MSc maastikuökoloogia geograafilise informatsiooni süsteemi

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc maastikuökoloogia koos geoinfosüsteemide

See programm on mõeldud varustada lõpetajate teadmiste ja tehniliste oskuste vaja täita professionaalne roll, mis hõlmab kogumist, haldamist, analüüsi, modelleerimist, manipuleerimise ja väljapaneku maastikuökoloogia, maakasutuse planeerimise ja keskkonnakaitse andmekogumite abil geoinfosüsteemide (GIS) .


Nii Ühendkuningriigis ja välismaal mõiste maastik skaala maakorralduse on saadud heakskiitu viimase kümne aasta jooksul. Rakendamine keskkonnakaitse poliitika ja strateegiad, mis põhinevad maastikuökoloogia lähenemine sõltub üha ruumiandmeid hallatakse ja manipuleeritud jooksul GIS. Selle tulemusena Ökoloogiline oskuste puuduse Project on tuvastanud selge vajadus ökoloogid kogemustega GIS ja GIS spetsialistid arusaam keskkonnaalaste andmete nad palutakse hallata ja manipuleerivad jooksul GIS.


See programm on mõeldud just nende oskuste puudumist ja on üles ehitatud kolmele kohustusliku säilitamise kursused, mis ühendab teoreetilisi ja praktilisi aspekte tänapäeva kaitse ja keskkonnakorralduse, ja kolm kohustuslikku kursust, mis hõlmab põhimõtteid ja rakendamise GIS. Lisaks õpilased võtavad kohustuslik erialase praktika käigus, ning üks vabatahtlik muidugi. MSc programm kulmineerub kolmandaks ametiajaks koos väitekirja, individuaalne uurimus keskendus kohaldamise GIS tehnikat konkreetse maastikuökoloogia probleem.

muidugi Konstandinupu

Aasta 1

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused. Põhimõtted ja praktika Environmental Conservation (15 ainepunkti) Maastikuökoloogia GIS Doktoritöö (60 ainepunkti) Täpsem ruumiline modelleerimine (15 ainepunkti) Rakendatud GIS ja kaugseire (15 ainepunkti) Kutsepraktika geoinfosüsteemide (15 ainepunkti) Sissejuhatus GIS for Natural Resource Management (15 ainepunkti) Tehnikat ökoloogia (30 ainepunkti)

Õpilased on vaja valida 15 AP sellest nimekirjast võimalusi.

Keskkonnamõju hindamise (15 ainepunkti) Ökoloogia ja kaitse suudmed ja rannikualadel

2. aasta

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud muidugi.

Maastikuökoloogia GIS Doktoritöö (60 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema: hea esimese astme magistrikraadiga ökoloogilise, teadusliku, geograafiliste või keskkonnajuhtimise erialal. asjakohaste isiklik või ametialane kogemus.

  • Õpilased, kes ei ole inglise keelt esimese keelena, peab olema IELTS skoor 6,5 või kõrgem või sellega samaväärne reiting muus tunnustatud keele testimise süsteem.
  • Teise õpilased võivad siseneda kaudu ülikooli Greenwich International Pre-Masters "programm.
  • Taotlejad teiste taustaga peetakse kuid tuleks pöörduda programmijuht.

Hindamine

Õpilasi hinnatakse läbi uuringud, kursuste ja hinnanguid, mis on praktiliselt keskendunud kasutades reaalse maailma näidete ja juhtumiuuringud.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

See programm on tihedad sidemed International Association of maastikuökoloogia (IALE), Institute of Ecology and Environmental Management (IEEM) ja kaugseire ja fotogramm-meetria Society.

Karjäär Valikud

Lõpetajad arendada professionaalne filosoofia ja oskuste baasi edu kõrgematele ametikohtadele tööstus, või jätkata doktoritöö. Valmib see programm võib jätkata tööd kaitse organisatsioonid Ühendkuningriigis ja välismaal, sealhulgas riigi ja kohalike omavalitsuste, keskkonna konsultatsioonifirmad, valitsusväliste organisatsioonide, äri, meedia ja keskkonnahariduse.

Viimati uuendatud apr 2016

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem