See programm uurib ulatuslikku maastikku küsimustes, mis tekivad siis, kui filosoofia meeles vastab psühholoogia, keeleteaduse ja kognitiivse teaduse uurimisele. Eelkõige ühendab see programm need probleemid kasvava töödega kehas kognitsiooni, mis on üks meeldejääva filosoofia kaasaegse uurimistöö valdkondades.

Ülikool on filosoofia alusuuringute tipptasemel ja omab erilist tugevust valdkondades, mis nõuavad koostööd filosoofia, psühholoogia ja lingvistika vahel.

2014. aasta detsembris rõhutas teadustegevuse tipptaseme raamistik meie tööd mõistuse ja tunnetuse filosoofias, mis väärib erilist märkimist.

  • Filosoofiaalane uurimistöö Edinburghis on Šotimaal 2. koht ja Ühendkuningriigis 7. rea pealkiri REF 2014 teemal.
  • Võimalus kuulda mitmesugustest kõrgema taseme õppejõududest üle kogu maailma, kellel on sellised arvnäitajad nagu Daniel Dennett, Steven Pinker ja Simon Blackburn, kes külastasid ülikooli, et rääkida töötajate ja õpilastega
  • Meie enda professor Andy Clark on üks meeleavalduste filosoofia juhtivatest kaasaegsetest mõtlejatest ja on tuntud eelkõige laiendatud mõtlemise hüpoteesi uurimisega.

Kursuste kombinatsioon, mille te võtate, on teie huvidega kohandatud ja kokkuleppel programmi algatajaga konsulteerides aasta alguses.

Kohustuslikud kursused

Kaks kursust on kõik selle programmi õpilased:

  • Sissejuhatus meele-, keele- ja emotsionaalsesse tunnetamisse
  • Täiustatud teemad meeles, keeltes ja emotsioonide tundmises

Kui olete filosoofia õppimise suhteliselt uus, peate te võtma filosoofiliste meetodite kursuse sissejuhatuse.

Vabatahtlikud kursused

Märkimisväärne osa programmist koosneb vabatahtlikest kursustest. Need on kogu ülikoolist ja hõlmavad mitmesuguseid teemasid, näiteks:

  • Sotsiaalne tunnetus
  • Keeleõppe psühholoogia
  • Mind, Keha ja Teadvus
  • Neural Computing

On palju muid võimalusi. Soovituste nimekirja leiate ülaltoodud põhjaliku ülevaate.

Dissertatsioon

Väitekiri maksab 60-st 180-st ainepunktist, mis on nõutav magistrikraadiga ja annab võimaluse uurida teie valitud huviala. Projekt viiakse läbi kooli personali järelevalve all või potentsiaalselt vastavast valdkonnast nagu informaatika.

See programm koosneb kahest semestrist õpetatud kursused, millele järgneb väitekiri 8000 sõna kirjutatud lõpus teisel poolaastal. Teile antakse distsipliini juhendaja, kellega te kohtute, et planeerida oma lugemist ja arutada oma tööd.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Emtseneeritud kognitsioon on arusaamade uurimine, mis on integreeritud, suheldes ja lahutamatud füüsilisest, bioloogilisest ja sotsiaalsest keskkondadest, milles nad arenevad, arenevad ja toimivad.

Emotsiooniline kognitsioon tähistab kognitiivse teaduse ja filosoofia esiservade lähenemise punkti, tuginedes analüütilisele ja mandri traditsioonidele, vaimu ja keele filosoofiale, bioloogia filosoofiale, moraalsele filosoofiale ja eetikale, elavas dialoogis psühholoogiaalaste empiiriliste uuringutega , keeleteadus, tehisintellekt, robootika, inimese ja arvuti interaktsioon ja kaugemalgi.

See programm annab teile koolituse, mis on vajalik kognitiivse teaduse filosoofia uurimiseks ja lõpuks akadeemilises filosoofias karjääri jätkamiseks. Te saate ka arusaama tänapäeva mõistuse teaduse kesküritustest.

Kui te ei soovi akadeemilist teed jälgida, aitab filosoofiaõpe kaasa üldiste intellektuaalsete võimete arendamisele ning analüütilise, kriitilise, tõlgendava ja probleemide lahendamise võimete tõhustamisele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Vaata veel 14 kursust University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciencesis »

Viimati uuendatud Oktoober 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
22,600 GBP
Overseas / International | Kodu / EL: 10 700 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi