MSc marketingis

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc marketingis

MSc in Marketing on spetsiaalselt kavandatud vajaduste praeguste ja tulevaste turunduse spetsialistid ja juhid meeles. Muidugi on varustada teid terviklik arusaam tähtsamat ülesannet turundus distsipliin, samuti pakkuda teile üksikasjalikult selgeks turul. Lisaks õpid, kuidas rakendada hiljemalt turustamise teooria ja praktika üha keerulisemaks kauplemise keskkonda.

Teave selle kursuse

Kursus hõlmab põhilisi turunduse erialadel, nagu integreeritud side, tarbijakäitumine, strateegilise turunduse juhtimise ja rahvusvahelise turunduse. Sulle antakse võimalus spetsialiseeruda eriti turundus teemad, mis hõlmavad brändi juhtimine, ettevõtlus ja digitaalse turunduse.

Kes on kursuse?

Kursus on mõeldud neile, kes soovivad arendada oma õpinguid ja / või karjääri turunduses ja sellega seotud valdkondades.

Auhinna ja Arengupartei

MSc Marketing muidugi on andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. See auhind võimaldab ülekande tase 9 teadustöö kraadi ja mõnel juhul jätk õpetas ka doktoriõppe tasemel 10 NFQ.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on kohustatud hoidma vähemalt tasemel 8 kvalifikatsioon Sugulane distsipliini (st ettevõtlusega seotud autasustatakse diplomi) või samaväärsed National Framework of Qualifications. Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab mitte-lõpetanutele, kellel on ulatuslikud töökogemust ja / või muu enne kvalifikatsiooni.

KESTUS

See kursus kestab 1 õppeaasta.

Soovituslik ajakava

Märge ajakava klassi päevadel ja kellaaegadel on: esmaspäeval ja kolmapäeval õhtul 18,00-21,00 ja mõned laupäev töötoad

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem