Turunduspsühholoogia MSc

Mõista tarbijate käitumist ja arendada uuenduslikke ärilahendusi. Avastage sotsiaalsed muutused ja tipptasemel teooriad.

Põhiteave

 • Nimi: Turunduspsühholoogia
 • Kvalifikatsioon: MSc
 • Tase: aspirantuur
 • Õpperežiim: täistööaeg
 • Kestus: 12 kuud
 • Õppemaks: £ 18,000 *
 • Stipendiumid: Jah *
 • Järgmine alguskuupäev: september 2018
 • Tulevase alguskuupäev: september 2019
 • Uuring välismaal: Ei
 • Valideerimine: Regent's University London

* Lisateabe saamiseks vaadake palun allpool toodud lõivude ja rahalise toetuse osad.

Ülevaade

Meie MSc Marketing Psychology eesmärk on arendada homse brändi strateegid, vanem bränd juhid ja vanemturu teadlased. Me saavutame selle, ühendades kaks seonduvat valdkonda, mille Regent on rahvusvaheliselt tuntud: psühholoogia ja turundus.

See programm varustab teid oskustega ja teadmistega, et mõista praeguseid suundumusi ja ennustada tulevikku.

Meie eesmärgiks on arendada oma intellektuaalset terviklikkust, kriitilist mõtlemist ja oma arenenud teadustöö oskusi, nii et sisestage oma valitud eriala turunduse ja branding ekspert võimeid, mis on tavaliselt seotud kõrgtasemel teaduse haridus.

Uute valdkondade, nagu näiteks digitaalne antropoloogia, käitumisharvestuse ja neuro-turunduse kaasamine, meie programm asetab teid oma tööstusharu esirinnas. Te uurite sotsiaalseid muutusi, tekkivaid arutelusid ja eesrindlikke teooriaid, uurides kaubamärke kui psühholoogilisi ja kultuurilisi objekte.

Kuigi programm keskendub turundusjõu põhivaldkondadele, on see ulatuslik: saate lõpetada mitmete oluliste ülekantavate oskustega, mis võimaldab teil paindlikult valida mitmesuguseid kõrgetasemelisi karjäärivõimalusi.

Struktuur

Pikkus

Magistriõpe turunduspsühholoogia aluseks on kolm õppetööd, millest igaüks koosneb 60 ainepunktist, kokku 180 ainepunkti.

Programm koosneb põhimootustest esimesel ja teisel semestril, valik kolmandal semestril on kaks vabatahtlikku moodulit.

Moodulid

Põhimoodulid

 • Brändid, reklaamid ja püüdlused
 • Turundussuhted kultuuridevaheliste aspektide kohta
 • Ettevõtliku turundusstrateegia
 • Individuaalne turundus (B2I)
 • Tarbijakäitumise psühholoogia
 • Uurimismeetodid
 • Erialane praktika (paigutus)
 • Dissertatsioon

Lisaks valite ühe järgmistest valikulistest moodulitest:

 • Juhtimine, kaasamine ja motivatsioon
 • Turunduskommunikatsioon

Õpetamine

Hindamisstruktuur

Programm tugineb laias valikus hindamistüüpidele, mis peegeldavad erialade olemust ja annavad sulle piisava võimaluse edukalt näidata programmi saavutusi vastavalt teie eelistatud õppetulel.

See hõlmab akadeemilisi esseesid, uurimistegevusi, aruandeid, esitlusi, peegeldavaid aruandeid, intervjuusid, grupitöid ja elavaid projekte. Võimaluse korral esitatakse alternatiivsed hinnangud registreeritud puudega õpilastele.

Te saate ka enesehindamise ja vastastikuse hindamise.

Uuringumeetodid

Programmi toetamiseks kasutatakse mitmeid õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetodeid. Nende hulka kuuluvad loengud, seminarid, töötoad, väliuuringud, laborikatsed, juhtumiuuringud, grupiprojektid ning individuaalsed ja grupijuhised.

Loengud ja seminarid on kõige sagedasem tarneviis. Kuigi need toimivad eeldusel, et teema kohta pole eelnevaid teadmisi, oodatakse, et saate täiendada kontakttegevuses omandatud teadmisi ja oskusi oma täiendava iseseisva õppimisega, mida juhendab teie õpetajate meeskond. Need sisaldavad retsepteeritud artikleid, seminaalkirjandust ja teisi valitud turunduse, psühholoogia ja sellega seotud erialade põhitekste.

Olete oodatud külastama loenguid, seminare, töötubasid ja külalisesinejate ettekandeid, mis kõik annavad teile kindla aluse õppimiseks. Regentis usume, et õppetehnoloogia peaks olema pigem täiustus, mitte asendada elukestvat õpetamist ja isiklike õpikute vahetust. Uuringute täiustamiseks tehakse materjal teie virtuaalse õppekeskkonna (VLE), tahvelarvuti kohta kättesaadavaks. Meil on pühendatud auhinnatud õppetehnoloogia meeskond.

Programmi teiste õppimismeetodite hulka kuuluvad:

Orientatsioon

Programmi alguses osalete te induktsioonis, mis pakub teile eeloleva aasta vajalikke ootusi. Iga mooduli alguses antakse teile ajakava ja lugemise viidete loend. Iga mooduli juhendaja annab teie mooduli ajal teile individuaalset ja grupipõhist tuge.

Külalisesinejad ja töötoad

Programm tugineb paljudele uutele erialadele, nagu digitaalne antropoloogia ja neuro-turundus, mistõttu meie õpetamise meeskond sisaldab spetsialiste, et saaksite otse ekspertidelt õppida.

Külalisesinejad osalevad korrapäraselt programmis, mis pakuvad teie moodulitele akadeemilist ja praktika toetust. Tõepoolest, programmis on lisatud "külaline lektori seeria", mis koosneb mitmesugustest tööstuse ekspertidest, kes on välja töötanud oma väljavaateid konkreetsetele teemadele.

Väliuuringud

Teil on võimalus viia läbi algupäraseid uuringuid, mis hõlmavad tarbijate ja tootemarkide käitumise jälgimist. Te analüüsite oma järeldusi ja teevad järeldusi, kasutades tunnustatud sotsiaalteaduslikku lähenemisviisi, ja oskate selgelt määratleda oma uurimistöö praktilised ärirakendused.

Laboratoorsed katsed

Sotsiaalteadlased hindavad laboratooriumi uurimispaigana, kuna see pakub suurt kontrolli, mis lubab eksperimente. Katse on spetsiifiline uuringutehnika, mis pakub suurt usaldusväärsust ja kehtivust. Teil on võimalus teha laboris ametlikke eksperimente ja analüüsida tulemusi kasutades asjakohaseid meetodeid, sealhulgas statistikat. Saate kindlaks teha oma uurimistöö praktilised ärirakendused.

Puuetega õpilased

Mõned klassid toimetatakse õpperaaži kaudu, mille juurde pääseb treppide kaudu. Kui teil on seisund, mis mõjutab teie liikuvust ja teil on vaja korrusel asuvaid tube või liftiga juurdepääsu tubasid, soovitatakse teil pöörduda puuetega inimeste ametniku poole.

Riiki sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

Regenti haridus annab teile isikliku tähelepanu kõrge taseme ja see algab hetkest, kui taotlete meiega õppimist. Me tahame mõista, kes te olete ja millised on teie oskused ja huvid - oleme huvitatud teie potentsiaalist ja teie varasematest saavutustest. Iga taotlust vaatame põhjalikult ja individuaalselt, võttes arvesse kõiki oma oskusi, huve ja atribuute. Tavaliselt pakume üliõpilasel, kellel on tunnustatud asutuses turundus-, psühholoogia või äritegevus, kellel on minimaalsed madalamad teise klassi (2: 2) Suurbritannia autasud. Vastuvõetud tunnustatud institutsioonide muud samaväärsed rahvusvahelised kvalifikatsioonid.

Samuti tervitame taotlusi kandidaatidelt, kes ei vasta ülaltoodud olulistele sisenemiskriteeriumidele. Erakorralise sisenemise lubamiseks peate:

 • 2: 2 kraad kõigis ainevaldkondades ja kaheaastane asjakohane töökogemus organisatsioonilises keskkonnas VÕI asjakohane kutsekvalifikatsioon (nt MCIM) ja kolmeaastane asjakohane töökogemus
 • Esitage 1000-sõna isiklik avaldus, milles on ära toodud põhjused, miks teie taotlus esitati ja kuidas teie eelnev kogemus on teie taotletud programmi jaoks asjakohane
 • Ole valmis osalema intervjuus aspirantuuride vastuvõtukolleegiumiga

Inglise keele nõuded

September 2018

Me nõuame inglise keele oskuse tõendamist. Näiteks palume:

 • IELTS: üldine skoor 6,5, 6,0 või kõrgem kõigis 4 komponendis
 • Pearsoni inglisekeelne test (PTE): üldine skoor 58, kusjuures iga üksikkomponent on 51 või rohkem
 • TOEFL IBT: üldine tulemus 80 (me ei võta TOEFL-i taotlejatele, kes vajavad 4. taseme viisa, kuna Ühendkuningriigi viisa- ja immigratsiooniosakond (UKVI) seda kvalifikatsiooni enam ei aktsepteeri)
 • A-taseme / GCSE / IGCSE inglise keel: palgaastme C / 4 või kõrgem (IGCSE-sertifikaatide jaoks palun esitage täiendava kinnitamise avaldus koos komponentide klasside jaotusega)
 • Rahvusvaheline bakalaureusekraad: 5. klass A1 või A2 inglise keeles kõrgel või standardtasemel

See nimekiri pole ammendav, vaatame teie taotlusele ingliskeelsed kvalifikatsioonid ja võtame ühendust, kui me vajame midagi veel.

Taotlejatele, kes soovivad parandada oma inglise keele oskust, vaadake meie inglise keele kursusi.

Ülikooli diagnostika test

Pakkumise omanikel Londonis pakume vabakutselise inglise keele diagnostilist testi. See test tuleb eelnevalt korraldada. Pidage meeles, see on ainult Regent's University London diagnostiline test.

Tasud

Tasud septembris 2018

 • Iga-aastane õppemaks: £ 18,000
 • Kodu / ELi ettemakse: 1000 naela (tagastamatu)
 • ELiväline ettemakse: 4 000 £ (tagastamatu)

Õppemaks on määratud ülikooli majandusaastaks, mis kestab 1. augustist 31. juulini. Kevadiseks õppimiseks algavate üliõpilaste aastamaksed hõlmavad eelarveaastat. Kevadiste ja sügisenete tasude arve esitatakse sellel tähtajal kohaldatava kursiga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Regent’s University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
18,000 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev