Materjalide ja nanotehnoloogia (MSN) magistriõppekava on konkurentsivõimeline haridus programm, mis annab õpilastele erialaseid teadmisi valdkonnas uute materjalide. Suur moodsa tehnoloogia ja toodete viimastel aastakümnetel on toetunud suurel määral arengutest materjaliteaduse ja tehnoloogia.

Tähtsus nüüdisaegsete materjalide tänapäeva tehnoloogia parimaks näiteks on Kõrgpuhtusega Pooljuhtkristallid, mis on aluseks elektroonilise vanusest. Tulevased rakendused ja rakenduste materjalide elektroonika ja fotoonika kaasata selliseid teemasid nagu nanoskaalas füüsika, molekulaar elektroonika ja mittelineaarne optika.

programmi kirjeldus

Materjalide ja nanotehnoloogia (MSN) magistriõppekava on konkurentsivõimeline haridus programm, mis annab õpilastele erialaseid teadmisi valdkonnas uute materjalide. Suur moodsa tehnoloogia ja toodete viimastel aastakümnetel on toetunud suurel määral arengutest materjaliteaduse ja tehnoloogia.

Tähtsust arenenud materjalide tänapäeva tehnoloogia on parim ilmestab väga hästi puhastatud Pooljuhtkristallid, mis on aluseks "digitaalajastul. Tulevased rakendused ja rakenduste materjalide elektroonika ja fotoonika kaasata selliseid teemasid nagu nanoskaalas füüsika, molekulaar elektroonika ja mittelineaarne optika.

Toel rahvusvaheliselt konkurentsivõimeline teadustööd materjalide füüsika Linköpingi Ülikooli programm on loodud erinevad, mis pakuvad õpilastele kõrgetasemeline interdistsiplinaarne haridus ja koolitus põhiõiguste tahkisefüüsika ja materjaliteadus järgmistes valdkondades:

  • Elektrooniline materjale ja seadmeid
  • Pind ja nano-teadused
  • Teooria ja materjalide modelleerimist
  • Orgaanilised / molekulaarne elektroonika ja andurid.

Programm rõhutab arusaamine teaduslikel põhimõtetel ja arendamine isiklikku ja tööalast oskusi lahendada praktilisi insenertehniliste probleemide. Uuringud algavad kohustuslikud kursused, sealhulgas nanotehnoloogia, kvantmehaanika, pinna füüsika ja kondenseeritud aine füüsikas, et pakkuda õpilastele tugeva teadmiste aluse kaasaegse materjaliteadus ja nanotehnoloogia. Lisaks pakub kursusi eksperimentaalfüüsika ja analüüsimeetodite materjaliteaduses, õpilased põhjaliku koolituseta tegutsevad arenenud vahendid ja seadmed, mida kasutatakse praegu teadus- ja uute materjalide.

Laias valikus valikainete kursused pakutakse alates teisest perspektiivis aastast tihedas seoses tipptasemel tehnoloogiat. Need kursused annavad õpilastele laia perspektiivi tänapäeva materjaliteadus teadus- ja viitu rakendustele, pooljuhtide tehnoloogia, optoelektroonika, biotehnoloogia (bioühilduvust), keemilise andurid ja biosensorid, mehhaaniliselt suure kõvaduse ja elastsust. Õpilased on ka instrueeritud läbi põhjalik CDIO (kujutada - Design - Rakendada - käivita) projekti kursused, et arendada võimeid loova mõtlemise ja probleemide lahendamine.

Õpilased täielik väitekirja projekti valdkonnas materjaliteaduse ja nanotehnoloogia, kas uurimisgrupp in-house või tööstuses.

karjäärivõimalused

Programm annab õpilastele teadmisi ja oskusi vaja moodsa teaduse ja tehnoloogia. Lõpetajad on valmis karjääri jooksul akadeemilise või tööstuses materjalide seotud teadus- ja arendustegevus. Teadusuuringuid, materjaliteaduses Linköpingi Ülikooli on tugevalt seotud tipptasemel tehnoloogia valdkonnas. Seega nõudlus andeid nendes valdkondades on suures nii teadusasutuste ja tööstuse. Näiteks laia bandgap pooljuhid, kõrgjõudlusega pehme küsimustes, samuti hübriid- smart materjalid on äärmiselt huvitavad tööstusharudes Rootsis ja teistes Euroopa riikides. Peale selle, nagu materjaliteadus on uuringute prioriteet Linköpingi Ülikool, seal on kaks multidistsiplinaarne PhD koolilõpetajad siin: Agora materiae spetsialiseerunud nüüdisaegsed funktsionaalsed materjalid Foorum Scientium hõlmab teadustööd loodus-, tehnika- ja biomeditsiini. Paljud programmi lõpetajad jätkavad oma arenenud uuringud ühel neist koolilõpetajad.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kõik teised (õppeaastas); Kodanikud seest EL / EMP ja Šveits: Ei ole õppemaksu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date