MSc keskkonnakaitse: taastamine ja majandamine keskkonda

Üldine

Programmi kirjeldus

Missioon Study

Interfaculty Study of Environmental Protection eesmärk on anda õpilastele terviklik ja interdistsiplinaarne keskkonnaalaseid teadmisi esitatud parimad spetsialistid valikut teadusvaldkondades erinevatest teaduskondadest Varssavi Maaülikool - SGGW.

Eesmärk spetsialiseerumine (suur)

See eriala on loodud, et pakkuda oma õpilastele (i) on bioloogiliste protsesside mõistmiseks, õiguslikud aspektid ja haldamise eeskirju keskkonnakaitse ning (ii) erinevaid tööriistu tulevikus spetsialistid, kes suudavad tagada hea keskkonna kvaliteedi ja kes omavad oskusi lahendada probleeme seoses looduskeskkonna erinevatel tasanditel.


Täpne uuringud


Programm on jagatud kolme semestrit. See koosneb nii loengute ja seminaride tunnid / labwork. Üksikasjalikud õppeainete loetelu on järgmine:

a) Esimene aasta: Ökotoksikoloogia, matemaatika ja statistika, keskkonnapoliitika, Plant kohanemist keskkonnastressi, ökoloogiline alused looduskaitse, integreeritud veeressursside majandamine ja taastamine, Hydrogenic mullad, Keskkonnakaitse aspekt maastiku planeerimise ja projekteerimise, pinnase bioloogiale, ökoloogiline infrastruktuur põllumajandusmaastiku, restaureerimine, et ökosüsteemi loodusliku ravimtaimed Case study keskkonna taastamine - I osa, Maa ja vee kaitse, Ökoloogiliste Tehnoloogiate keskkonnakaitse, mulla ohtude reostus ja kaitse

b) Teiseks Aasta: Keskkonna protsesside modelleerimine, säilitamise ja taastamise putukad ökosüsteemi, keskkonnaaspektid haiguste vabalt elavate loomade, metsa uuendamine, Ökoturismi, riskianalüüs, Projektijuhtimine, Case study keskkonna taastamine - II osa, diplom seminar.

Nõuded

  • Bakalaureusekraad või samaväärne Environmental Sciences, bioloogia või põllumajandusminister.
  • Kinnitatud inglise keele oskus.

Kestus: kolm semestrit; Alustage: 1. märtsVärbamine


Kandideerimise tähtaeg: 15. jaanuar

Kvalifikatsiooni saadud tulemuste alusel esimese astme uuringud (hinne keskmine) ja teaduslikud huvid.

Arv kohti: 15.-17.

Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

  • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
  • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
  • CV poola või inglise keeles;
  • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
  • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
  • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
  • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
  • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 st ... Loe edasi

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 students enrolled. They can choose from 34 disciplines and 61 specialties. Näita vähem