MSc mängud

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Mängud

Kaheaastase MSc programmi Mängud pakub tehnilist ja ühiskonnateaduste teadmisi, kuidas arvutimängud töö, kuidas nad on loodud ja kuidas nad on sotsiaalne mõju meile. Sa töötab koos mõnede maailma juhtiv mängud teadlased, ja sul on võimalus saada arvutimängud ekspert ise.


Programme
Arvutimängud võivad olla vormis teatise, õppevahend, mille abil sotsiaalse suhtluse ja taastusravi abi. Mängud programm annab teile ülevaate keskmise ja sul on võimalus luua arvutimänge tulevikus ise.

MSc Mängud tegeleb arvutimängude nii teoreetilisi ja praktilisi tasandil. Sa uurib kultuurilist tähtsust arvutimängud, kuidas aidata kaasa arengule arvutimäng ja kuidas kohandada ärilist potentsiaali mänge muu side ja meedia valdkondades.

Programm on rahvusvaheline perspektiiv ja seetõttu õpetatakse inglise keeles.


Programmi struktuur
Võite valida kahte suunda, millest igaüks keskendub oma teema.

  • Game Design ja teooria
  • Game Technology


Game Design ja teooria
Disain ja teooria rada võimaldab teil spetsialiseeruda kas valdkonna mängu disain või sees teooria ja analüüs mängimist. Esimesel poolaastal õppekava on sama sõltumata eriala soovite, ja teisel poolaastal spetsialiseerumine algab.
Kui lähete, kui mängu disainer, siis tahet suutnud leiutada ideid ja käsikirjad, disaini põhimõtteid ja arendada kasutajaliidesed erinevate mängud. Lisaks teoreetiline ja metoodiline vundament, saad tugeva praktilise kogemuse projektijuhtimine. Õpid teha analüüse ja kasutaja testid arendada mängud, mis vastavad kasutajate nõudmisi ja vajadusi, ja sul võimalik muuta oma ideede täieõiguslikuks, funktsionaalsed tooted.
Kui otsustad teoreetiline ja analüütiline spetsialiseerumine pead ülevaate mängu tootmise ja mõju mänge nagu kultuuriväärtuste ühiskonnale ja inimestele. Sul on võimalik muuta oma teoreetilisi teadmisi konkreetsete eesmärkide tööstuses. See lugu mängu analüüs on teoreetiliselt põhjendatud rada, mis nõuab suurt analüütilist oskust.


Game Technology
Kas teil on programmeerimise kogemus ja sa tahad liituda luua mängu tulevikutehnoloogiatest? Game Technology track annab teile tugeva teoreetilise tausta ja praktilisi kogemusi programmeerimise ja mängu tehnoloogiaid.


Karjäärivõimalused
Pädevuste olete omandanud ajal oma MSc Mängud võimaldab teil otsida rahvusvahelist karjääri jooksul mängude tööstus. Lõpetamisel oma Magistriõpe haridus sul on saavutatud kvalifikatsiooni, mis võimaldab teil töötada kogu laia tööstuses. Näiteks kui:

  • Projektijuht
  • Tase disainer
  • Mäng direktor
  • QA-manager

Sinu profiil on suunatud ka sobib paljude töökohtade tarkvara maja, konsultatsioonifirmad ja riigiasutuste kui ka ettevõtlust.


Vastuvõtutingimused
Et taotleda luba IT ülikooli MSc programm, mida on vaja, et olla:

  • Ülikooli või professionaalne bakalaureusekraadi või sellele vastav kraad.
  • Kui kohaldatakse akadeemilise suuna Game Technology, teie hariduslik taust peab olema infotehnoloogia või vastav.
  • Inglise vastab Taani B-tase


Õppemaks
ELi / EMP kodanikud ei maksta õppemaksu (sealhulgas kodanike Põhjamaades). Mitte EL / EMP kodanikele on maksma õppemaksu.


Stipendiumid
IT University of Copenhagen pakub riigi stipendiumi kolm või neli erakordselt andekas MSc taotlejad (full-kraadiõppurite) väljastpoolt ELi ja EMP igal aastal. Stipendiume pakutakse taotlejad, kes saavutavad edetabelit kriteeriumide kohaselt meie riiki lubamise eeskirjad. Riigi stipendiumi koosneb tasuta õpetamine ja osaliselt katab elamiskulud.

Taotlejad ei saa taotleda stipendiume. IT University leiab, et kõik tunnistasid MSc õpilasi stipendiume ja teavitab õpilasi valitud stipendiumid kirjas vastuvõtu.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The IT University is creating more IT graduates, than any other university in Denmark and offers a variety of research based study programmes within the field of IT.

The IT University is creating more IT graduates, than any other university in Denmark and offers a variety of research based study programmes within the field of IT. Näita vähem