MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

See British Psychological Society Volitatud Kohtuekspertiisi Psühholoogia Masters eesmärk on valmistada psühholoogia lõpetajate akadeemiliste teadmiste ja praktiliste oskuste vaja läbi viia praktiline töö ja teadustöö kohtuekspertiisi kontekstis.

Miks valida selle kursuse?

See on akrediteeritud British Psychological Society. See tähendab, et saada MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia sa ka lõpule esimene etapp oma erialase koolituse nõutud BPS saada kvalifitseeritud praktik valdkonnas kohtuekspertiisi psühholoogia (Chartered Kohtuekspertiisi psühholoog).

Keskendudes segamiseks teadus-ja praktilisi teadmisi kajastub programmi meeskond, mis koosneb kohtuekspertiisi praktikud või õppejõud, kes iga on märkimisväärne töökogemus kurjategijate ja ohvrite hulk kohtuekspertiisi kontekstides Ühendkuningriigis. Lisatud MSc Kohtuekspertiisi Psühholoogia on seksuaalkuritegude ja üleastumiste Research Unit (SOCAMRU), mis sisaldab rühma aktiivsed teadlased praegu tegelevad Kaasautorlus: - HM Prison Service - politseiteenistuse - National Health Service (NHS) - Kõrge Secure Haiglad.

Saades Chartered Kohtuekspertiisi Psühholoog

Selleks, et saada toetust saada Chartered Kohtuekspertiisi Psühholoog staatuse peate olema koolilõpetaja liikmeks Society Graduate alus Chartered koosseis ja on edukalt läbinud Society akrediteeritud MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia, mis see kursus pakub.

Selle kursuse lõpetanud, peate täitma Kvalifikatsioonikeskus Kohtuekspertiisi psühholoogia Stage 2 (QFP 2. etapp) koosneb kahe aasta täistööajaga juhendatud praktika (või osalise tööajaga samaväärse).

Riiki sisenemise nõuded

  • Peate British Psychological Society (BPS) tunnustatud bakalaureuse kraadi (minimaalne 2,1) psühholoogia või sellele vastav kvalifikatsioon, mis annab koolilõpetaja alus Chartered liikmelisus koos BPS.
  • Kõik taotlejad peavad selgitama, miks nad tahavad õppida Kohtuekspertiisi psühholoogia kursuse oma isiklikku teadet.
  • Taotlejad, kelle bakalaureuse kraadi on 2.2 või samaväärne võetakse arvesse ka, kuid on vaja tõendada asjakohast kohtuekspertiisi kogemus ja oskus õppida vajaliku akadeemilise taseme.
  • Üks akadeemilise ja üks kutsehariduse viide on vajalik.
  • Lõplik valik põhineb intervjuu protsessi liikmed muidugi meeskond.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Teie karjääri

Õpilased tavaliselt valida MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia, sest nad soovivad saada kui BPS prahitud ning tervishoiu ja Care kutseseaduse nõukogu liitunud kohtuekspertiisi psühholoog ja karjääri kohtuekspertiisi psühholoogia. Teised võivad valida, kas kasutada nende liigitamine vahepealse poole doktoriõppe kliinilise psühholoogia, töötada kriminaalõiguse ja vaimse tervise seaded, nt politsei, vangla, kriminaalhooldusametnik teenused, NHS, ja nii edasi.

Samuti on võimalik taotleda akadeemilist ja / või teadlaskarjääri psühholoogia järgmised lõpetamist (näiteks töötab assistent või sidusettevõtte poolt õpib PhD). Tõepoolest, oma kvalifikatsiooni kohtuekspertiisi psühholoogia on tõenäoliselt populaarne terve rida potentsiaalseid tööandjaid, sest lisaks omavad põhjalikke teoreetilisi teadmisi kohtuekspertiisi psühholoogia, siis on ka näidanud, võime kirjutada esseed ja aruanded ning esitama teiste inimeste ees (muu ülekantavaid oskusi).

Õpilased selle MSc on võimalus saada reaalset elu kogemusi kohtuekspertiisi seaded. Meeskond hindame raske omandada kogemusi selles valdkonnas ja kui oluline on seda teha oma tulevase karjääri, ja nii pakkuda valikut erinevaid projekte ja võimalusi, mis avavad ukse praktilise valdkonnas kohtuekspertiisi psühholoogia.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem