Vali Kingstoni Child Psychology MSc

See kursus vaatleb uuringuid laste psühholoogia, keskendudes detailne uuring psühholoogilise arengu lastel ja mõju psühholoogiline teooria ja teadustöö poliitika ja praktika. See on ideaalne, kui soovite, et alustada või edendada karjääri lastega töötavad sellistes valdkondades nagu õpetamine ja sotsiaaltöö; Samuti annab suurepärase aluse jätkata teadlaskarjääri lapse / arengupsühholoogia.

Uuri lähemalt selle käigus:

  • Suunatud lastehoiu spetsialistid, sealhulgas õpetajad, lastel õed ja sotsiaaltöötajad, seda muidugi arendab oma teadmisi laste psühholoogia ja suurendada oma professionaalse töö.
  • Erialadest sisaldavad: psühhosotsiaalsed küsimused puudutavad elab koos näo moonutust ja väärtuse langus lapsepõlves ja noorukieas; laste teadmised kirjeldamisel ning meenutades nägu; lugemine arengu pimedad lapsed; fonoloogiline teadlikkus ja kirja teadmisi lugemine arengut; kiusamist; arengu bioloogiline riskirühma lastele (väga enneaegsed); Laste regulatiivsed probleemid (nutt, söötmine, magamiskotid) ja ADHD; autism, näo töötlemise ja "Theory of Mind"; ärevushäired; õppimise ja rolli cognitions hirmud ja ärevus; keele arengut tüüpiline areng ja arengu häired; pre-verbaalne imiku kognitiivse, sotsiaalse ja emotsionaalse arengu; ja arendamine numbrilised võimeid.

Mida õpid?

Õpetab teadlased valdkonnas tegutsevad laste psühholoogia, see MSc on tugev teadus keskenduda, ja siis tuleks julgustada läheneda empiiriliste uuringute kriitiliselt. Sa uurib nelja aasta pikkune, 30-krediidi moodulite, sealhulgas kolm põhilist moodulid ja üks võimalus moodul, pluss 60-krediidi dissertatsiooni.

Sa tutvustatakse teooriad laste psühholoogia, pidades neid seoses reaalses maailmas, ja see hõlmab empiiriliste uuringute ja teooriate arengupsühholoogia, keskendudes mõju poliitika ja praktika. Sul on ka õppida kohaldamise arengupsühholoogia sotsiaalpoliitikaga, nagu sotsiaal-, haridus- ja kooli teemadel ja tervist ja arengut mõjutavate tegurite laste suhteid. Sa kaalub nii tüüpiline ja atüüpiline arengut, sealhulgas erinevaid arengu häired, nagu autism, düsleksia jms Teie väitekirja võimaldab teil uurida huvitavas valdkonnas sügavuti ja saada väärtuslikku teadustöö oskusi.

Hindamine

Esseed, klassi katsed, esitlused, nähtamatu eksamite, labor ja väitekirja.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Core moodulid

  • Rakendused Psychological Research
  • Kognitiivne ja sotsiaalse arengu
  • Areng Tüüpilised ja ebatüüpilise populatsioonid
  • Meetodite ja statistika MSc psühholoogia
  • Psühholoogia doktoritöö

Lisamooduleid kinnitamisel.

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi