Ülevaade

Meie magistrikraad uurib peamiste feministlike arutelude ajalugu, konteksti ja arengut, uurides erinevusi tänapäeva, ajalooliste ja globaalsete kultuuride ühtsetes ja erinevates vormides. Seda interdistsiplinaarset kurssi on välja arendanud spetsialistid, kes on kirglikult seotud soolise, feministliku ja haruldase probleemiga.

Põhiliste moodulite kaudu, nagu soo mõistmine, feministlikud teadusuuringud ja võtmefeministide mõtlejad, uurite mitmesuguseid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisviise soo õppimiseks. Te saate ka uurida viise, kuidas akadeemiline arutelu teavitab, on kujundatud ja vahel vaheldumisi sellest, kuidas sool tegelikult töötab reaalsetel kontekstidel.

See magistrikursus soolise võrdõiguslikkuse uuringutes (Applied) paneb õppimise rakendamise reaalsetele kontekstidele selle õpetamise keskmes. Teil on võimalus rakendada oma õppimist uurimispaigas. Kursuste meeskond on loonud sidemeid kolmanda feministliku sektori potentsiaalsete praktika pakkujatega, samuti mitmete organisatsioonidega, kes on seotud kunsti, kultuuri ja spordialase tööga soolise võrdõiguslikkuse valdkonnas.

Stirlingi kõrgkooli liikmena saate tutvuda kogu ülikoolis korraldatavate seminaride ja üritustega, mille juhivad töötajad ja praktikud, kes töötavad soolisel ja feministlikel teemadel.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teil on üksikisiku järelevalve personalilt, kes tegeleb käimasolevate uuringutega oma erialade esirinnas

# 2 Võite osaleda aruteludelt paljudelt erialadel ja töötada unikaalsete materjalidega feministlikes arhiivikogudes

# 3 Teil on võimalus oma teadmisi ja oskusi rakendada reaalses maailmas

Kursuse eesmärgid

Vali oma marsruut

Pakume nii MLitti kui ka magistriõppe võimalusi erinevate erialade ja teadustöö koolituse vajaduste rahuldamiseks:

  • MSc on Šoti sotsiaalteaduste kõrgkooli tunnustatud doktoriõppeprogramm ning see keskendub sotsiaalteaduste uurimismeetoditele ja andmete analüüsile. See on soovitav marsruut, kui olete huvitatud sotsiaalteaduste doktoriõppes.
  • MLitt pakub teile rohkem vabatahtlikke mooduleid ja sobib paremini üliõpilastele, kes otsivad soolise võrdõiguslikkuse uuringuid või on huvitatud doktoriõpingust kunst ja humanitaarteadused.

Kursuse üksikasjad

Soolise Uurimistöö (Applied) Magistrikursus ühendab soolise teooria, feministliku uurimistöö ja feministliku mõtte ajaloo interdistsiplinaarse põhikoostisega moodulid - erinevate distsiplinaarsete tavade valikuliste moodulitega.

Põhieesmärgid keskenduvad feministliku teooria aluseks oleva soolise kriitilise uurimise interdistsiplinaarsele raamistikule ning tunnustab viise, kuidas sooline teave teiste struktuursete ebavõrdsuste kohta on informeeritud ja sellest teavitatud. Ühiselt pakuvad nad teile teadmisi ja arusaamist võtmetähtsusega feministlikest aruteludest ontoloogia, epistemoloogia ja metoodika kohta ning võimaldavad teil määratleda mõlemad ühised jooned ja erinevused nende arutelude erinevates kontekstides.

Kui järgite magistrikraadi teekonda, võtate kahemõõtmelistel andmeanalüüsidel ja kvalitatiivsetel andmeanalüüsidel täiendavaid põhilisi mooduleid, mis pakuvad täiustatud sotsiaalteaduslikke uurimismeetodeid. See on oluline õpilastele, kes kaaluvad täiendavaid kraadiõppe uuringuid sotsiaalteadustes.

Vabatahtlikud moodulid - millest MLitti üliõpilased võtavad kolm ja MSc üliõpilased üks - pakuvad võimalusi rohkem distsipliinipõhist õppimist, pakkudes kollektiivselt multidistsiplinaarset perspektiivi uurimaks sooküsimusi. Soolise võrdõiguslikkuse uuringute paigutuse moodul on avatud nii MLitti kui ka magistriõppe üliõpilastele ning võimaldab õpilastel praktikas õppida erinevates reaalmaailma kontekstides.

Lõpetage kursus, koostades doktoritöö, mis ulatub 12 000 kuni 15 000 sõnast valitud teemal soolise uuringu raames.

Õpetamine

Põhimoodulid toimetatakse iganädalastel seminaridel.

Hindamine

Hindamine toimub läbi kursuste. Hindamise eesmärk on võimaldada teil arendada ja täiendada akadeemilisi oskusi kirjalikult ja teadustöös. Soolise võrdõiguslikkuse, feministliku uurimistöö ja peamistes feministlike mõtlejate moodulites on rohkem kui üks hindamispunkt, et võimaldada tagasisidet ja parandusi.

Teadustöökohtade moodulis saate oma uurimuse vormistada kokkuleppel eelnevalt paigutuse pakkujaga. See võimaldab teil oma vajadusi rahuldada, aga ka võimalust arendada oskusi teadustöö tegemiseks reaalsetes kontekstides.

Kursuse direktor

Dr Kirsty Alexander

kirsty.alexander3@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi