MSc loodusvarade haldamine ja arendamine, keskendudes Kagu-Aasias

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Natural Resources Management and Development

keskendudes Kagu-Aasias
Master programmi Natural Resources Management Kagu-Aasia (NRM SEA) ühe vahetada semester Saksamaal - koostööna Vietnami Academy of Water Resources ja TH Köln (University of Applied Sciences)

nrm_sea

Maailma rahvastik, majanduskasvu ja pideva keskkonna halvenemine suurendavad survet olemasolevatele looduslikke süsteeme. Nende võimet pakkuda loodusvarade, nagu toit, vesi ja energia on ohus ja vähenemas. Üleilmastumise tingimustes need protsessid on kõige jõulise arengumaades ja kiirelt areneva majandusega riikides on kõrged kasvumäärad, vähene teadlikkus, kaotus olemasolevate traditsiooniliste teadmiste alused ja nõrgad juhtimisstruktuure. See nõuab spetsialistide ja juhtimine, et arendada ja rakendada juhtimis-, ökonoomne, juhtimis- ja tehnilisi lahendusi. Eesmärgiks on programmi moodustavad sellised eksperdid. Osalejad on varustatud asjakohaste teadmiste ja oskuste analüüsida aktuaalseid probleeme, mis on seotud kasutamise ja loodusvarade säästlikuks kasutamiseks.

Programmi eesmärgid on lõpetanud spetsialistide töökogemus avalikus või eraõiguslikud institutsioonid, asutused ja ettevõtted loodusvarade sektoris. Taotlejad peaksid olema huvi õppimise ja töötamise kultuuridevahelise ja multidistsiplinaarne keskkond.

See erikursus on kahepoolse koostöö Tehnoloogiainstituudi ja Resources Management Tropics ja subtroopikas (ITT) kell TH Köln (University of Applied Sciences) ja Vietnam Academy of Water Resources (VAWR).

ITT on haritud enam kui 700 magistranti paljudes riikides üle maailma järgmistel kolm peamist valdkonda: vesi, loodusvarade ja taastuvenergia valdkonnas. Tipptasemel õpetamiskäsitus kombineeritakse kursis tootearenduse ja põllutööd.

VAWR / CTIC vastutab veega seotud üleriigiline rakendusuuringud, rahvusvaheline koostöö, tehnosiire, kraadiõppes erialast koolitust, nõustamisteenuseid ja rakendamine vee- ja niisutussüsteemide infrastruktuuri, hüdroenergia ja keskkonna planeerimine.

Mida me pakume?

 • Kursused ja tehnika külaskäikude viimaste kontseptsioonide ja tehnoloogiate veemajanduse
 • saada esmast nõu tippspetsialistide ja ettevõtjate loodusvarade sektoris
 • koolituse projekti juhtimise ja juhtimise kvalifikatsioon
 • informatsiooni praktika ja projekti rahvusvahelise koostöö
 • Uuring vahetus võimalused ITT partnerülikoolide
 • stipendiumid

Mida me ootame?

Selleks, et osaleda peaksite

 • on professionaalne või akadeemilise taustaga seotud loodusvarade sektoris
 • olema vabalt inglise keelt (TOEFL 550 punkti või IELTS bänd 6)
 • on valmis võtma juhtivatel kohtadel tulevikus
 • kõrgelt motiveeritud õppima ja tööd rahvusvahelises keskkonnas

Millised on teie väljavaated?

 • suurepärased karjäärivõimalused rahvusvahelise koostöö ja arenguabi
 • töötavad riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete äritegevust laiendada sektoris "loodusvarade majandamine".
 • juhtivatel kohtadel avaliku ja erasektori loodusvarade sektoris
 • osaks võrgustik eeskujuks NRM

ACADEMICS

eesmärk

Üldine eesmärk on koolitada eksperte valdkonnas Natural Resources Management, kes on kõrge nõudlus juhtivatel kohtadel ning on võimalik, et juhtida keerukaid projekte rahvusvaheliste institutsioonide ja ettevõtetega.

Sihtgrupp

Ideaalne õpilane omab minimaalselt bakalaureusekraad ja on mõned töökogemus on institutsiooni või äriühingu seotud sektoris. Ta peaks olema vabalt inglise keelt ja hea suhtleja. Osalejad võivad pärineda erinevatest taustaga: ehitus, loodus-, majandus, sotsiaalteadused.

Õppetöö sisu ja eesmärgid

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Õpetlik mõiste koosneb kahest osast: tehniline ja sotsiaalne. Tehniline osa annab nende vastavate ja ajakohane teadmisi vaja teha otsuseid jätkusuutliku loodusressursside haldamise. Sotsiaalne komponent on võrdselt tähtsad ja eesmärgiks on varustada osalejatele kommunikatiivne, kultuuridevaheline ja juhtimisoskusi vaja alustada juhtivatel kohtadel loodusvarade sektor ja töötada tõhusalt rahvusvahelise koostöö raames.
Klassis, kaasaegsed õpetamismeetodid tuleks rakendada, nagu probleem õpe, interaktiivne õpetamise, mõiste kaardistamise ja arvuti õppimine.

Sisu

Uuringud hõlmavad nelja semestrit. Esimene ja teine ​​semester toimuvad Hanoi kolmas semester Kölnis. Neljas semester on pühendatud magistritöö. Programm koosneb põhimooduleid nagu "loodusvarade haldamise süsteemid", "Ressursimajandus ja valitsemise", "Rahvusvaheline koostöö ja areng" ja "Project ja Business Management", mille eesmärk on pakkuda ülevaadet vee juhtimine, majandus, projektijuhtimise ja regionaalse ja institutsionaalse konteksti. Lisaks osalejatele valida kümne spetsialiseerunud valikained seotud teemasid loodusvarade haldamist, rõhutades eriti olukorras ja kogemusi Lõuna-Aasia piirkonnas.

Neljas semester keskendub ettevalmistamisel magistritöö. Praktika ja teadus püsib peamiselt Lõuna-Aasia riik, võimalusel koos kohaliku firma või asutus, tagada praktilise suunitlusega kapten teadus. Vietnamese õpilased peaks olema võimalus realiseerida oma teadustöö Saksamaal, kui rahastamine on tagatud. Juhendajateks pöörama erilist tähelepanu, et omandatud teadmisi esimese kolme semestrit kohaldatakse individuaalseid projekte.

külaskäikude
Külaskäikude oluline roll, kuna kokkupuude reaalse projektid ning asjaomaste institutsioonidega on ülimalt tähtis, et rahuldada eesmärke magistrantuuris.

Projektid
Käesolevas moodulis "Project I - III" on õpilastel võimalus rakendada uusi teadmisi saadud põhi- või spetsialiseeritud moodulid interdistsiplinaarne juhtum. Osalejad peaksid tulema mitmekesine tehnilise või juhtimis- taustaga. Meeskond projektid peavad olema seotud tegelike projektide käigus külastatud õppekäiku või projektide soovitatud teiste partnerite võrgustik.

Taotlus

 • Sõelumine taotluse: kuni 30. märts
 • Lõplik tähtaeg: 30. mai igal aastal
 • Muidugi algab septembri alguses igal aastal

Üliõpilased, kes soovivad taotleda NRM-SEA magistriprogrammi on saata oma avaldust alates 15.12. kuni 30.05. igal aastal ITT, TH Köln (University of Applied Sciences).

Palun järgige juhiseid vastava elektroonilise taotluse platvormi.

Järgmised taotluse dokumendid tuleb esitada digitaalsel kujul. Palun esitage digitaalse taotluse ühe pdf-faili ja korraldada dokumente järgmises järjekorras:

 1. Taotlusvormi
 2. elulookirjeldus (tabeli kujul, inglise keeles)
 3. tõendava dokumendi kõrghariduse sissepääs kvalifikatsiooni
 4. lõputunnistus
 5. akadeemilise rekord ülikoolis
 6. tõend inglise keele oskuse
 7. kaks soovituskirja endine professorid / tööandjad
 8. motivatsioonikiri, milles selgitatakse, miks ta / ta soovib õppida programmi (1 lk)
 9. teadus- idee on seotud kapten programm (2 lk)
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgr ... Loe edasi

The Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics (ITT) at the TH Köln (University of Applied Sciences) aims to enable people of various technical and cultural backgrounds to better solve the complex issues related to environmental problems with an interdisciplinary and intercultural approach at the graduate and postgraduate level. Näita vähem