MSc / MA inimese loomade koostoimes

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See inim-loomade koostoime meister tutvustab teile interdistsiplinaarseid lähenemisviise ja mitmesuguseid meetodeid, mida kasutatakse meie suhete uurimiseks teiste liikidega. See hõlmab mitmesuguseid teemasid ja uurib inimeste ja loomade koostoimeid mitmesugustes kontekstides - alates lemmikloomade manustamisest kuni loomade abistamise sekkumiste, loomaaedade, kasvanduste ja konserveerimiseni.

Te saate viia läbi paigutuse ja uurimisprojekti, et saada otsene kogemus, mis on kohandatud teie individuaalsetele karjääri eesmärkidele. Õppida ka meie tunnustatud ekspertidest inimeste ja loomade koostoimes, mille erialade hulka kuuluvad:

 • vesiviljelus
 • kaitse
 • inimeste ja loomade konflikt
 • loomatoidetav ravi
 • loomkäitumise ja loomade heaolu uuring

Meie magistrikursuse esiletõstetuna on inimeste ja loomade koostoimete konverents, mille korraldas " Paws for Progress" , millel on palju erisuguseid kõnelejaid ja pakub suurepäraseid võrgustike võimalusi. Registreerimistasu makstakse magistrantidele.

Seda magistriõpet saab uurida magistri või magistriõppes. See sõltub sellest, kas teie tähelepanu on suunatud kvantitatiivsetele või kvalitatiivsetele meetoditele. Selle magistriõppe valitud osad loendatakse selles valdkonnas juba töötavatele professionaalarengutele.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teie paigutus ja uurimisprojekt annab teile otseseid kogemusi vastavalt teie individuaalsetele karjääri eesmärkidele

# 2 Võite liituda meie elava uurimiskogukonnaga, kohtudes nädalate uurimisseminaride ja mitteametlike eriala vestlusgruppide jaoks

# 3 Õppige meie tunnustatud ekspertidest inimeste ja loomade koostoime valdkonnas

Tööpraktika

Teil viiakse läbi praktika- ja uurimisprojekt, et saada otseselt kogemusi, mis on kohandatud teie individuaalsetele karjäärieesmärkidele. Võimalik, et saate oma uurimisprojekti jaoks paigutada või viia läbi andmete kogumist sobivates organisatsioonides väljaspool Ühendkuningriiki.

Meil on kogemusi praktikumoodulite pakkumisel ning meil on suurepärased sidemed tööstuse ja kolmanda sektori partneritega. Asutatud partnerlused asjaomaste organisatsioonidega pakuvad ka üliõpilastele uurimisprojekte "Enamik Masters" raamistiku tegemisel .

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kahte peamist moodulit inimeste ja loomade koostoime erinevate aspektide kohta:

 • Inimesed ja muud loomad
 • Inimese ja loomade koostoime kontekstis

Sellel on välise paigutuse moodul ja individuaalne uurimisprojekt. Valikulised moodulid hõlmavad kvantitatiivseid ja / või kvalitatiivseid uurimismeetodeid ja magistriõppe moodulite valikut vastavalt oma konkreetsetele arenguvajadustele (kokkuleppel kursuse direktoriga). Üksikute moodulite osad annavad 60% magistriõppe / magistrikraadi hinne, mille teadustöö väitekiri annab ülejäänud 40%.

Õpetamine

Õpetamine toimub mitmel viisil, kaasa arvatud õpetused, meeleavaldused ja praktilised õpetused, kuid enamus on seminaripõhine. Tavaliselt õpetatakse väikestes rühmades erialaklassides või esimese aasta doktorantide või teiste kraadiõppuritega (näiteks teiste magistrikursuste moodulites).

Hindamine

Kogu programmi raames kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, sealhulgas:

 • uurimisettepanekud
 • kriitilised ülevaated
 • loogiline mudel
 • peegeldavad ajakirjad paigutustele
 • suulised ettekanded
 • populaarteaduslikud artiklid
 • väitekiri

Kursuse direktor

Professor Hannah Buchanan-Smith

Kursuse sekretär

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Kodu / EL: 6 300 £
 • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem