Arstiteaduskonna missioon

Säästev areng kaasaegses ühiskonnas eeldab muu hulgas, spetsialistide võimalik kirjeldada, mõista ja analüüsida toimuvate protsesside keskkonna ja kohaldatakse kõnealuse inseneri teadmiste ja lahendusi. Arstiteaduskonna missioon on kujundada insenerid, kes mõistavad keskkonna keerukust tänapäeva maailmas ja seda analüüsida, kasutades kaasaegseid tehnilised meetodid ja vahendid.

Missioon spetsialiseerumine (suur)

Spetsialiseerumine programm keskendub teaduslikku analüüsi materiaalsete, keskkonna-, tehnika-, sotsiaal-majanduslike ja õiguslike aspektide veeressursside majandamine. Selle eesmärk on anda üliõpilastele arusaamine neid aspekte ja nende koostoimet ning võime töötada jätkusuutlik ja tehniliselt efektiivseid lahendusi veeressursside majandamise. Kohaldamise Infosüsteemide mängib olulist rolli selle eesmärgi saavutamisel.

Täpne uuringud

Õpetas programm on jagatud viieks teemablokki: Hüdroloogia Protsessid, veemajanduse, infosüsteemid, matemaatiline modelleerimine ja juhtimine. Teemad on mõistnud jooksul neli semestrit:

a) Esimene aasta: Statistika, Keskkonnakeemia, ruumilise planeerimise, usaldusväärsus ja turvalisus tehnosüsteeme, Keskkonnakorraldus, Proecological tehnoloogiaid, keskkonnaseire, tehnoloogia ja juhtimise ehitus, keskkonnaprojektid infosüsteemid, mulla füüsika ja hüdroloogia Täpsem hüdroloogia Täpsem meteoroloogia , Veehoidlad, maa ja vee areng


b) Teiseks Aasta: Reostus ja vee kaitse, River hüdromorfoloogiaga ja restaureerimine, kaugseire meetodeid, Pinnavesi modelleerimine, Heitvee käitlus, Keskkonnakaitse geotehnika, põhjavesi modelleerimiseks, diplom seminar, optimeerimine tehnikat, Economy veevarude, Veeseaduse ja halduse, integreeritud veeressursside majandamine

õpitulemusi

Lõpetajad spetsialiseerumine on oodata, et leida tööd nii akadeemiliselt koolitatud spetsialistid või teadlaste mitmesuguseid avaliku ja erasektori institutsioonide erinevate tasandite (kohaliku ja keskvalitsuse, vee-ettevõtete, teadus- ja uurimisasutused, konsultatsioonifirmad, valitsusvälised organisatsioonid), kes töötavad sellistes valdkondades nagu veemajanduse ja nõustamine, keskkonnakaitse, ELi poliitika elluviimisel, hüdroloogiliste insener.

Nõuded

Engineering kraadi või samaväärne Environmental Engineering.

Kestus: neli semestrit; algus: 1. märts

värbamine

  • Kvalifikatsioon põhineb keskmine tuleneb esimese astme uuringud
  • Verified inglise keele oskus

Arv koht olemas: 15.-17

Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

 • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
 • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
 • CV poola või inglise keeles;
 • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
 • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
 • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
 • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
 • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,200 EUR
õppeaastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi