Sissejuhatus

Kuidas maailma teaduse suhelda poolt hariduse ja ühiskonna? Kuidas õpetajad silla teaduse ja hariduse? Kuidas on teaduse ja selle protsessid edastatakse meedias? Mis roll on mitteametlike institutsioonide kujundamisel avalikkuse arusaamist teadusest?

Kui olete huvitatud nendele küsimustele, siis see programm on sinu jaoks! Meie eesmärgiks on ületada lõhe nende vahel, kes teavad, teaduse, kes õpetab teadus, ja need, kes suhtlevad teadus. Programm põhineb rahvusvahelise võrgustiku olemasolevate institutsiooniliste sidemete õppe- ja teadustöö kogemus ja väljakujunenud magistrikraadi programmi pakutud Hollandi viimase 14 aasta jooksul. Rahvusvaheline programm annab teile tugeva aluse teaduse teooria ja praktika uuenduslikke pedagoogilisi ja tõhusa side teaduse ja matemaatika.

Magistriõpe programmi Matemaatika ja Science Education ja kommunikatsiooni on paindlik, kaheaastase programmi, millel on kaks spetsialiseerumise saab valida: Education ja kommunikatsiooni. Mõlemad spetsialiseerumise aluseks on interaktiivne ja interdistsiplinaarne ülemaailmne õppekava, mis ühendab teooria, teadus ja praktika läbi rea kaasaegse kursusi ja praktikume.

Läbi selle teosed kogemus siis saavad sügava teadusliku arusaamad ja arendada teadustöö, õpetamise ja suhtlemisoskus vaja eeldada erinevaid rolle ja edu erinevates ametlikud ja mitteametlikud töökohad:

  • Koolid
  • Teadusmuuseum ja keskused
  • andmekandja
  • Ühenduse organisatsioonid
  • Teadus- ja akadeemiad

Vastuvõtutingimused

Eelmine Haridus

Bakalaureusekraad programmi matemaatika, arvutiõpetus, füüsika, astronoomia, keemia, bioloogia, farmaatsia, inseneriteaduse või sellega seotud erialadel. See on lihtsalt märge vajalik taustateadmised. Loakomisjon määrab, kas konkreetse sisu see toode / need kursuse (d) vastavad lubamise nõuded kapten programm, mis teil rakendada.

Keelenõuded

Eksam minimaalne punktisumma
CAE (Cambridge English: Advanced) C1
IELTS üldine bänd 7
IELTS kuulamine 6.5.
IELTS lugemine 6.5
IELTS kirjutamine 7
IELTS rääkimine 7

Õppemaksud

Kodakondsus aasta Tasu programm kujul
EL / EMP 2017-2018 2060 eurot täiskohaga

töö väljavaated

Võimalik ettevõtted ja organisatsioonid on: koolid, teadusmuuseum ja keskused, meedia, ühenduse organisatsioonid, teadusuuringute ja Academia
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 110 kursust University of Groningenis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
24 kuud
Päevane õpe
Price
2,060 EUR
EL / EMP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev