MSc logistika ja tarneahela juhtimise

&nbsp

See programm annab sügav mõistmine juhtimine, planeerimine ja koordineerimine tarneahelate; ala, mis on oluline edu ühtegi organisatsiooni tegutsevad globaalsel skaalal.

&nbsp

Sa saada oskusi ja teadmisi vaja arendada tõhusat ja tulemuslikku tarneahelates. Sa tulevad hindama kasvanud tarbijate nõudlus ja konkurentsisurve, mis on saadud globaliseerumine, ja kuidas te saate aidata ettevõtetel reageerida pidevalt muutuvatele turutingimustele. Akadeemilise sisu on tugevdatud arusaamade töösturite ja praktikud ja praktilisi projekte, mis hõlmavad reaalseid logistika ja tarneahela probleemidele.

&nbsp

Sul on ka kasu suur kogemusi ja ressursse hiljuti avatud Logistics Instituut, maailmatasemel rajatis asub Business School. Programm sidemed MSc Radio Systems ja logistika Technology ja valdkondade väitekirja projektid on olemas.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

MSc logistika ja tarneahela juhtimine on suunatud nii hiljuti kooli lõpetanud, vähe või üldse mitte töökogemus ja need, kes on töötanud ja nüüd soovivad detailne uuring.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Põhimõtteid Logistika-ja Tarneahelate Juhtimise

Tarneahela planeerimine ja juhtimine Logistics Technology Global Logistics ja Tarneahelate Juhtimise Transport Majandus üks vabatahtlik moodul võetud laia valiku Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt ->

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date