MSc mehhatroonika inseneri

Üldine

Programmi kirjeldus

Mehhatroonika on disain metoodika, mis põhinevad multidistsiplinaarne inseneri lähenemist. Enamik kaasaegseid süsteeme nagu tarbekaupade, tootmise masinad või isegi eksootilisi mõõteseadmetega peab olema projekteeritud täitma mitmeid piiranguid samal ajal, sealhulgas keeruliste käitumist, mehaaniliste ja elektrooniliste täpsusega, odav, madala energiatarbega, keskkonnasõbralikkus, võrgustatud operatsioon , smart suhtlemist kasutajad ja töö ebakindel keskkond. Nende disain nõuab insenerid, kes valdavad sellist distsipliinide elektroonika, mehaanika, arvutid, kontrolli, ja muudes valdkondades, nagu optika ja materjaliteadus.

Mehhatroonika programmi kell Sabanci University eesmärk on õpetada loomingulist üksikisikud, kes saavad taotleda ideid kõik sellised erialadel töötada tänapäeva keeruliste süsteemide. Lähenemist toetab õppekava sujuvalt integreerivad erinevates valdkondades, olles käed-ja teadustöö suunatud alates bakalaureuse haridus, kasutades meie üldist on teadus infrastruture kasutada tööstus-projekte ja alusuuringuid läbi programmi kohal.

Missioon

Missioon Mehhatroonika Engineering Program Sabancı University on koolitada meie lõpetajale tugeva multidistsiplinaarne tehnilise aluse, laia intellektuaalset tausta, mitmekesine kogum tehnilised oskused ning oskus türgi ja inglise, samas sisendada neile enesekindlust, kriitiline ja loova mõtlemise võimet, koostöö oskuste, sotsiaalse teadlikkuse, kutse-eetika ja motivatsioon elukestvaks õppeks, et valmistada neid ette mitmekesine ja konkurentsivõimeline karjääri.

Magistri- ja doktoriõppe programmide ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel.

Õppekava Mehhatroonika Engineering

Diplom Area Advisor:

Eesmärk kraadiõppe Mehhatroonika on integreerida põhilised insenerierialade tähenduslikuks programm Hariv lõpetanutele, kes on kursis kõigi asjakohaste tehnoloogiate vaja luua kaasaegne ja nutikas tooteid. Tulevikus mehhatroonika insener on võimeline töötama üle piiride komponent erialadel (masinaehitus, elektrotehnika ja arvutiteadus) tuvastada ja kasutada sobivaid tehnoloogiate kombinatsioon, mis pakuvad parimaid lahendusi.

Major teemade hulka kuuluvad:

 • Projekteerimisfirmad meetodid
 • Täppistehnoloogia ja disain
 • Seire, modelleerimine ja kontrolli tootmisprotsesside
 • Süsteemi dünaamika ja intelligentne kontrolli
 • Industrial kontrollsüsteemid
 • Mobiilne robotsüsteemide
 • Varjatud süsteemi disain
 • Reaalajas projekteerimine
 • Jõuelektroonika ja elektriajamid
 • Micro projekteerimine ja rakendused
 • Andurid ja täiturid
 • Modelleerimine ja konstruktsiooni keskkonnasõbralik säästva energia süsteemid
 • Modelleerimine, disain ja rakendused soojus- ja fluidic süsteemid

Vastuvõtutingimused

Rakendused lõpetaja programme hinnatakse vastavate Sissepääs žürii koos individuaalse programmi kanded. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust žürii ja teatas, et taotlejad.

Taotlejad võivad olla nõudnud kirjalikud eksamid ja intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Perioodid rakendus on teada Akadeemiline kalender Teie registreerimine toimub pärast heakskiitmist Türgi Kõrghariduse Nõukogu samaväärsuse kohta viimase lõpetas kõrgema institutsiooni ja õppima.

Vajalikud dokumendid

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu elektroonilise taotluse vormi. Eraldi vormid tuleb täita iga rakendatud programmi. Väljatrüki Täidetud taotlusvorm tuleb lisada rakenduste paketi. Taotlejad võivad kas esitada taotlus paketi, mis sisaldab nõutud dokumente isiklikult või saata posti teel Student Resources. Eraldi taotluse pakendis tuleb esitada iga rakendatud programmi. Kõik normatiivdokumentatsioon vara Sabancı Ülikool. Soovitav on jätta algse teateid TOEFL, GRE ja ALES hinded teile, ja rakendada koos nende koopiaid eksamid.
 2. Ametliku ärakirja: Suletud ja võetud Student Resources / asjade taotleja ülikooli näitab kursuste ja klassid võetud.
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. Kui olete valmis oma online-avaldus, talle antakse talle automaatselt oma soovitajad kuhu saab sisestada kuni soovitajad osa. Soovitajad saavad lingil kirjutada soovitust tähed või anda tähed kinnises ümbrikus allkirja ja templiga.
 4. Üks Foto: Kui sul on juba lisatud üks foto oma online-avaldus, siis ei ole vaja saata.
 5. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist tahes järgmistest teaduse katsetulemused paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; RKAS: 153 (Hinded Praegune Scale); GAT: Kumulatiivset Percentile:% 60 (for International Student). Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. Graduate Program eksamitulemused vereproovidest on võetud mitte rohkem kui: ALES 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
 6. Inglise keele eksami Tulemus: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keeles, mõni järgmistest inglise keele eksami tulemusi paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhine test; KPDS: Min. skoor 67; UDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. TOEFL vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 2 aastat, KPDS, UDS, e-YDS ja YDS vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 3 aastat enne taotluse Sabancı Ülikool
 7. Statement of Purpose
 8. Eksam Nõuded: Bakalaureuse kraad on vajalik selleks, et taotleda kõik lõpetanud (magistri- ja doktorikraadi) kraadi programmid. On võimalik taotleda PhD programmid ainult bakalaureuse või bakalaureuse + magistrikraadi. Omanikud kõigis suuremates kraadi on õigus taotleda. Taotleja peab olema bakalaureuse või kraadiõpet, et olla lubatud kraadiõppe programmi ja kraadiõpet doktorikraadi programmi. Taotlejad peavad täitma oma eelmise kraadi programmid vastuvõtu perioodil hiljemalt.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Loe edasi

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Näita vähem