MSc Offshore Engineering

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Offshore-insener on kiiresti arenev distsipliin. Lisaks traditsioonilisele tähtsusele õli suhtes

Kursuse ülesehitus

Offshore Engineeringi meistrite õpetatav programm tarnitakse tavaliselt oktoobrist veebruarini ja see koosneb kaheksast moodulist. Osalise tööajaga üliõpilased täidavad kõik moodulid paindliku ajakava alusel, mis lepitakse kokku kursuste direktoriga

Üksikprojekt

Individuaalne projekt on võimalus õpilastel keskenduda neile huvipakkuvale alale ja nende tulevastele karjääridele. Õpilased valivad üksikprojekti koos doktoritöö koordinaatoriga ja nende kursuse direktoriga. Need projektid annavad üliõpilastele võimaluse näidata oma suutlikkust teostada sõltumatuid uuringuid; mõelda ja töötada originaalsel viisil; aitama kaasa teadmistele ja tõeliste probleemide lahendamisele offshore-tööstuses. Paljusid projekte toetavad välised organisatsioonid.

Grupiprojekt

Grupiprojekt on rakenduslik multidistsiplinaarne meeskonnapõhine tegevus. Sageli lahendades reaalmaailma, tööstuspõhiseid probleeme, antakse õpilastele võimalus akadeemilise järelevalve all töötades võtta vastutus konsultatsiooniprojekti projekti eest. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest ja töötamisest kokkulepitud eesmärkides, tähtaegades ja eelarves. Arendatakse ka ülekantavaid oskusi, nagu meeskonnatöö, enesepeegeldus ja selge suhtlemine.

Tulevik karjäär

Edukad õpilased saavad arendada mitmekülgseid ja rahuldust pakkuvaid karjäärivõimalusi avamere nafta- ja gaasiuuringute, veealuse inseneritöö, torujuhtmete projekteerimise, avamere ja mereoperatsioonide riskijuhtimise ning tekkiva avamere taastuvenergia valdkonnas. Sellise tegevuse rahvusvaheline olemus tähendab, et karjäärivõimalused ei piirdu siseturuga; Cranfieldi lõpetajad arendavad karjääri kogu maailmas.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem