MSc Kohtuekspertiisi Psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Kohtuekspertiisi psühholoogia Winchester annab akadeemiline osa (etapp 1) marsruudi saamas Chartered Kohtuekspertiisi Psühholoog Briti Psychological Society (BPS on) osakonna Kohtuekspertiisi psühholoogia (DFP) ja praktik Kohtuekspertiisi Psühholoog staatuse Tervis ja hooldus kutseseaduse nõukogu ( HCPC). Programm toetab ka õpilaste üleminekut Stage 2 diplomiõpet, pakkudes võimalusi vabatahtlikuna kohtuekspertiisi praktikas paigutused saada vastav kogemus ja lisades praktika baasil hinnanguid.

Programmi sisu

Programm tutvustab kontekstis ja kohaldamise psühholoogia eri kohtuekspertiisi seaded - see sisaldab õiguslikke ja kriminaalõiguse süsteemi, kohtupsühholoogia praktika ja kohtuekspertiisi vaimse tervise. Õpilased on kasutusele rolli kohtuekspertiisi psühholoog praktikas.

Programm keskendub core teoreetiliste mudelite kuritegevuse rõhku teoreetilised, praktilised ja metoodilised piirangud. Kaaludes rakendada oskusi kohtuekspertiisi Praktikas on keskenduda spetsialisti hinnangut, tuum ravi ja sekkumised kasutada töötades erinevate kliendigruppide on kriminalistika seade. Klient rühmadeks kurjategijate vanglas, turvaline haiglates ja ühenduse kui ka kurjategijate kriminaalhoolduse ja juriidilise süsteemi (kohtu hinnangul).

Õpilased omandavad võime asjakohaselt kavandada, korraldada, analüüsida, tõlgendada ja hinnata psühholoogiliste uuringutega on valitud spetsialiseeritud teadusruum kohtuekspertiisi psühholoogia.

Oluline omadus programm on anda õpilastele oskused ja teadmised nõue Stage 1 diplomiõpet protsessi, samuti toetada üleminekut 2. etapp. On rõhku eneseanalüüsiga oskused ja professionaalne ja eetiline tava töökohal. On ka vabatahtliku töö võimalustest kohtuekspertiisi praktikas paigutused.

Riiki sisenemise nõuded: esimese või teise klassi Autasud kraadi (või samaväärseks tunnistatud kvalifikatsioon) psühholoogia ja koolilõpetaja alus Chartered liikmeks (GBC) koos Briti Psychological Society (BPS). Õpilased, kes ei vasta sellele GBC sisenemise nõue loetakse individuaalselt programmi meeskond.

Full-time: 1 aasta osalise tööajaga: 2 aastat Õppetöö toimub: Igal kolmapäeval Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (sh 6,5 akadeemilise kirjutamise) või samaväärne.

Akrediteerimine: akrediteeritud British Psychological Society (BPS).

Tööpraktika: Õpilastel on võimalus teha vabatahtlikku tegevust kohtuekspertiisi praktikas seotud paigutused.

Fakt: On suur eeluurimise esindatuse õpetamine meeskond.

Fakt: On osakondade kohtuekspertiisi uurimisgrupp, mis täiendab programm.

Programmi sisu

Moodulid

  • Foundations of Forensic Psychology tava
  • Uuriv Psühholoogia
  • Hindamine ja nõustamine jooksul Kohtuekspertiisi tava
  • Erioskused ravi ja sekkumised
  • Kriminaalõiguse süsteemi ja õiguslikku raamistikku,
  • Psühholoogiline uurimismeetodid
  • Empiirilised Research Project

Õppimine ja õpetamine

Mitmesuguse õppemeetodite töötavad ka laboris ning loengud, seminarid, õpetused ja üksiku projekti järelevalve. Õpilastel on juurdepääs suurepäraseid võimalusi ka mitmeid teadus korpused ja varustatud laboratooriumides läbi kohtuekspertiisi intervjuud, arengu uuringud, silma jälgimise, EEG ja sotsiaalse tähelepanek.

Hindamine

Erinevaid hindamismeetodeid töötavad sealhulgas esseed, kirjanduse ülevaateid, aruande kirjalikult, esitlusi, Kohtu lahenditele koolitus ettepanekuid, ravi stsenaariumi ja eksamitega.

Ülikooli Winchester kinnitatud programmid võivad võtta erinevaid vahendeid hinnata oma õppimise. Soovituslik, ja ei pruugi olla kõikehõlmav, nimekirja hindamise tüübid, mis võivad tekkida ka esseesid, portfellid, järelevalve iseseisva töö, ettekanded, kirjalikud eksamid või praktiline etendused. Ülikooli kohustuse tagada, et kõik õpilased on võrdne võimalus saavutada mooduli õpitulemuste. Nagu näiteks, kui see on asjakohane ja vajalik, üliõpilased tunnustatud puuetega võib olla alternatiiviks ülesannete kogum, mis jätkab katsetada, kuidas edukalt täitnud eelmise mooduli õpitulemuste. Täiendavaid üksikasju hindamise tüübid, mida kasutatakse programmi olete huvitatud võib leida kursuse lehe, osaledes Lahtiste uste päev / õhtu, või võtta ühendust meie õppejõud.

Karjäär

Programm annab esimese sammu (Stage 1) suunas muutumas Chartered Kohtuekspertiisi Psühholoog staatuse BPS.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Näita vähem