Pange tähele, et teave sellel saidil on seotud programmi algavat september 2016.

MSc kriminoloogia ja kriminaalõiguse psühholoogia programm annab õpilastele kontseptuaalsed teadmised ja oskused, et avada mitmekesised karjäärivõimalused. Core kursused võimaldab teil arendada arusaamist mõisted, teooriad, meetodid ja põhimõtted kesksel kriminoloogia ja oskusi rakendada neid kohtuekspertiisi ja õigusruumi. Valik kursused ehitada sellele core madalikule ja võimaldab teil arendada empiirilise ülevaate ala oma valik, mis lõpeb uurimisprojekti. Selline lähenemine annab teile teadmisi muutuva laadi psühholoogia, õiguse ja kriminoloogia ja professionaalseid rakendusi. Samuti arendab oma võimet teooria praktikaga viisil, mis annab rohkem informeeritud lahendusi ja võimalusi töökohal. On väärtuslik uurimismaterjal madalikule ja ulatuslikke kriminalistika, kriminalistika ja psühholoogilise lähenemisviisid kuritegevuse ja kuritegevuse.

Sisenemise septembris 2016: Bakalaureuse kraadi juures 2,1 või üle kriminoloogia või seotud distsipliini Ühendkuningriik või EL ülikooli või sellele vastav kvalifikatsioon alates tunnustatud välismaal ülikoolis.

Kui sa olid haritud muus keeles kui inglise ja / või riigis, kus inglise keel on vähemuses, siis peaks olema vähemalt IELTS skoor 6,5 (minimaalselt 5,5 kõigis oskus) või samaväärne. Kui vajate Tier 4 (üldine) õpilase viisa õppida Suurbritannias, teie skoor peavad olema pärit UK Viisad ja Immigratsioon heaks IELTS test. Sul võib olla kutsutakse intervjuule sisenemise nõuded võivad muutuda - küsige School of Law 's ülestunnistusi meeskond enne oma taotluse

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Greenwichis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,100 GBP
Fee teavet taotluse
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev