MSc Mechanical Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

University of Hull asub piirkonnas, kus on elav ja kasvav tööstusharu, kus asuvad olulisemad lennunduse, kosmose, keemia-, inseneri-, farmaatsia-, transpordi-, mere- ja energiatööstuse esindajad. See teeb linnast ideaalse asukoha masinaehituse õppimiseks - suurim inseneriteadus, mis pakub karjäärivõimalusi enamikus tööstussektorites.

Meie masinaehituse magistrantuuril on tööalane konkurentsivõime ja see annab teile võimaluse arendada masinaehituse teoreetiliste ja praktiliste rakenduste põhjalikke teadmisi, mõistmist ja mõistmist, sealhulgas kriitilise teadlikkuse omandamist aktuaalsetest probleemidest ja arengutest. Suurt rõhku pannakse teadmiste praktilisele rakendamisele. Ülikoolil on tihedad, otsesed sidemed tööstusega, pakkudes teile võimalusi töötada reaalse maailma inseneriprojektide kallal ja parandada oma karjäärivõimalusi. See programm on välja töötatud, et pakkuda top-up lõpetajatele, kes on lõpetanud bakalaureuseõppe masinaehituses või sellega seotud aines.

Akrediteeritud mehaanikainseneride instituudis (IMechE) ja inseneri- ja tehnoloogiainstituudis (IET), vastab see programm osaliselt akadeemilistele diplomeeritud inseneriks registreerimise nõuetele. Akrediteeritud magistrantuurilõpetajad, kellel on ka akrediteeritud BEng (Hons), saavad näidata, et nad on rahul CEgni registreerimise õppebaasiga.

Mida sa õpid

Core moodul

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Üksikprojekt

Kohustuslikud moodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Statistilised meetodid ja usaldusväärsuse määramine
  • Projektijuhtimise ja teadustöö oskused
  • Jätkusuutlikud tehnosüsteemid

Valikulised moodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Energiatehnoloogia
  • Inseneri kvaliteedile ja Six Sigma
  • Täiustatud materjalid ja töötlemine
  • Vedeliku dünaamika ja soojusülekanne
  • Hoone energiasüsteemide kujundamine ja praktika

gears, cogs, machineMustangJoe / Pixabay

Tuleviku väljavaated

See MSc pakub teile oskusi, pädevusi ja teadmisi, et olla edukas töökohal, ning valmistab teid ette spetsialiseerumiseks doktorikraadile. Uuring.

Programmi ajal on palju võimalusi teha koostööd kohalike ettevõtete ja organisatsioonidega, suurendades oma tööalast konkurentsivõimet.

Te arendate teadmisi, oskusi ja usaldust keerukate masinaehituse teemadel koos ülekantavate oskustega, mida vajavad paljud tänapäeva inseneriorganid, spetsialistid ja juhid.

Tutvuge virtuaalse ringkäiguga

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/mechanical-engineering

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt autasude kraadi (tavaliselt 2,2 või kõrgem või samaväärne rahvusvaheline) inseneri või sellega seotud erialal, kuid võib kaaluda vähem kvalifitseeritud taotlejaid, kellel on asjakohane töökogemus.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

See kursus nõuab üldist akadeemilist IELTS 6.0, kusjuures igas oskuses peab olema vähemalt 5,5.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem