MSc Management (ettevõtluse)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Juhtimine (ettevõtlus)

Lühidalt

 • UCAS kood: N2P309
 • Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga)
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 10.02.2017, 02.02.2018

Kirjeldus

Meie ühe aasta täistööajaga magistrikraad juhtimiskavades on mõeldud teile tööriistade, tehnikate ja teadmiste pakkumiseks ettevõtluses.

Meie MSc Management (ettevõtluse) on välja töötatud, et aidata ettevõtliku mõtlejad mõtteid tegudeks. Võib käivitada oma idee, arendades midagi partnerlus või investeerides uute ettevõtete - või ehk soovid leida värskeid kuidas edendada ja rakendada ettevõtliku mõtlemise äri kontekstis. Mis iganes on Sinu eesmärgid, saate teada, stimuleeriv ja nauditav keskkond, juhindudes kogenud akadeemikute.

Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb praktikale ettevõtmine projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

 • Ettevõtlus ja ettevõtluse protsessi
 • Ettevõtjaoskuste Keskkond
 • Organisatsiooniline käitumine
 • Strateegia
 • Turunduse strateegiline juhtimine või Business Economics ja raamatupidamine
 • New Venture Creation
 • Uurimismeetodid ja doktoritöö

Seejärel valida kahe Valikmoodulid. Nimekiri moodulitest võib erineda aasta-aastalt, kuid on tavaliselt kaasatud Business Dynamics, Global Marketing, Innovation and Technology Management, konkurentsivõime strateegiate ja organisatsioonilised Fitness ja Contemporary Issues in Entrepreneurship.

Business Project või doktoritöö

Ajal perspektiivis 3 siis täielik lõplik projekt järelevalve all õppejõud, kas Ühendkuningriigis või välismaal läbi rahvusvahelise partneri institutsioon. Eesmärk on arendada oma äri teadmisi ja teadustöö oskusi ja aidata teil esitada oma analüüsi ja ideid range, süsteemne ja professionaalselt, mis kulub ühe kahel kujul:

 • äriprojekt (hangitud kaupa sa või kool), siis rakendada teadmisi ja oskusi olete omandanud nii 1 ja 2, et lahendada reaalse organisatsioonilisi probleem, või
 • uurimisprojekti, siis kohaldatakse arenenud tehnikat analüüsida teema oma valik, olulised oma muidugi.

Lisades oma kogemusi

Rahvusvaheline kogemus

Meie tugevad rahvusvahelised ühendused ja eesmärk on anda teile sees perspektiivi globaalse äri. Ajal International Study Tour valikainete, võtame rühm õpilasi Euroopa alal, tavaliselt Genfi ilmaprognoos. See self rahastatud konkureeriva tegevuse on andnud meie õpilastele võimaluse mitte ainult külastada mitmeid mainekaid ülemaailmne ettevõtete, vaid ka neid analüüsida struktureeritud õppe lähenemist. Nagu näiteks see tegevus annab suurepärase võimaluse kokku puutuda globaalne äri, luua uusi kontakte, mis paistavad silma konkurentsivõimeline tööturul, samas lõbus. Meie laieneva ülemaailmse võrgustiku University ja äripartnerite annab teile võimaluse teha osa või kõik oma väitekirja või äri välismaal.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis kutsutakse ettekandeid juhtivate rahvusvaheliste teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid on kuulusid maailma suurimate rahvusvaheliste ettevõtete ja Juhtivspetsialistid ühendades kriitiline ja edumeelset mõtlemist praktilisi teadmisi.

Dragons "Den ja Blueprint

Võite saada oma ülemus meie programmi. Kooli pärand, mis pakub teadmisi ettevõtluse kajastub kaks võistlust otsib uusi ideid ettevõtetele. Õpilased magistriprogrammi konkureerida võita kooli Draakoni Den-stiilis konkurentsi pigi investeeringuid, samuti ülikooli Blueprint konkurentsi.

Teema nõuetele, kõrguse ja kalde

Taotlemise tähtajad

Pange tähele: Taotlemisprotsess algab 1. oktoobril järgmisel õppeaastal.

Nendel programmidel on kohtade järele suur nõudlus. Selleks, et maksimeerida oma võimalusi pakkuda ühte nendest kohtadest, soovitame teil taotlus ülikoolile esitada võimalikult varakult.

Ülikoolilt saadud rahvusvaheliste taotluste mahu juhtimiseks, et ülikool saaks tagada, et iga taotlus on korralikult läbi vaadatud, läbi vaadatud ja töödeldud, tuleb kandidaatide taotlused saada järgmiselt:

 • Mandri-Hiinas elavate isikute taotlused tuleb saata 31. jaanuariks.
 • Taotlused teistest isikutest, kellel peaks Ühendkuningriigis õppimiseks olema viisat, peavad saama kätte 31. mail.
 • Taotlused nende isikute kohta, kes jäävad väljapoole mõnda eespool nimetatud kategooriat, tuleb saata 31. augustiks.

Kui te ei täida ülalnimetatud tähtaegu, võib ülikool olla suuteline lisama oma taotluse ootenimekirja, millega võidakse konsulteerida juhul, kui pärast kõigi tähtajast saadud kõikide taotluste läbivaatamist ja töötlemist jäävad vabad kohad programmis.

Ülikool ei ole kohustatud tegema ühtegi pakkumist koha programm kõigile taotlejatele, samuti ei Ülikooli kohustatud täitma kõik ruumid kättesaadavad programmi.

Kaaluda iga taotluse saanud ülikooli pärast tähtaja möödumist, siin nimetatud tehakse äranägemise Ülikooli.

Magistrid juhtimiskavades on mõeldud lõpetanutele kõigis valdkondades või erialadel; eelnev äri- või juhtimisalane õpe pole vajalik. Näiteks minevikus on meil lõpetanud paljud erinevad kraadid nagu muusika, antropoloogia, meditsiin ja geograafia. Ettevõtte ja juhtimise bakalaureuseõppe üliõpilased võivad leiavad, et sisu kattub nende esimese astmega.

Mida ma pean kõigepealt?

Suurbritannia esimese või teise astme samaväärsus tunnustab kraadi. Vaadake samaväärsete kvalifikatsioonide täielikku nimekirja.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, kes ei vasta sellel tasemel otsese sisenemise nõuetele, võite saada Durham'i ülikooli rahvusvahelises õpingukeskuses pre-Magistriõpe rajaprogrammi.

NB Hiina taotlejad: taotlused võetakse vastu õpilastele, kes on lõpetanud maineka ülikooli Hiinas. Riiki sisenemise nõuded võivad varieeruda sõltuvalt ülikooli mainetest ja akadeemilisest programmist, mille kohta olete taotlenud. Juhina eeldatakse, et taotlejad saavutavad keskmiselt 85%.

Kuidas taotleda?

Peate veebipõhise avalduse vormi täitma.

Pange tähele, et saate taotleda ainult ühte Magistriõpe Management programmi.

Teie veebipõhise avalduse vormi toetamiseks peate esitama järgmised dokumendid.

 • Kaks akadeemilist viite, kasutades meie standardvormi
 • Kaubamärgi ametlik ärakiri
 • Diplomi koopia (kui on olemas)
 • Inglise testide tulemuste koopia (kui on olemas).

Võite oma täiendavaid dokumente üles laadida veebipõhise avalduse või e-posti teel või faksida need edasi aspirandi vastuvõtuasutusse, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Märkus

Ainult failid .doc, .docx, .gif, .jpg, .pdf, .png, .rtf on lubatud üles laadida. Maksimaalne faili suurus on 5 MB.

Taotluse tasu

Kui olete saanud veebipõhise avalduse, saate 48 tunni jooksul automaatset e-kirja, milles palutakse teil taotleda 60-naelset taotluse tasu * tasumist.

Peate jälgima e-posti aadressil olevat linki veebilehelt, kus saate oma andmeid kinnitada ja makse teha deebet- või krediitkaardiga. See on turvaline veebisait, mida haldab Secpay ja mis saadab teile automaatse makse kättesaamise.

Kui oleme saanud kinnituse selle kohta, et teie taotluse tasu on makstud, suudame teie taotlust edendada. Kui te ei tasu taotluse esitamise tasu, võetakse teie taotlus automaatselt ära.

 • Pange tähele, et saate maksta ainult ühe programmi iga sviidi, st üks MSc Finance programm, üks MSc juhtimisprogramm, üks MSc turunduse programm, üks islami Finance programmi.

Kolledži liikmeks

Kui taotlete täistööajaga programmi, peate saama ühe meie kolledži liikmeks ja olema osakonna poolt aktsepteeritud. Kui olete oma programmi pakkumise vastu võtnud, võtab kolledži kraadiõppeasutus teiega ühendust majutuse korraldamiseks. Pidage meeles, et kolledži majutuse nõudlus ületab tavaliselt kättesaadavust, seega palun proovige seda võimalikult kiiresti korraldada.

Vastuvõtmise protsess

Siin on sammud vastuvõtukomisjon protsessi:

 • Me anname teile teada, kui oleme saanud oma taotluse.
 • Kui oleme saanud kõik oma tõendavaid dokumente, saate e-kirja, et teile teada oma otsusest.
 • Kui otsus on teha teile pakkumise koha programmi me anname teile teada e-posti teel. Pange tähele, et me ei väljasta paberkandjal pakkumisi tähed, sest need ei ole vaja, et saada üliõpilase viisat.
 • Kui teil on palunud ülikooli majutust oma taotluse vorm, kolledži Teiega ühendust otse. Nad saadame Teile majutust taotluse vormi, mis tuleb täita ja tagastada otse kolledžis.
 • Sa peaksid kinnitama aktsepteerimist oma pakkumine võimalikult kiiresti. Et kindlustada oma koht, siis on vaja maksta tagatisraha kuue nädala jooksul oma algse pakkumisi (vaadake oma pakkumine dokumentide üksikasjad makseviiside).
 • Rahvusvahelised õpilased nõuavad õpilase viisa saavad CAS (Certificate of vastuvõtmine Studies) e-posti teel, kui kõik pakuvad tingimused on täidetud, vastuvõtu ja ladestamise on saanud ja sul on viie kuu jooksul alguskuupäeva oma programmi.

Pane tähele: Taotlemisel peate meile oma isikliku e-posti aadressi saatma. Palun ärge kasutage ülikooliga seotud e-posti, mis võib lõpetada töötamise, kui olete lõpetanud bakalaureusekraadi.

Tasud ja rahastamine

Täiskohaga tasud 2017

 • ELi üliõpilane: 13 000 eurot aastas
 • Koduüliõpilane : 13 000 USA dollarit aastas
 • Island Student: £ 13,000.00 aastas
 • Rahvusvaheline mitte-ELi õpilane: £ 19,000.00 aastas

Täiskohaga tasud 2018

 • ELi üliõpilane: 13 000 eurot aastas
 • Koduüliõpilane : 13 000 USA dollarit aastas
 • Island Student: £ 13,000.00 aastas
 • Rahvusvaheline mitte-ELi õpilane: £ 20,000.00 aastas

Märkus. Tasud vaadatakse läbi ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem