MSc Mind Language

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm uurib laia valikut probleeme, mis tekivad siis, kui vaimufilosoofia vastab psühholoogia, lingvistika ja kognitiivse teaduse uurimisele . Eelkõige seob programm neid küsimusi kasvava kehaga kehastatud tunnetuses, mis on meelefilosoofia tänapäevase uurimise üks põnevamaid valdkondi.

Ülikool on filosoofia uurimise tipptasemel ja omab erilist tugevust valdkondades, mis nõuavad filosoofia, psühholoogia ja keeleteaduse koostööd.

2014. aasta detsembris rõhutas teadustegevuse tipptaseme raamistik meie tööd mõistuse ja tunnetuse filosoofias, mis väärib erilist märkimist.

  • Filosoofiaalane uurimistöö Edinburghis on Šotimaal 2. koht ja Ühendkuningriigis 7. rea pealkiri REF 2014 teemal.
  • Võimalus kuulda mitmesugustest kõrgema taseme õppejõududest üle kogu maailma, kellel on sellised arvnäitajad nagu Daniel Dennett, Steven Pinker ja Simon Blackburn, kes külastasid ülikooli, et rääkida töötajate ja õpilastega
  • Õppige Euroopa ühe suurima kognitiivsete teaduse rühmade filosoofiaga.

Kursuste kombinatsioon, mille te võtate, on teie huvidega kohandatud ja kokkuleppel programmi algatajaga konsulteerides aasta alguses.

Kohustuslikud kursused

Kaks kursust on kõik selle programmi õpilased:

  • Sissejuhatus meele-, keele- ja emotsionaalsesse tunnetamisse
  • Täiustatud teemad meeles, keeltes ja emotsioonide tundmises

Kui olete filosoofia õppimise suhteliselt uus, peate te võtma filosoofiliste meetodite kursuse sissejuhatuse.

Vabatahtlikud kursused

Märkimisväärne osa programmist koosneb vabatahtlikest kursustest. Need on kogu ülikoolist ja hõlmavad mitmesuguseid teemasid, näiteks:

  • Sotsiaalne tunnetus
  • Keeleõppe psühholoogia
  • Mind, Keha ja Teadvus
  • Neural Computing

On palju muid võimalusi. Soovituste nimekirja leiate ülaltoodud põhjaliku ülevaate.

Dissertatsioon

Väitekiri on väärt 60 bakalaureusekraadilt nõutavat 180 krediiti ja annab võimaluse jätkata uurimistööd teie valitud huvivaldkonnas. Projekt viiakse läbi kooli töötaja järelevalve all või potentsiaalselt seotud teemavaldkonnast, näiteks informaatika.

See programm koosneb kahest semestrist õpetatud kursused, millele järgneb väitekiri 8000 sõna kirjutatud lõpus teisel poolaastal. Teile antakse distsipliini juhendaja, kellega te kohtute, et planeerida oma lugemist ja arutada oma tööd.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Emtseneeritud kognitsioon on arusaamade uurimine, mis on integreeritud, suheldes ja lahutamatud füüsilisest, bioloogilisest ja sotsiaalsest keskkondadest, milles nad arenevad, arenevad ja toimivad.

Emotsiooniline kognitsioon tähistab kognitiivse teaduse ja filosoofia esiservade lähenemise punkti, tuginedes analüütilisele ja mandri traditsioonidele, vaimu ja keele filosoofiale, bioloogia filosoofiale, moraalsele filosoofiale ja eetikale, elavas dialoogis psühholoogiaalaste empiiriliste uuringutega , keeleteadus, tehisintellekt, robootika, inimese ja arvuti interaktsioon ja kaugemalgi.

See programm annab teile koolituse, mis on vajalik kognitiivse teaduse filosoofia uurimiseks ja lõpuks akadeemilises filosoofias karjääri jätkamiseks. Te saate ka arusaama tänapäeva mõistuse teaduse kesküritustest.

Kui te ei kavatse akadeemilist teed minna, aitab filosoofia õppimine arendada üldisi intellektuaalseid võimeid ja tugevdada analüütilisi, kriitilisi, tõlgendamis- ja probleemide lahendamise võimeid .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Loe edasi

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Näita vähem