkonnamõju käsitlemiseks.

Sa vaatad juhtumiuuringuid ja praegust tava, et täiendada oma teadmisi keskkonnamõju hindamise (KMH), keskkonnajuhtimissüsteemide (EMS) ja säästva arengu eesmärkide kohta, lisaks peamistele kontseptsioonidele nagu ringmajandus, ettevõtte jätkusuutlikkus, ressursside haldamine, keskkonnaohud ja ökosüsteemi teenused.

Arendate peamisi oskusi, mida vajavad valdkonna professionaalsed keskkonnahaldurid, sealhulgas:

 • Geograafilised infosüsteemid (GIS)
 • Keskkonnaoht, ebakindlus ja otsuste tegemine
 • Ökosüsteem, energia ja jäätmekäitlus
 • Ökoloogiline uuring ja seire strateegiad
 • Keskkonnaaudit
 • Andmete haldamine ja analüüs
 • Inimese käitumine muutub
 • Muutuste juhtimine
 • Aruandlus ja avalik side.

Kursuse ülesehitus

Kolmanda ja kolmanda trimestri

Pakume teile põhilisi teadmisi ja oskusi, eelkõige keskkonna süsteeme ja juhtimisvahendeid, et töötada keskkonnaalase spetsialistina, kes õhutab ja haldab muutusi, andmetöötlust ja aruandlust.

Sa uurid kaasaegseid küsimusi ja saavad kasu keskkonnatööstuse spetsialistide kõnelustest.

Valikulised moodulid annavad sulle võimaluse arendada mitmesuguste komponentide, näiteks energia- ja jäätmekäitluse, ökosüsteemi teenuste ja jätkusuutlikkuse põhimõtete põhjal rohkem teadmisi.

Kolmandik kolm

Kolmas trimester on pühendatud teie sõltumatule uurimisprojektile, kus saate töötada oma juhendajaga või Teile eriti huvitava teemaga. See võib olla projekt, mis töötab tööstuspartneriga ja võimaldab teil näidata oma keskkonnaalast arusaama oma huvide ja karjääri seisukohast olulises valdkonnas, alates bioloogilisest mitmekesisusest kuni ettevõtluseni.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Keskkonnajuhtimise põhimõtted
 • Jäätmed, energia ja reostuse juhtimine
 • Keskkond ja ühiskond: üldised perspektiivid poliitika ja praktika kohta
 • Professionaalne tava
 • Ökosüsteemide haldamine
 • Rakendatud geomorfoloogia
 • Uuringuprojekt.

Kuidas ma hindan?

Te tegelete mitmete hindamistüüpidega, mis kõik on väga olulised, et rakendada oskusi, mida õppimise ajal töökohtade stsenaariumideks õpid. Nende hulka kuuluvad tehniliste aruannete, esitluste ja elektroonilise meedia kasutamine, näiteks veebilehtede arendamine või avalike kommunikatsioonide ettevalmistamine. Kirjalikke eksameid ei ole.

Kuidas mind õpetatakse?

Õppetöö koosneb seminaride, seminaride, väikeste juhendajate rühmade, praktiliste / praktiliste tööde ja online / desk-põhiste tegevuste kombinatsioonist. Kutsume tööstuse spetsialiste konkreetsete teemade käsitlemiseks, jagama oma teadmisi ja võimaldama võrgustiku loomist.

Newton Park pakub laia valikut õpetamisvõimalusi, sealhulgas hästi varustatud laboratooriumid ja kohapealsed välitööd. Lisaks kasutame oskuste arendamiseks ja juhtumiuuringute demonstreerimiseks põllupunktide võrgustikku.

Võimalused

Väljasõidud

Oktoobrist maini on teil võimalus külastada materjalide ringlussevõtu rajatist, reoveetööd, anaeroobset kääritamistehast ja kohalikku jõesüsteemi. Newton Parki ülikoolilinnakus on ka ad hoc võimalusi tegeleda käimasoleva keskkonna- ja ökoloogilise välitööga. Muud välitööd sõltuvad teie uurimisprojektist. Nende külastuste eest lisatasusid ei ole.

Tööstuse lingid

Meie õpilased töötavad külaliste kõnelejatega mitmetest keskkonnaalastest konsultatsioonifirmadest ja jäätmekäitlus-, nafta-, karjääri-, ehitus- ja toiduainetööstuse ettevõtetest.

Kursuse õpitulemused vastavad keskkonna hindamise ja juhtimise instituudi (IEMA) poolt kehtestatud standarditele, mis on suurim keskkonna- ja jätkusuutlikkuse spetsialistide ülemaailmne liikmeskond. See on IEMA akrediteeritud kraad ja sellisena on kõigil õpilastel vaba liikmelisus IEMA-s ja juurdepääs väärtuslikule võrgustikule ja töökojale ning koolitusvõimalustele, mida see pakub.

Kraadi edukal lõpetamisel antakse Teile GradIEMA postnominals (nt Joe Bloggsi GradIEMA). Siit saate valida, kas praktiseerija staatust kiirendada (PIEMA).

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 7,195
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 sissekanne £ 3600
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 13 300 krooni
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 28 kursust Bath Spa Universityis »

Viimati uuendatud Mai 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,300 GBP
UK / EU Täistööaeg: £ 7,195 | UK / EU Osakoormus: £ 3600 | Rahvusvaheline täistööaeg: £ 13 300
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

MSc Environmental Management