MSc moe äri loomine

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Mood ettevõtete loomine on teedrajav, eristav programmi, mis ühendab uusima akadeemilised teadmisi moe ja äri üldiselt praktilisi kogemusi saadud kõrgetasemeliste sidemete tööstuses.

Programm sisaldab kriitilist ülevaatamist anatoomia mood äri ja uurib protsessi ja tegevuste seotud strateegia arendamise ja rakendamise jooksul uus ja arenev mood valdkondades. Õpilased arendavad head arusaamist globaalse tõusta strateegiaid, sealhulgas, kuidas luua ja turustada moebränd tänapäeva digitaalselt keskendunud maailmas.

Nad on ka võimalus edasi arendada ka oma ülevaate mood strateegiate täites internatuuri või tööstuses nõustamise projekt tänu GCU Londoni tugevad sidemed juhtivate organisatsioonide moetööstus.

Lõpetamisel, õpilased on hästi positsioneeritud, et luua ja käivitada edukas mood ettevõte, või võtta olemasoleva ettevõtte uude kasvu ja arengut.

Taotlejad peavad läbima intervjuu etapis.

Miks valida selle programmi

Me aitame teil arendada oma intellektuaalseid oskusi koos kaasaegse oskused ja tavad on vaja silma paista tööstuses. Sul on ka arendada laiemat tunnustust juhtimise küsimustes, nagu globaliseerumine ja jätkusuutlikkus, arendades samal ajal branding ja turustamise oskusi.

Teil on juurdepääs Mentorprogramme meie Aukonsul professorid ja õpetatakse dünaamilised keskkonnad nagu meistrikursusi ja koostööprojektide kaudu tööstuse püksikud. Seal on live moe äri ülikoolilinnakus, kus on sul võimalik jälgida moe ettevõtte käest. Sul on ka võimalik osaleda meie karjääri suurendada tööstuse Speaker programmi, mis kestab kogu esimese ja teise semestri.

Lõpetamisel siis saad hästi positsioneeritud, et luua ja käivitada edukas mood ettevõte, või võtta olemasoleva ettevõtte uude faasi edu. Sul on ka võimalus taotleda Retail usub intressivaba, stardiraha auhinna.

Moodul info

Meie väljakujunenud sidemed tööstuse koos tänapäevase mõtteviisi ja uuringud on kujundanud programmi struktuur, mis koosneb 6 moodulid, pluss väitekiri või äriplaan.

Anatoomia Fashion Business
Pakub kriitilist ülevaatamist anatoomia mood äri; oluline koostisaine elemente, mis kindlustaks elujõulisuse uus mood äri. Eelkõige moodul leiab rolli ja funktsiooni digitaaltehnoloogia arengus uus mood äri.

Loomine Fashion Business strateegia
Kriitiliselt analüüsida protsesse ja tegevusi, mis on seotud strateegia arendamise ja rakendamise jooksul uus ja arenev mood ettevõtetele. Moodul hindab mehhanismid, mille väikesemahulise mood ettevõtete silmitsi piiratud äri kogemus ja ressurss võimalusega tagada diferentseerumise, konkurentsieelis ja kaubanduslik edu.

Global Fashion Branding ja Marketing Communications
Rõhuasetusega digitaalse turunduse, siis arendada kriitiline arusaam moe branding ja turustamise teooria kontrollimise kaudu võti teoreetiline raamistik, mis on seotud brändi kultuuri, brändi suhted, brändi isikupära ja brändi identiteet.

Fashion kasvu strateegiad ja tulemuslikkuse optimeerimist
Uurib kasvustrateegia võimalused ja tulemuslikkuse optimeerimist tehnikaid mood ettevõtete ja arendada täiustatud mõistmist võti strateegiliste protsesside ja kriitilised edutegurid rahvusvahelistumise moe äri.

Research Project: Disain ja meetodid
Tutvustab õpilastele teadustöö lähenemist ja aja juhtimise oskused olulised nende uurimisprojekti. Moodul annab olulisi teadmisi teadustöö kavandamise üle valdkondades ning võtab kriitilise perspektiivi võrdlemisel ja vastandamisel alternatiivsete uuringute mudelid.

Arendamine Isiklik ja ametialane pädevus
Võimaldab õpilastel selgitada, mõista, arendada ja väljendada oma võti isikliku võimeid seoses nende tulevase karjääri püüdlusi. Üliõpilastele antakse võimalus läbida internatuuri, vabatahtlike, välismaal õppimise või osaleda laud põhineb nõustamine. Õpilased kutsutakse kohaldada mõistete isiklikku ja tööalast arengut, mida nad kogevad väljaspool klassiruumi, et olla paremini valmis oma isiklikku ja tööalast elu.

Doktoritöö / Project
Lõplik element programm on väitekirja, mis annab õpilastele võimaluse luua äriplaani oma mood seotud äri või nõustamise projekti tööstusele.

Minimaalne Riiki sisenemise nõuded

Kõik sisenemise nõuded, mida siin esindavad nõudeid sisenemise programm, mis on tavaliselt otsitakse. Sisseastujale Team võib hinnata täiendavaid tõendeid hinnata oma sobivust aga sõltuvalt oma täieliku akadeemilise / tööhõive taustal.

Tüüpilised Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannias Autasud kraadi 2: 2 (või samaväärne) mis tahes valdkonnas

Inglise keel

Academic IELTS skoor 6,0 (või samaväärne) ilma element alla 5,5.

Muud akadeemilise ja kutsekvalifikatsiooni

Iga taotluse GCU peetakse individuaalselt. Kui sul ei ole tüüpiline akadeemilise sisseastumiskatsetel, kuid suudab tõestada, töökogemus ja / või krediiti tunnustatud kutseorganisatsioonide, siis võib olla õigus siseneda selle kursuse läbi ülikooli Tunnustamine eelnevate õpingute kava.

Enne Istungitevahelisel inglise

Rahvusvahelistele üliõpilastele, kes ei vasta minimaalse inglise keele oskuse nõuded, pakume Enne Istungitevahelisel inglise keele kursused, mis aitavad teil parandada oma inglise keele oskust.

Viimati uuendatud Juuli 2017

Teave kooli kohta

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leadi ... Loe edasi

The British School of Fashion is an innovative academic hub developed by Glasgow Caledonian University (GCU) to create and disseminate strategic fashion business insight through its provision of leading-edge education, research and consultancy. Näita vähem