Magistriprogramm majandusteaduses on Radboud University teile rohkem kui lihtsalt majanduse magistrikraad; see sisaldab asjakohaseid teadmisi seotud valdkondades nagu psühholoogia ja sotsioloogia programmi. Programm pakub väikesemahulist õpetamist ja isiklikku lähenemist haridusele, kuna kõik õppejõud on hõlpsasti kättesaadavad. Selle programmi peamine eelis on selle tugevate meetodite orientatsioon, mis on oluline meie teadmiste suurendamiseks majanduse ja äri maailmast. Teid käsitletakse kõige uuemate akadeemiliste ja praktiliste arengutega majanduse valdkonnas.

Teadusuuringute orientatsioon ja ühiskondlik tähtsus

Teaduslik ja ühiskondlik tähtsus tugevdavad üksteist. Kui tegeleme tänapäeva majandusküsimustega, nagu näiteks ELi majanduskriis või ettevõtte investeerimisotsused, on oluline hinnata neid akadeemilisest vaatenurgast. Pakume teile vahendeid nende probleemide mõistmiseks ja hindamiseks ning majandusliku otsustusprotsessi parandamiseks. Me õpetame teile, kuidas mõelda iseseisvalt ja kriitiliselt, kuidas majandust saab professionaalselt rakendada.

Töövõimalused

Tööandjad otsivad üha enam majandusteadlasi, kes suudavad eri vaatenurkadelt professionaalselt lahendada mitmesuguseid majandusprobleeme. Kuna olete spetsialiseerunud ühele seitsmest alamvaldkonnast (vt allpool) ja uurite neid mitte ainult majanduselt, vaid ka poliitilistest ja ühiskondlikest vaatepunktidest, on tööandjad, nagu keskpangad, ministeeriumid (investeeringud ) pangad, rahvusvahelised asutused, konsultatsioonifirmad, pensionifondid ja raamatupidamisettevõtted. Meie programm surub teie uudishimu, et mõista, hinnata ja võimaluse korral parandada oma ametialases karjääris majanduslikke otsuseid hiljem.

805_RU-Student-dormitories.jpg

Spetsialistid

Enne programmi käivitamist valite spetsialiseerumise:

 • Raamatupidamine
 • Ettevõtete rahastamine ja kontroll
 • Finantsökonoomika
 • Majandus, käitumine
 • Rahvusvahelise äri
 • Rahvusvaheline majandus
 • Rahvusvaheline poliitiline majandus

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõppenud bakalaureusekraad majandusteaduses või lähedalt seotud erialal ülikoolist, kus on õige arv teie eelistatud eriala kursusi. Vajalike kursuste kohta teabe saamiseks vaadake spetsialiseerumise lehekülge vastuvõtutingimuste kohta.

2. P roficiency inglise

Selles programmis osalemiseks peate oskama nii inglise keelt kui kirjalikku ja suulist kõnelekut. See nõue on täidetud, kui üliõpilane vastab ühele järgmistest tingimustest:

 • On edukalt lõpetanud kolmeaastase bakalaureuse programmi Hollandi ülikoolis.
 • Kas Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa, Ühendkuningriigi või Ameerika Ühendriikide kodanik.
 • On edukalt läbinud bakalaureuse programmi, mida õpetati täiesti inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid.
 • On edukalt lõpetanud magistriõppekava Hollandi rakendusteaduste ülikoolist (HBO).

Kõik teised õpilased vajavad ühte järgmistest tunnistustest (TOEFL ja IELTS-sertifikaadid ei pruugi olla vanemad kui kaks aastat).

 • TOEFL skoor on ≥90, mille alamklassid ei ole madalamad kui 18
 • IELTS skoor on ≥6,5, mille alamklassid ei ole madalamad kui 6.0
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Motivatsioonikiri

Rahvusvaheliste akadeemiliste üliõpilaste ettevalmistus

Mõnel juhul, kui teie haridusalane taust ei anna teile otsest lubamist majanduse magistriõppesse, võite osaleda ühel üheaastases pre-magistriprogrammis. Iga magistriõppe programm vastab ühele majanduse magistriõppe erialadele.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
 • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date