MSc - personalijuhtimine ja suhted

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc - Inimressursside juhtimine ja suhted

Juba üle 30 aasta IAE Aix kujundada talent ettevõtted vajavad - Human Resources spetsialistid, kohanemisvõimeline ja õnnistatud suure suhtlemisoskus. See MSc vastab täiuslikult ettevõtjate ootustele.

Lugege, kuidas teha strateegia ja ärieesmärkide oma pädevuse piires direktor (-rice) inimressursse. MSc Human Resource Management pakub topelt pädevus - Strateegiline juhtimine meisterlikkust tehnikat ja tööriistu personalikulud ja arusaamist suhted firma sees. Eesmärk on väljakutseteks homme, ja liikuda kavandatud kehtiva ettevõte.

Peamised omadused

Arv on vahemikus 30-35 osalejat.

Programm töötab täistööajaga üle ühe aasta.

Õppemeetodeid põhineb peamiselt osalejate aktiivne osavõtt: juhtumiuuringud, simulatsioonimängud, praktiliste harjutuste, kogemuste suhted paljude ettevõtjate, taotluse välitööd. Annavad esile rühmatöö, väga sage kasutamine audiovisuaalsete vahenditega (filmitud toetab video redigeerimise saavutada, jne) ja NICT.

Teadmised kontrolli pidevalt tagatud asjakohasel viisil omadusi iga distsipliini programmi. Inglise keel on oluline.

Konverentsid-ristmikud, ettevõtete külastusi, ümarlauad, kus külalised on spetsialistid Human Resource Management, on korraldatud ja soodustas programmis osalejad. Alates selle loomisest HRM programmi välja töötanud väga produktiivne suhteid ja sidemeid spetsialistid HRM, kui ANDRH, mis kahtlemata soodustab saada ülesannete äri ja palkab.

Töö profiilid tulevikus lõpetajad

Leiame lõpetajate programm tippjuhi valdkonnas Human Resource Management ettevõtted ja organisatsioonid nii era- või avalikus sektoris (suured või keskmise). Näiteks: HRD (personalidirektor), asetäitja HR direktor, kes vastutab koolituse, värbamise, tasustamise, side, projektijuht eri teemadel (ohutus, kvaliteet, töötingimused ...), sotsiaalsed audiitor.

Seal on ka konsultandid ja koolitajad selles valdkonnas. Dünaamilisus Alumni Network hõlbustab juurdepääsu töökohtadele.

Sissepääs ja määr

Jõustumine 1. aasta MSc:

  • Litsentsihoidjad
  • või tasandil Bac 3 (180 ECTS)
  • või samaväärne (välismaa diplomi VAE)

Otsene sisenemise teisel aastal MSc:

  • Master lõpetanutest
  • või taseme Bac 4 või enam (240 või enama AP)
  • või samaväärne (välismaa diplomi VAE)
  • märkimisväärne töökogemus, jääb välismaal ja väga heal tasemel inglise ja prantsuse keeles.

Värbamine on taotluse (Testid Tage-MAGE või GMAT, TOEFL, TOEIC või IELTS, professionaalse projektijuhtimise, varasemad uuringud, praktikume või ametikohtadest) ja intervjuu žürii.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... Loe edasi

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. Näita vähem
Aix-en-Provence