Tänapäeva globaalne, tehnoloogiapõhine ja üha konkurentsivõimelisem finantsturg on peaaegu tundmatu kui viie aasta tagune. Finantsjuhid ja -eksperdid peavad rakendama samu põhjalikke teadmisi ja oskuslikke oskusi jätkuvalt üha suurenevas arvukuses toodete, eeskirjade ja tehnoloogiate järele.

Uute tehnoloogiate jätkuva ilmnemise ja reeglite ja eeskirjade muutumise korral on nüüd rohkem kui kunagi varem vaja digitaalselt keskendunud ja enesekindlamaid oskusi. Glasgow Caledoniani ülikooli MSc raamatupidamise, finantseerimise ja reguleerimise alal pakutakse kindlustunnet ja teadmisi oma olemasolevate oskuste täiendamiseks oma organisatsiooni või täiendavate akadeemiliste uuringute kaudu.

Kiire tee valik

Lõpetage magistrikraad kaheksa kuu jooksul, kui teil juba on kutsekvalifikatsioon. Rahvusvahelise Raamatupidajate Föderatsiooni (IFAC) poolt tunnustatud kogu raamatupidamisasutuse täielik kutsekvalifikatsioon annab teile 90 ainepunkti MSc-le. Liituge meiega jaanuaris kiirelt läbitud marsruudil, mis kestab vaid kaheksa kuud ja koosneb kahest teemakohast moodulisest; Strateegiline finantsjuhtimine ja finantsriskide modelleerimine ning magistriuuringute projekt.

Sinu karjäär

Võib-olla teete professionaalse raamatupidaja karjääri. Võib-olla soovite lihtsalt arendada oma arusaama raamatupidamisprotsessidest, et suurendada oma karjäärivõimalusi juhina või juhina.

Meie lõpetajad on vastutavad juhid, kes tõusevad väljakutsetele, millega nad silmitsi seisavad. Tänu oma tugevatele ametialastele oskustele ja alusele viimaste arengute kohta, on MSc Raamatupidamise, Finantside Ja Reguleerimise lõpetajatele konkurentsivõimelised kandidaadid raamatupidamis- ja finantsteenuste jaoks Ühendkuningriigis ja kogu maailmas, töötades nii avalikus kui ka erasektoris.

Mida sa õpid

Spetsialisti, rahvusvahelise üliõpilaskonna osana uurite kõige ajakohasema finantsmaastiku kõiki aspekte ning arendate usaldusväärsust ja kogemusi, mis on vajalikud reaalse mõju saavutamiseks paljude juhtimis-, ettevõtlus- ja globaalsete probleemide lahendamiseks.

 • Rahvusvaheline finantsaruandlus ja määrus
 • Rahvusvaheline finantsjuhtimine
 • Finantsteenuste määrus
 • Strateegiline finantsjuhtimine *
 • Tänapäeva probleemid juhtimisarvestuses
 • Finantsriskide modelleerimine *
 • Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine
 • Rakenduslik kutsepraktika
 • Magistriuuringute projekt *

* Need moodulid on lisatud kiirelt marsruudil

Rahvusvaheline finantsjuhtimine

Uurige rahvusvaheliste finants- ja valuutaturgude teooriaid ja toiminguid rahvusvahelise ettevõtte finantsjuhtimise kontekstis. Uurides arenenud teooriate kriitilist analüüsi rahvusvahelises finantsjuhtimises, rahvusvaheliste kapitaliturgude struktuuris, rahvusvaheliste valuutaturgude ja rahaturgude operatsioonides ning rahvusvahelistel turgudel toimivate täiendavate operatsiooniriskide uurimisel.

Rahvusvaheline finantsaruandlus ja määrus

Hinnake rahvusvahelist standardite koostamise protsessi, sealhulgas Rahvusvaheliste Raamatupidamisstandardite Nõukogu (IASB) tööd. Te uurite peamiste raamatupidamisaruannete ja varade ja kohustustega seotud rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite valitud elemente. Uusi arenguid rahvusvahelises finantsaruandluses arutatakse kogu.

Tänapäeva probleemid juhtimisarvestuses

Selle mooduli eesmärgiks on varustada teid kontseptsioonide, analüütiliste ja praktiliste vahenditega, uurides ja tutvustades tekkivaid teemasid juhtimisarvestuses ning keskendudes kontseptuaalsetele ja praktilistele arusaamadele. Moodul hõlmab nii teoreetilisi kui ka praktilisi arusaamisi reaalsetes küsimustes Ühendkuningriigis ja rahvusvahelisel tasandil, et saaksite neid teadmisi oma tulevases karjääris rakendada.

Strateegiline finantsjuhtimine *

Arendada finantsteabe töötlemiseks vajalikke teadmisi ja oskusi otsuste tegemisel, rõhutades asjakohaste probleemide tuvastamist ja kriitilist analüüsi. Arutletakse hiljutiste arengute ja praeguste teooriate üle selles valdkonnas ning saate analüüsida ja hinnata praktilisi tagajärgi.

Finantsriskide modelleerimine *

Avastage ettevõtete ja finantsriskide modelleerimise kombinatsioon, kasutades riskijuhtimise mudelite väljatöötamiseks nii Excel kui ka @Risk tarkvara. Teid käsitletakse tööstuse mõõtmisel ja modelleerimisel aktsepteeritud riskide liigitamisel ning keskendutakse küsimustele, mis võivad tekkida kahjude tekkimisel mis tahes äriotsuses, ning nende kahjude juhtimise ja kontrollimise meetodid.

Finantsteenuste määrus

Kriitiliselt hinnata finantsregulaatorite tegevust ja määrusi. Te uurite määruste, regulatiivsete struktuuride teoreetilisi lähenemisviise ning nii reguleeriva asutuse kui ka reguleeritud rolli, keskendudes samal ajal praktikas reguleerimisele nii Ühendkuningriigis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Lisaks uurite pangandusalast reguleerimist, ärireguleerimise läbiviimist ja riski tähtsust nii reguleerimise kui ka reguleerivate asutuste juhina.

Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine

Vaadates era-, avaliku ja sotsiaalse ettevõtluse valdkondi, on teile varustatud analüütiliste tööriistade ja kontseptsioonide komplektiga, mis juhivad vastutustundlikku otsustusprotsessi, rõhutades samal ajal erinevusi vastavuse ja eetilise käitumise vahel. Te omandate teoreetiline ja praktiline arusaam reaalmaailma teemadest Ühendkuningriigi ja ülemaailmse perspektiivi kohta ning õppige PRME-iga seotud põhimõtetest ja selle mooduli keskse tähtsusega ühistest omadustest.

Rakenduslik kutsepraktika

Järgides teadmisi, mida olete saanud eetikast, juhtimisest ja vastutustundlikust juhtimisest ning keskendudes eneserefleksioonile, arendate selles moodulis oma ametialast pädevust professionaalse kaasamise tegevusega. Nende kahe peamise mooduli seos tugevdab eetilist ja vastutustundlikku otsustusprotsessi tähtsust ja juhtimist teie tulevases karjääris.

Magistriuuringute projekt *

Programmi lõplik element on magistriuuringute projekt, mis annab teile võimaluse kujundada ja teha originaalseid uurimistöid. Te rakendate meetodeid ja teooriaid, mida tavaliselt kasutatakse raamatupidamise, finantseerimise ja reguleerimise valdkonnas ning rahvusvaheliselt avaldatud kirjanduse abil, näitavad selles valdkonnas parimaid tavasid.

* Need moodulid on lisatud kiirelt marsruudil

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia auhinnaklass 2: 2 või samaväärne finantsjuhtimine, kindlustusmatemaatilised uuringud, majandus, rahandus, matemaatika, statistika, raamatupidamine või raamatupidamine või rahastamisega seotud teema.

Kiirel programmil osalemine

Rahvusvahelise raamatupidajate föderatsiooni (IFAC) tunnustatud organi lõplike kutseeksamite omanikud saavad taotleda kiiremat marsruuti.

Inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Õppemaks 2018/19 - kiirtööd

 • Kodu: £ 2750
 • RUK: 2750 naela
 • EL: 2750 naela
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Tööstusharud ja meistriklassid

Me oleme pühendunud oma lõpetajate varustamisele üha enam globaliseerunud teadmistepõhise majanduse väljakutsetega, tagades nende tööhõive saavutamiseks kõige paremad võimalused. Õpilased saavad kasu tööstuse külastustest ja meistriklassidest, mis on programmi jaoks asjakohased.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

Viimati uuendatud July 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased / Kiire tee: £ 2750 Home, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev