Nafta Geoscience on interdistsiplinaarne valdkond, mis kehtib Geoscience põhimõtted ja kvantitatiivseid meetodeid otsingu ja kaubandussuhete arengule nafta ja gaasi valdkonnas. See hõlmab tõlgendamisel, ennustades ja riskide juhtimisel ja ebakindlus uurimine ja kasutamine süsivesinikevarud. Universiti technology PETRONAS, MSc Petroleum Geoscience programm on kohandatud, et koolitada noori lõpetajate ja spetsialistid tööstuse täis erinevaid lähenemisviise, meetodeid ja tehnikaid, et uurida ja hinnata uusi nafta ja gaasi valdkonnas ja iseloomustada reservuaaride Programmi eesmärk on täita võime nõuded

 • Exploration Geoscience
 • Reservoir Geoscience
 • Ülesvoolu Economics ja E & P äri nõudmisi

See saavutatakse 12 tehnilised moodulid, 2 juhtimise valikainete, välitööd ja Industrial Project. Seal on suur arvuti kasutamine projekti, õpetamise ja on-line toetus. Suure jõudlusega tööjaamu pakkuda võimas graafika ja töötlemise võime, mis võimaldab õpilastel tõlgendada, hinnata ja iseloomustada pinna all.

Sisenemise nõue

Bakalaureusekraad valdkonnas geoloogia, geofüüsika, nafta ehitus või Applied Sciences alates UTP või muu tunnustatud ülikoolides.

Taotlejad teiste kvalifikatsioon võib kaaluda, kui neil on vajalikud teadus- ja töökogemust ja võib näidata võimeid jätkata kraadiõppesse.

Kursuse ülesehitus

Õppekava on hoolikalt välja töötatud sisendite saadud kogemus Institut Francais du Pétrole (IFP) Pariis ja eksperdid nafta- ja gaasitööstuse Malaisias ja mujal maailmas. Programm on mõeldud ka mahutada töötavad spetsialistid, kes oleksid suutelised kasutama oma töökogemust projekte. Värskete lõpetajate, seal on võimalusi töö tegelik projektide erinevate naftakompaniid.

Seal on 12 tehnilised moodulid, välitööd, Individual Industry Project (RIP) 2 juhtimise valikained, mis tuleb läbida üle 4 semestrit.

Kõik tehnilised moodul on kolm nädalat kestnud.

 • Semester 1: 3 Tehnilised moodulid, Välitööd, kaks Juhtimine valikained
 • Semester 2: 4 Tehnilised moodulid
 • Semester 3: 4 Tehnilised moodulid
 • Semester 4: Neli kuud Individuaalne Industry Project (RIP) & doktoritöö
 • Eksamid toimuvad lõpus iga kahe tehnilise mooduleid.

Laamtektoonika, basseini areng ja struktuurigeoloogia

 • Global struktuur maa analüüsiga haprad ja plastiline deformatsioon settebasseinide eri tasanditel ja eri stress režiimide

Noh Registreerimine ja kujunemine hindamine

 • Põhialus puurimine, hästi sait geoloogia ja tavalised geoloogilised ja petrofüüsikalised samamoodi tõlgendada. Mõlemad hindamine koosseise ja kvantitatiivne Logi tõlgendus kaetakse.

seismiliste Technology

 • Alusel seismilised meetodid ja panus seismilisi ja akustiline meetodid aitavad kaasa uuring kraanikausid ja veehoidlad. Samuti tutvustatakse peegeldus seismilised (2D, 3D, 4D ja 3C), murdumise seismilised, samuti seismilisi ja akustiline metsaraie meetodeid.

seismiliste tõlgendamine

 • 2D ja 3D tehnikat tõlgendamisel seismilised andmed, sünteetilised seismograaf, ka seismilise sidumine ja aja / sügavus vahetamisega. Moodul keskendub veehoidla iseloomustus alates integratsiooni ka teavet seismilised andmed eraldada ja kaardistamine petrofüüsikalised omadused.

Advance sedimentology

 • Üksikasjalik kirjeldus Purdsetted ja karbonaadi tagatisraha keskkondades (vooluvee-delta-, pinnapealne mere, sügav meri) ja sellega seotud settekivimite arhitektuuri. Tähelepanu tuleb pöörata korrelatsioonitehnikatega vesikonna ulatuse ja veehoidla skaala üles ehitada geoloogilise numbrilise mudeli.

Advance stratigraafia

 • Üldine ülevaade erinevate setteline keskkond karbonaadi ja Purdsetted, mis hõlmab erinevaid faatsieste ja aegruumi kõrvutatud hoiused. Erilist tähelepanu tuleb pöörata Diagenees peamiseks protsessi tõhustamiseks või hävitada veehoidla omadused.

Reservoir Engineering

 • Petrophysics (poorsus, läbilaskvus, küllastus, kapillaaride nähtused) omadused vedelikud (vesi, õli, gaas) ja sissejuhatus reservuaari simulatsioon. Ta esitab tõlgendamise ka testid, tüüpi taastumine mehhanismid (mitmeetapilise voolu, põhi- ja taastamine) ja valdkonna arengut.

Reservoir iseloomustus ja geoloogilise Modeling

 • Töövoogu veehoidla iseloomustus ja modelleerimise kasutatakse tavaliselt naftatööstuses. Ettekandes illustreeritud praktiline töö, kasutades tegelikke andmeid. Deterministliku ja stohhastiline modelleerimine, mahulise arvutamise ja ebakindlust arutatakse igal etapil, keskendudes geoloogia, seismilisi ja geostatistika meetodeid.

Geokeemia, Petroleum süsteemi ja basseini Modeling

 • Mõiste nafta, keskendudes orgaaniliste geokeemia, sedimentology allikas kivid ja kineetika nafta ja gaasi teke, mille sissejuhatuses 1D soojus modelleerimine. Meetodid analüüsimisele allikas kivid (petrography, vitrinite peegeldusvõime, Rock-Eval), õlid ja ekstraktid jälgib praktiline rakendus. 2D ja 3D modelleerimine tutvustatakse mõista ja prognoosida rände süsivesinike kraanikaussi. Kasutamine orgaaniliste geokeemia lähenemisviisi ja meetodeid iseloomustamiseks reservuaaride esitada.

Basseinis analüüs ja hindamine

 • Jada stratigraphic raamistik ja struktuursed mudel antud basseinis. See on illustreeritud juhtumiuuringud erinevaid settebasseinide. Elemendid nafta süsteemid järk-järgult lisada.

Prospect küpsemine ja Exploration Economics

 • Artiklite valiku ja investeerimisprojektide hindamisel jooksul ülesvoolu naftatööstuse.

Nafta süsteemi põllutööd

 • Kümne kuni neljateistkümne päeva fieldtrip kohta Purdsetted tehakse alguses muidugi ümber Miri, Labuan ja Kota Kinabalu mis asub Ida-Malaisia ​​uurida erinevate Purdsetted ja nende paleoenvironment süvavee, pinnapealne mere- ja fluvio-delta- setteline keskkond. Fieldtrip kohta karbonaadid ümber Niah.

Juhtimine Valikainete

 • Projekti juht
  Tutvustage strateegiline juhtimine on seotud E & P äri.
 • Business Communications
  Tutvustage suhtlemisoskus tõhusalt osaleda äri keskkonnas

Individuaalne Industrial Project

4-kuu internatuuri nafta- ja gaasitööstus (Industrial Project) võimaldab õpilastel rakendada reaalses elus juhtumeid oskusi, mida nad on omandanud vältel.

Aktuaalset

Lõpetajad koos MSc Petroleum Geoscience määral suurendab nende töö ja karjääri maailmaturul nafta-ja gaasitööstus. Aste on ka hea lähtepunkt teadlaskarjääri ja teadlasi.Programmijuht:
Dr Askury Kadir (askury_akadir@petronas.com.my)

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Universiti Teknologi PETRONASis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
75,000
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date