MSc materjaliteaduses ja

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Materials Science and Engineering

Asukoht: Abu Dhabi

Materials Science and Engineering on oluline ja arenev teadusharu, mis hõlmab sünteesi, kirjeldamise, töötlemise ja valmistamise kaasaegsed materjalid ja nende rakendused. See hõlmab spektrit materjalid: metall, polümeerid, keraamika, pooljuhid ja komposiitide biomaterjalide.


Kuna vajadus kergemad ja väiksemad ja targemad materjalide ja seadmete järele kasvab ning olulise kõrgemasse tehnoloogia viitab üha enam materjale teadlased ja insenerid kavandada ja välja töötada uusi materjale ja seadmeid, võimas iseloomustus tehnikaid ja uudseid töötlemise ja valmistamise tehnoloogia.

Missioon Materials Science and Engineering Program Masdar Institute on pakkuda piirkondliku ja ülemaailmse tippkeskuse materjalide haridus ja teadus, mis soodustab täitmata kraadiõppe ja uurimistöö tarvis saavutada järgmise põlvkonna tehnilise arengu. Programm annab õpilastele põhilisi teadmisi, oskusi ja koolitust, mis on vajalikud eduka karjääri tööstus-või akadeemilise rollid, mis on keskendunud alternatiivsete energiaallikate ja säästva tehnoloogia. Lõpetajad Materials Science and Engineering Program on hästi ettevalmistatud, et töötada üheskoos, läbi sõltumatu ja multidistsiplinaarne teadustöö, tõhusalt suhelda ja tunda oma rolli lahendada ülemaailmseid väljakutseid, edendades samal ajal säästvat tehnilised tavad.

Program Õpitulemused

 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted põhiõiguste-ja tehnikateaduste identifitseerida, formuleerida ja lahendada keerulisi materjale ja seadmeid probleeme.
 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted materjalide inseneri analüüsi, projekteerimise ja arendamise materjalide, seadmete, süsteemide ja protsesside täita soovitud ühiskonna vajadustele professionaalselt ja eetiliselt.
 • Kasuta arenenud lähenemine valmistada ja läbi viia eksperimente valdkonnas materjalide ja / või seadmete ning analüüsida ja tõlgendada.
 • Ole pidevalt kursis tänapäeva küsimusi ja teadustöö võimalusi / väljakutsed Materjalitehnika nagu energeetika ja jätkusuutlikkus ja osalema elukestva õppe valdkonnas ja põhialuste muude sellega seotud erialadel.
 • Kasutage täiustatud materjalide iseloomustamise meetodite, oskuste ja kaasaegse teadusliku ja tehnilise tööriistu.
 • Tulemuslikult suhtlema kirjaliku ja suulise vormi, nii individuaalselt kui liige multidistsiplinaarne meeskond.

Teadustöö

 
Materials Science and Engineering teadus on Masdar Institute keskendub projekteerimine, ehitus, iseloomustades, töötlemise ja valmistades järgmise põlvkonna materjale, mis on vajalik arengueesmärkide alternatiivsete energiaallikate ja säästva tehnoloogia. Uuringud hõlmab teoreetilisi, eksperimentaalse ja matemaatilise aspekte ja hõlmab põhilisi materjalide uuringuid kilede, fotoelektrilise materjalid, termoelektrilised materjalid, polümeerid, kerge sulamid ja funktsionaalsed materjalid samuti täiustatud kirjeldamise, uurimise, töötlemise ja valmistamist meetodeid. Suhet valmistamine ja töötlemine tingimustes tekkinud materjal omadused ja ülim seade ja / või rakenduste tuleb rõhutada. Näited käimasolevatest Materials Science and Engineering teadusuuringutes Masdar Institute on järgmised:

 • Kõrgjõudlusega õhuke kile fotoelementide
 • Hübriid päikese termoelektrilised ja päikeseenergia muundamise
 • Uute ideede töötlemiseks ja valmistamise Polümeerelektrolüüt-kütuseelement komponendid
 • Säästev tootmine kerge sulamid autotööstuses ja kosmoses
 • Õhuke kile tehnoloogia arenenud funktsionaalsed materjalid

Õppekava

Kõik õpilased kõik programmid peavad võtma neli tuuma programmi kursused. Lisaks iga õpilane peab täitma järgmised:

 • Kolm valikainete kursused suvalisest programmist kooskõlastatult nõunik
 • Üks ülikooli tuum muidugi - säästva energia
 • 24 ainepunkti lõputöö (3 1. aasta sügisel; 3 1. aasta kevadel; 6 suveks; 6 2. aasta sügisel; 6 2. aasta kevadel)

Riiki sisenemise nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraadi - bakalaureuse kraadi peab olema teaduse, inseneriteaduse või infotehnoloogia
 • CGPA - minimaalne nõutav tasu vastuvõtutingimused on 3,0 skaalal 4,0
 • GRE hinded - minimaalne nõutav punktisumma GRE Kvantitatiivsed on 700 (või 155 uut skaala). Ei ole cut-off skoor Verbaalne ja Analüütiline kuid need hinded on samuti olulised ja hinnata. GRE eksam ei saa loobuda.
 • TOEFL (või akadeemilise IELTS) - Minimaalne TOEFL skoor vaja on 91 (Interneti-põhine) rahvusvahelisel TOEFL. Samaväärne paber / arvutis TOEFL ka aktsepteeritud. TOEFL saab loobuda inglise keelt emakeelena kõnelejad. Minimaalne akadeemilise IELTS skoor vaja on 6.5.
 • Kõrge kvaliteediga ja hinded on eelduseks, kuid ei ole tagatud sissepääs. Sissepääs standardid on kooskõlas nimetatud MIT.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven univers ... Loe edasi

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven university, the Institute focuses on the science and engineering of advanced alternative energy, environmental and sustainability technologies. Näita vähem