MSc offshore inseneri kursuste ja väitekirja

Üldine

Programmi kirjeldus

Avameremajandus on suhteliselt uus tööstusharu, mis on kiiresti kasvanud viimase 60 aasta jooksul. Väljakutsed tööstuses tekkida näiteks ei ole kunagi varem kohanud, eriti offshore inseneri. Need probleemid võivad ainult sünteesida ja lahendada tõstes ja suurendada teadmisi seotud offshore inseneri.

Õli ja gaasitööstus mängib olulist rolli Malaisia ​​majandusele. Rahvas suuresti tuleneb nende ressursside avamere reserve. On ennustatud, et seal puudus talent Malaisia ​​nafta- ja gaasitööstus. See keerukus on tingitud suurt osa tööjõust pensionieale lähenevad ja oskustööjõu puudumine lõpetajate Malaisia ​​ülikoolides. Malaisia ​​ülikoolid on piiratud kokkupuude offshore inseneri, kui fookus on üldiselt inseneri suurt erialadel (nt tsiviil-, mehaanika, elektrotehnika). Kokkupuude ainult omandatud koolitusinstruktori, mis kohustab ettevõtteid investeerima olulisel määral kokku aega ja raha. Selleks, et täita oskuste lõhe ja vähene talent, on vaja arendada lõpetajatele, kes on koolitatud ja kogenud erinevate offshore inseneri valdkondades.

Pedagoogiline eesmärk MSc Offshore Engineering on koolitada õpilasi, et oleks võimalik võtta juhtrolli hea tehnilisi teadmisi ja kohaldamine vajalik avameretööstuses.

Sisenemise nõue

Kvalifitseerimine Iga programmi

i) akadeemilise nõue

a) Värske koolilõpetaja - Kandidaadid peavad omama BSc kraad minimaalse CGPA 3,00 / 4,00 VÕI 2. klassi Upper osakonna või samaväärne vastava valdkonna tunnustatud ülikooli
b) vastava kogemusega - Kandidaadid peavad omama BSc kraad või sellega samaväärne vastava valdkonna tunnustatud ülikooli

ii) inglise nõue

Kandidaadid peavad näitama oskust nii kõnes kui kirjas inglise ühes järgmistest vormidest:

 • Vähemalt TOEFL skoor 550 või
 • Vähemalt IELTS skoor 6,0 või
 • Vähemalt ELTS skoor Band-6 või
 • Vähemalt MUET skoor Band-4 või
 • Vähemalt Cambridge English: Esimene (FCE) skoor 67
 • Vähemalt Cambridge English: Advanced (CAE) skoor 52

Kõik taotlejad peavad vastama inglise keele nõue, et tuleb tunnistada, et heakskiidetud programmi.

iii) Täiendav lisadokumendina Välisüliõpilased

GRE testi skoor (Computer-baasil või paberil katse)

Kes tuleks kohaldada?

 • Insenere huvitatud karjääri jooksul offshore sektoris;
 • Lõpetajad praegu töötab avamere ja ookeani seotud tööstusharude soovib laiendada oma kvalifikatsiooni
 • Isikud, kellel muude kvalifikatsiooni, kes on märkimisväärse asjakohast kogemust.

Õppekava struktuuri

A.CORE moodulid

 1. laine hüdrodünaamilisi
 2. struktuurifondide Dynamic
 3. Offshore Engineering Materials
 4. Meteoroloogia ja okeanograafia
 5. Design Offshore Struktuur
 6. Risk. Usaldusväärsus ja ausus Offshore Struktuur
 7. Offshore Sihtasutus
 8. Offshore Projektijuhtimine
 9. Teadustöö metodoloogia

B.ELECTIVE moodulid (kaks valikained valitakse)

 1. Geotehnika ja Geohazards
 2. Täpsem elastsus
 3. Lõplike elementide meetod avamerestruktuuridel
 4. HSE Management Offshore Engineering
 5. avamere torujuhtmed
 6. Disain kaldalähedast Structures
 7. Coastal Engineering & setete transport
 8. Offshore positsioneerimissüsteemi
 9. Veealused ehitus Oil & Gas Fields

C.RESEARCH

 1. Research Project ma
 2. Research Project II

Kursuse kestus

courseduration

Labs rajatised

 1. Offshore Engineering Laboratory:
  Paagi kasutatakse peamiselt rahulik vesi, laine vastupanu, hüdrodünaamika ja merekindlust eksperimente. Mille pikkus on 22 m ja laius 10 m üle, laine basseini uhke nüüdisaegse varustuse. Mis suurimal vee sügavus 1 m, laine tegijad saab kasutada, et luua erinevaid laineid, st regulaarne, ebaregulaarne, pikad ja lühikesed Tutt ja bi-kromaatiline lained. Avamerevariandi lab on varustatud ka süsteemi pumpade genereerida voolu.
 2. Laine Flume:
  Laine Flume on omalaadne Malaisia ​​ja oli mõeldud põhjalikult ranniku uuringud. Mõõtmine 1,5 m üle, mille pikkus on 20 m, see sobib väga hästi, et uurida mõju murdlainete ranniku ja avamere struktuure. Mis tegutsevad vee sügavus 1 m, maksimaalne lainekõrgus on hinnanguliselt 0,3 m laine perioode alates 0,4-5 sekundit.
 3. Kommertstarkvara numbriline modelleerimine:
  Tsiviil- ja Environmental Engineering Department tellitud võimas numbriline modelleerimine paketid, mis võimaldavad üliõpilastel ja teadlastel teha oma uuringud ja teadustöö. Järgmised tarkvara on saadaval osakonnas:
  • STAR CCM
  • ANSYS
  • OrcaFlex
  • sesam
  • Ariane

Aktuaalset

Lõpetajad koos MSc Offshore Engineering kraadi aitavad suurendada nende tööhõivet ja karjäärivõimalusi kohaliku kui ka maailma nafta-ja gaasitööstus. Aste on ka hea lähtepunkt karjääri R & D ja teadlasi.

Programmijuht:
Dr Montasir Osman Ahmed Ali (montasir.ahmedali@petronas.com.my)

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Universiti Teknologi PETRONAS (UTP) was established in 1997 and has grown to be one of the most prominent private universities in Malaysia. UTP offers a wide range of industry-relevant engineering, s ... Loe edasi

Universiti Teknologi PETRONAS (UTP) was established in 1997 and has grown to be one of the most prominent private universities in Malaysia. UTP offers a wide range of industry-relevant engineering, science and technology programmes at undergraduate and postgraduate levels and aims to produce well-rounded graduates with excellent leadership qualities and communication abilities. UTP has produced more than 10,000 graduates and currently has an enrolment of over 6,000 undergraduates and 1,200 postgraduates from more than 66 countries around the world. Näita vähem