MSc metsloom bioloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Wild Animal Biology

Wild loomade tervisele on muutunud üha populaarsemaks seas mitte-veterinaararstide esimese astme zooloogia ja bioloogia. Tunnustades seda, RVC koos Zoological Society of London, London on välja töötanud unikaalse kursuse, mille eesmärk on mitte-veterinaar-bioloogiline eriala lõpetanud ja viib MSc Wild Animal Biology.

&nbsp

See ainulaadne kursus annab praktilised kokkupuude metsloomade ja arusaamist nende tervise ja heaolu ning pakkudes koolitust uurimismeetodeid asjakohane uuring elusloodusele.

&nbsp

Osalejad saavad töötamise ja õppimise kõrval veterinaar lõpetajate võttes MSc Wild Animal Health samuti õppimist rahvusvaheliselt tuntud eksperdid oma valdkonnas.

&nbsp

Jagatud stipendium on ühisalgatus Commonwealth stipendium Komisjon (koos rahastamisega DFID), Royal Veterinaar College osana Briti abiprogrammi arengumaades.

&nbsp

2012/13, 2 auhinnad on olemas taotlejatele MSc Wild Animal Health / Bioloogia, MSc kontroll loomade nakkushaigused ja MSc Veterinaar Epidrmiology. Rahastab kogukulusid auhinna omanik 's uuring Ühendkuningriigis (maksud) ka piletihindu.

Viimati uuendatud juuni 2012

Teave kooli kohta

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Loe edasi

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Näita vähem