MSc molekulaarbioloogia, geneetika ja biotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Molekulaarbioloogia, Geneetika ja Bioengineering programmi (BIO) eesmärk on arendada integreeritud teaduslikust vaatepunktist põhialuste molekulaarbioloogia, biokeemia, geneetika ja rakubioloogia. Need teemad tuginevad kõik tugeva tausta matemaatika, füüsika ja keemia. Programm on ka biotehnoloogia mõõtme kursused kasutamine bioloogiliste süsteemide uute tehnoloogiate arendamise ja tööstuslikes rakendustes. Me harida tulevasi bioengineers kes saavad interdistsiplinaarne erialasid ehitada arusaam inseneri kontseptsioone ja meetodeid. Õpilased õpivad rakendama inseneritöö põhimõtteid uuesti mõtestamine ja bioloogiliste nähtuste ja õpetatakse omandada oskusi arendada uusi materjale ja protsesse, sealhulgas geneetiliselt muundatud põllumajanduslikult oluline taimede ja inimese rakkudes.

Enamik lõpetajatest BIO programmi jätkata koos kraadiõppe Türgi ja välismaal. Kõik meie lõpetajad on varustatud põhjalikud teadmised kaasaegse molekulaarbioloogia. Meie lõpetajad saavutada teadus- ja juhtivatel tööstus-ja teadusasutused tegutsevad erinevates valdkondades bioloogiliste teaduste, biotehnoloogia.

MSc Molekulaarbioloogia, geneetika, ja Bioengineering

Diplom Area Advisor:

Biological Sciences ja Bioengineering kraadiõppe programmi eesmärk on pakkuda hoolikalt tasakaalu põhiõiguste kursused nagu biokeemia, rakubioloogia ja molekulaarbioloogia ulatusliku projekti ja taotluse suunatud kursused. Nagu lahutamatu osa teaduskonna, programm annab õpilasele ainulaadne võimalus otse suhelda ja integratsiooni teiste valdkondadega nagu arvuti insener, materjaliteadus ja mehhatroonika. Peamisteks uurimisvaldkondadeks on taimebiotehnoloogia, molekulaarbioloogia ja bioinformaatika.

Lisaks teadusuuringute programm annab erilist tähelepanu uute bioinformaatika tööriistu uurides mitmekesisust valguperekondade ja geeni avastamisest ja uurimise läbi katsemeetodite ja modelleerimine struktuurseid tunnuseid, mis annavad funktsionaalseid omadusi bioloogiliste molekulide. Lisaks taimebiotehnoloogiale, teadustegevuse tungida Baasteadused rakendustega bioloogiliste tööstusharudes.

Magistri- ja doktoriõppe programmide ehitatud tuum sihtasutuse disain, mis soodustab liikuvust kahe programmi vahel.

Vastuvõtutingimused

Rakendused lõpetaja programme hinnatakse vastavate Sissepääs žürii koos individuaalse programmi kanded. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust žürii ja teatas, et taotlejad.

Taotlejad võivad olla nõudnud kirjalikud eksamid ja intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Perioodid rakendus on teada Akadeemiline kalender Teie registreerimine toimub pärast heakskiitmist Türgi Kõrghariduse Nõukogu samaväärsuse kohta viimase lõpetas kõrgema institutsiooni ja õppima.

Vajalikud dokumendid

  1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu elektroonilise taotluse vormi. Eraldi vormid tuleb täita iga rakendatud programmi. Väljatrüki Täidetud taotlusvorm tuleb lisada rakenduste paketi. Taotlejad võivad kas esitada taotlus paketi, mis sisaldab nõutud dokumente isiklikult või saata posti teel Student Resources. Eraldi taotluse pakendis tuleb esitada iga rakendatud programmi. Kõik normatiivdokumentatsioon vara Sabancı Ülikool. Soovitav on jätta algse teateid TOEFL, GRE ja ALES hinded teile, ja rakendada koos nende koopiaid eksamid.
  2. Ametliku ärakirja: Suletud ja võetud Student Resources / asjade taotleja ülikooli näitab kursuste ja klassid võetud.
  3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. Kui olete valmis oma online-avaldus, talle antakse talle automaatselt oma soovitajad kuhu saab sisestada kuni soovitajad osa. Soovitajad saavad lingil kirjutada soovitust tähed või anda tähed kinnises ümbrikus allkirja ja templiga.
  4. Üks Foto: Kui sul on juba lisatud üks foto oma online-avaldus, siis ei ole vaja saata.
  5. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist tahes järgmistest teaduse katsetulemused paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; RKAS: 153 (Hinded Praegune Scale); GAT: Kumulatiivset Percentile:% 60 (for International Student). Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. Graduate Program eksamitulemused vereproovidest on võetud mitte rohkem kui: ALES 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
  6. Inglise keele eksami Tulemus: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keeles, mõni järgmistest inglise keele eksami tulemusi paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhine test; KPDS: Min. skoor 67; UDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. TOEFL vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 2 aastat, KPDS, UDS, e-YDS ja YDS vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 3 aastat enne taotluse Sabancı Ülikool
  7. Statement of Purpose
  8. Eksam Nõuded: Bakalaureuse kraad on vajalik selleks, et taotleda kõik lõpetanud (magistri- ja doktorikraadi) kraadi programmid. On võimalik taotleda PhD programmid ainult bakalaureuse või bakalaureuse + magistrikraadi. Omanikud kõigis suuremates kraadi on õigus taotleda. Taotleja peab olema bakalaureuse või kraadiõpet, et olla lubatud kraadiõppe programmi ja kraadiõpet doktorikraadi programmi. Taotlejad peavad täitma oma eelmise kraadi programmid vastuvõtu perioodil hiljemalt.
Viimati uuendatud veebr 2017

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem