See kaasaegne, rahvusvaheliselt orienteeritud magistrikraadi programmi majandusteaduses võimaldab õpilastel nii saada kutsekvalifikatsiooni ja valmistuda võimalikuks doktorikraadi. Esimeses etapis on see programm, õpilased võtavad kapteni kursused. Teises etapis lõpetajale head hinded võivad areneda otse doktoriõppe ja saada PhD. Intensiivne raamistikus kui ka võimalust veeta aega uurimistööks ülikooli välismaal. Lühikese esitlus MSE on pilk meie Flyer.

Programmi saab valmis täielikult inglise keeles, ei ole sügav Saksa oskused on vajalikud lõpetamist (töö VP 2015/16 aastast). Siiski Saksa teadmised on soodsam.

Student profiili

See magistriprogrammi eesmärk on õpilastele suurt huvi majandusteaduse samuti huvi sooritada sõltumatu teadusliku töö. Tahke teadmisi matemaatika ja statistika on vajalik, sest analüütilised oskused on olulised, et mõista majandusteooria ja empiirilised uuringud.

Karjäärivõimalused Master in Economics

Programm annab teile põhjalikud teadmised majanduse ja valmistab teile erinevaid karjääri erinevates valdkondades. Peamised karjääri eesmärgid on akadeemilise ja analüütilised tööd ülikoolide ja teadusasutuste, rahvusvahelised organisatsioonid, riigiasutused, ühendused, konsultatsioonifirmad ja suurtele ettevõtetele.

Vastuvõtutingimused

  • Akadeemiline kraad (üle keskmise klassid) majandusteaduses, matemaatika, sotsiaalteadused, insener või seotud erialadel
  • Tõend inglise keele oskus (vähemalt B2 tasemel keeleõppe raamdokumendi)

Rahvusvahelised õpilased

Saksa sertifikaat (enesekahjustamist) ei ole nõutav

Struktuur

1. semester: kohustuslikud moodulid (inglise keeles)

Esimesel poolaastal õpilastele on antud põhi madalikule ökonoomika 6 kohustuslikku kursust, õpetatakse inglise keeles (sh makro- ja mikroökonoomika, ökonomeetria ja matemaatika).

Pange tähele, et kohustuslik matemaatika kursus algab enne semestri algust (umbes 2 nädalat enne). Lisateave alustamist MSE ja tähtsad kuupäevad starterid leiate siit.

2. ja 3. semester: spetsialiseerumine - Valikmoodulid (inglise ja saksa keeles)

Teisel ja kolmandal semestril õpilased spetsialiseeruda valides üksikute võimalusi alates laia valikut teemasid (õpetatakse inglise ja saksa keeles). Õpilased peavad valida 12 moodulid, sealhulgas vähemalt 10 plaanilist majandusliku moodulid järgmistes spetsialiseerumine valdkondades:

  • Labor Economics
  • Makroökonoomika ja rahandus
  • Avaliku sektori ökonoomika
  • Energy Markets
  • Tervis ökonoomika

4. semester: magistritöö ja seminar

Õpilased tõendama oma võimet hinnata majanduslikku küsimus või teema iseseisvalt samas teaduslike meetoditega. Master seminar õpilased esitavad ja arutavad oma väitekirja, et saada teadmisi ja saada tagasisidet edasiseks kirjalikult väitekirja.

Õppekava toetab kirjalikult magistritöö koostöös väliste äripartneritega, kasutades erinevaid kontakte koostööd tegevatele toolid (nt N-Ergie, IAB, GfK BayernLB'l).

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Saksa

Vaata veel 20 kursust Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAUis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
107 EUR
semestris (42 Euro Student Services + 65 Euro eest min. contriubtion õpilasele ühistranspordi pilet).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date