Mehhaaniline ehitus magistriõppekava tegeleb toote arendamise tsükkel inseneri vaatenurgast, mis hõlmab kõike alates idee lõpptoote.

Programm algab termin traditsioonilise masinaehitus, matemaatika ja programmeerimine kursused, mis kõik on kohustuslik. Need kursused valmistada õpilasi ette täiendavaid uuringuid ühes programmi spetsialiseerumine valdkondades.

programmi kirjeldus

Mehhaaniline ehitus magistriõppekava tegeleb toote arendamise tsükkel inseneri vaatenurgast, mis hõlmab kõike alates idee lõpptoote.

Programm algab termin traditsioonilise masinaehitus, matemaatika ja programmeerimine kursused, mis kõik on kohustuslik. Need kursused valmistada õpilasi ette täiendavaid uuringuid ühes programmi spetsialiseerumine valdkondades:

  • Engineering Systems Design - hõlmab kõiki aspekte alates klassikaline masina disain mehhatroonika
  • Insenerimehaanika - koosneb klassikalise ja kaasaegse Rakendusmehaanika koos tugev keskendumine modelleerimiseks ja simuleerimiseks.
  • Manufacturing Engineering and Management - ulatub vahelisel alal automatiseeritud tootmisprotsesside ja tarneahela juhtimine.

Lõpptähtaeg Mehhaaniline ehitus magistriõppekava on pühendatud määral projekti.

karjäärivõimalused

Masinaehitus on üks kõige laiemas inseneriteaduse aladele ning lõpetajad on hea võimalus tööhõive peaaegu kõigis sektorites masinatööstus.

Mehaanikainsenerid võib olla kaasatud tootmise, jaotamise ja kasutamise alal; projekteerimise ja arendamise masinad, sõidukid ja transpordisüsteemid; ja töötlemise materjale. Nad töötavad sageli koos uute lahendusi keskkonnaprobleemidele. Mehaanikainsenerid oodatakse loovat, on laialdased teadmised ja töö liikmena multidistsiplinaarne meeskond.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kõik teised (õppeaastas); Kodanikud seest EL / EMP ja Šveits: Ei ole õppemaksu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Mechanical Engineering at Linköping University