MSc Wild Animal Biology

Wild loomade tervisele on muutunud üha populaarsemaks seas mitte-veterinaararstide esimese astme zooloogia ja bioloogia. Tunnustades seda, RVC koos Zoological Society of London, London on välja töötanud unikaalse kursuse, mille eesmärk on mitte-veterinaar-bioloogiline eriala lõpetanud ja viib MSc Wild Animal Biology.

&nbsp

See ainulaadne kursus annab praktilised kokkupuude metsloomade ja arusaamist nende tervise ja heaolu ning pakkudes koolitust uurimismeetodeid asjakohane uuring elusloodusele.

&nbsp

Osalejad saavad töötamise ja õppimise kõrval veterinaar lõpetajate võttes MSc Wild Animal Health samuti õppimist rahvusvaheliselt tuntud eksperdid oma valdkonnas.

&nbsp

Jagatud stipendium on ühisalgatus Commonwealth stipendium Komisjon (koos rahastamisega DFID), Royal Veterinaar College osana Briti abiprogrammi arengumaades.

&nbsp

2012/13, 2 auhinnad on olemas taotlejatele MSc Wild Animal Health / Bioloogia, MSc kontroll loomade nakkushaigused ja MSc Veterinaar Epidrmiology. Rahastab kogukulusid auhinna omanik 's uuring Ühendkuningriigis (maksud) ka piletihindu.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Royal Veterinary Collegeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
7,730 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date