MSc kognitiivsed teadused ja tehnoloogia: alates neuron tunnetusega

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm Ülevaade

Meie Master 's programm pakub kursusi kognitiivse psühholoogia, kognitiivne neuroteadus ja neuro-modelleerimine. Üheskoos nendel erialadel õppima, kuidas mälestused, emotsioonid, tunnetuse või teadvuse tegelikult töötavad. Õpilased osalevad loengute inglise ja praktika juhtiv laborite Moskva ja meie rahvusvaheliste partneritega. Juhtivad teadlased juhendama õpilaste praktilise väljaõppe ja kirjalikult magistritöö teisel aastal. Programm viiakse läbi tihedas koostöös École Normale Supérieure ja Aarhusi Ülikool.

kognitiivne psühholoogia

Kaasaegne kognitiivse psühholoogia on eksperimentaalne distsipliini, mis uurib päritolu ja toimimist silmas pidades, aju ja intelligentsust. Meie programm keskendub taju, kontroll tähelepanu ja motoorse vastuseid, moodustamine vaimse esindused, dünaamika mälu taastamiseks, õppimine, kognitiivne areng ja kognitiivne jaotus, mehhanismid põhjendusi, keele ja probleemide lahendamine.

kognitiivse neuroteaduse

Integratsiooni psühholoogia ja neuroteaduste - Cognitive Neuroscience - uurib närvi süsteemi aluseks keerukat käitumist nagu emotsioonid, keel, tähelepanu, mälu jne Meetodite kognitiivne neuroteadus hulka erinevaid eksperimentaalseid paradigmad alates psychophysics ja kognitiivse psühholoogia, neuroloogia ja psühhiaatria ning lõpetades elektrofüsioloogilised uuringud närvi süsteemid ning üha enam kognitiivset genoomika ja Käitumisgeneetika. Viimased läbimurdeid ajupiltide tehnoloogia võimaldab kognitiivset neuroteadlased, et näha live inimaju tööl kasutades state-of-the-art meetodeid, nagu funktsionaalse magnetresonantstomograafia (fMRI), magneto- ja electroencephalography (MEG, EEG), aju navigeerida Transkraniaalne magnet stimulatsiooni (nTMS), Transkraniaalne otsene / vahelduvvool stimulatsiooni (TDC / TAC).

Millised on eelised meie magistriõppesse võrreldes sarnaste?

Meil on ainult inglise keeles magistriõppesse kognitiivteadustele Venemaal. Meie õppejõud on aktiivsed maailmatasemel teadlased, sealhulgas kõige enam tsiteeritud teadlaste väljad kognitiivse psühholoogia, kognitiivne neuroteadus, neuroeconomics, neurolinguistics ja muud piiriteadustele. Tänu meie rahvusvaheliste partnerite laborid õpilastel on juurdepääs kogu valikut neuroimaging meetodeid, mis pakuvad ainulaadse võimaluse arenguks noored teadlased.

Mida ma õppida?

Magistriõppes hõlmab laia kognitiivseid psühholoogia ja kognitiivse neuroteaduse erialadel. Haridus algab sissejuhatav kursused psühholoogia, matemaatika ja neuroteadus. Kognitiivne psühholoogia rada hõlmab selliseid distsipliine nagu "nägemistaju ja tähelepanu", "mõtlemine ja emotsionaalne ümbersuunamise tunnetus" ja "Memory, õppimise ja kognitiivset arengut". Õpilased pakutakse ka õppida kognitiivne neuroteadus valdkondades nagu "Neuroimaging tehnika", "Käitumisgeneetika ja neurogeneetika", "Computational Neuroscience" ja "neuroeconomics". Lisaks on paljud valikaineid on olemas, näiteks "Praktiline kursus mitteinvasiivse aju stimulatsiooni tehnikad ja electroencephalography" ja "raalmodelleerimist".

Kus ma töötan?

 • Teaduslaborid ja rahvusvaheliste uurimiskeskuste.
 • Ettevõtted projektide arendamisel optimeerimise ja hindamise kasutaja liideseid.
 • Ülikoolid ja koolid.
 • Projektid aju-arvuti liides areng
 • Kliinilised taotlus - pre-operatsiooni aju kaardistamine
lipp

Esitatavate nõuete

Kõik taotlejad peavad esitama järgmised dokumendid:

 • Resümee / CV
 • Motivatsioonikiri (500-1000 sõna)
 • Skaneerib diplomite ja akadeemiliste õiendite
 • Kaks soovituskirja (vähemalt üks keegi tuttav oma akadeemilise töö)
 • Internet või paberil koopiad oma teadustöid, sealhulgas diplomiprojektide
 • Scan inglise keele eksami tulemusi (IELTS või TOEFL)

Emakeel inglise ja üliõpilased, kes on läbinud kogu kraadi ainult inglise keeles ei pea esitama tõendid oma inglise oskus. Kõik muud taotlejad peavad esitama testi tulemusi mitte rohkem kui kaks aastat vana.

Programm eeldab suuri summasid kursuste inglise keeles. Kõik taotlejad peavad läbima inglise Katse HSE või anda Inglise keele oskus tunnistuse.

Meie miinimumnõuetele:

 • IELTS skoor 6 või üle
 • TOEFL IBT (Internet Based) skoor 80 või üle
 • TOEFL PBT (Paper Based) skoor 500 või kõrgem
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem