MSc / PGDip säästvas vesiviljeluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Säästva vesiviljeluse PGDip / MSc pakub erinevaid osalise tööajaga, e-õppe, kraadiõppe tasemel mooduleid, mille eesmärk on arendada üliõpilaste kriitilist arusaama vesiviljeluse arengust ja põhimõtetest.

Säästva akvakultuuri kaugõppe moodulprogrammi õpetatakse osalise tööajaga veebipõhise e-õppe platvormi kaudu, mis pakub veebipõhist juhendamist, otsest e-posti kontakti juhendajate, videovoogude ja õpilaste teadetetahvlite juurde. See struktuur võimaldab üliõpilastel maksimaalset paindlikkust oma õpingute lõpuleviimiseks, jätkates nende tööd.

Tähtsündmused

 • Paindlik modulaarne e-õpe võimaldab õpilastel õpinguid lõpetada, jätkates nende tööd.
 • Kursus kasutab veebipõhist e-õppe platvormi koos juhendajatoega, otsekontaktiga juhendajatega, videovoogu ja juurdepääsu õpilaste teadetetahvlitele.

Õppetöö formaat

Nii PGDip kui ka MSc üliõpilased võtavad 18-kuulise perioodi jooksul õpetatud mooduleid, mis hõlmavad kõiki vesiviljeluse aspekte nii selgroogsetel kui selgrootutel. MSc üliõpilased seejärel veedavad järgmise kuue kuu jooksul uurides ja kirjutades väitekirja mitte rohkem kui 15 000 sõna, mis esitatakse kursuse lõpus kindlal kuupäeval.

Klassid õpetatakse läbi iganädalaste loengute ja õpetuste kombinatsiooni ning neid hinnatakse kirjalike eksamite ja kursuste kombinatsiooni abil. Kursus koosneb mitmetest kohustuslikest põhilistest moodulitest ja viiest valikulisest moodulist, mis vastavad õpilaste konkreetsetele huvidele.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Vesiviljelus ja kalandus: vesiviljeluse ja kalandussektori ülemaailmne tähtsus kogu maailmas.
 • Bioloogia vesiviljeluse jaoks: nii selgrootute kui ka selgroogsete vesiviljelusliikide põhiline bioloogia, anatoomia ja füsioloogia.
 • Tervis ja haigus: tegurid, mis mõjutavad kultiveeritud kala ja selgrootute haiguste protsesse.
 • Vesiviljeluse kohalikud ja globaalsed mõjud: vesiviljelustavade keskkonnamõju nii kohalikul kui ka ülemaailmsel tasandil.
 • Juhtimine, loomakasvatus ja jätkusuutlikkus: kaasaegsete vesiviljelustavade tootmise juhtimine ja ärijuhtimine.
 • Turud, tooted, töötlemine ja toiduohutus: arenenud teadmised vesiviljelusturgude, toodete, töötlemise ja toiduohutuse kohta.
 • Toitumine vesiviljelusele: peamiste kalade ja selgrootute liikide anatoomia, füsioloogia ja toitumisvajadused.

Valikuline

Valikulised moodulid võivad igal aastal muutuda ning mõned võivad lubada ainult piiratud arvu õpilasi.

Varasemate moodulite hulka kuuluvad:

 • Täiustatud heaolu ja eetika,
 • Aretus ja geneetika,
 • Larvali kasvatamine,
 • Dekoratiiv- ja akvaariumitootmine,
 • Ringlussevõtu vesiviljelussüsteemid.

Teadustöö väitekiri

Õpilased MSc programmi täielik 15.000-sõna väitekirja lõpus õpinguid. Väitekiri hõlmab määratletud probleemi uurimist säästva vesiviljeluse valdkonnas. Õpilased peavad koguma ja analüüsima andmeid ning arutama nende tulemusi olemasoleva kirjanduse valguses. Mõnel juhul võivad projektid hõlmata ka eksperimentide kavandamist või andmete kogumist.

Kui õpilased ei soovi MSc-i väitekirja täitmist lõpetada, on olemas väljumispreemia, mis võimaldab sobivalt kvalifitseeritud kandidaatidel saada aspirantuuri. Väljumisauhinna valimisel lõpetate oma kraadi programmi õpitud osa lõpus ja saate MSC asemel PGDipi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Lõpetajad teevad tavaliselt karjääri kõrgema taseme juhtimises, teadus- ja arendustegevuses või äritegevuse arendamises ülemaailmses vesiviljelusettevõttes.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • 2.1 bakalaureuseõppe auhinnakraad asjaomases bioloogilises teaduses. Sisenemist pakutakse ka pärast jätkusuutliku vesiviljeluse bakalaureuseõppe tunnistuse edukat lõpetamist koos täiendavate tõenditega asjakohase erialase kogemusõppe kohta.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • kaks allkirjastatud akadeemilist viidet.
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • Inglise keele nõuete sertifikaat.
 • kiri või eelleping (valikuline).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete Uni ... Loe edasi

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete University Guide 2019, and 2nd overall in the UK (Guardian Good University Guide 2019). Näita vähem