MSc personalijuhtimise (täistööajaga)

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

MSc Human Resource Management on üks aasta, täistööajaga programm. See on neile, kes soovivad jätkata karjääri valdkonnas personalijuhtimist. Segamine teooria ja praktika, see programm pakub võimaluse põhjalik uuring organisatsioonide ja töökorraldus. See võimaldab teil tööd professionaalsel tasemel liikmeks Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD).

Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD)

Department of Human Resource Management on CIPD Kinnitatud Keskus. Aspirantuur (PgDip) etapis on see programm on akrediteeritud kui vastavad teadmised nõuded Professional liikmelisus Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD) on Associate, Chartered liikme või Chartered Fellow.

Sa õppida

Sa kohustuvad õppekava põhineb järgmistel kohustusliku ja valikulise õpetanud mooduleid. Kui vastate abikõlblikkuse nõuded aspirantuur siis sa lubatud suunduda väitekirja lõpule Magistriõpe etapp. Business Skills Development istungid toimuvad nii semestrit.

Juhtimine Research Report

Aasta teisel poolel, saate toota juhtimise uurimistöö aruanne põhineb analüüsides inimressursi küsimus organisatsioonis. Sul on vaja juurdepääsu organisatsiooni teostada selle uurimistöö. Sa julgustatakse kasutama oma kontakte korraldada seda, kuigi antakse abi osakonna poolt.

Väitekiri

Magistranti ka täielik väitekirja heaks teema ajavahemikul juunist augustini.

Akrediteerimine

Aspirantuur etapis on see programm on akrediteeritud kui vastavad teadmised nõuded Professional liikmelisus Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD) on Associate, Chartered liikme või Chartered Fellow.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, ühiskonnaõpetus või ettevõtlusega seotud distsipliini.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saavutada IELTS skoor 6,5 (minimaalselt 6,0 iga kriteeriumid).

Tuleviku taotlejad peavad meeles pidama, et eespool kujuta miinimumnõuetele ning et nende nõuete ei garanteeri vastuvõtmisest käigus.

Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD)

Õpilased selle programmi on vaja ka saada Student liikmed CIPD alguses programmi. Liitumistasu ja liikmemaksu tasumist teile otse CIPD. Liikmemaksud on tingitud igal aastal juulis. Rohkem teavet saab alguses programmi, kuid infot õpilase liikmeks võib leida CIPD kodulehel.

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

Paljud meie lõpetajad on tööle või täiendavaid uuringuid ala HR. *

Ametinimetused on järgmised:

 • hindamise spetsialist
 • Credit Analyst
 • HR assistent
 • HR nõunik
 • HR Analyst
 • Personalijuht
 • Õppimine arenduskonsultant

Tööandjad on järgmised:

 • Arcadia
 • Highland Linnavolikogu
 • Politsei Scotland
 • STV
 • Tere Break
 • Wise Group
 • Tulemuste põhjal riigi sihtkohad lahkunuid Higher Education Survey 2014/15, 2013/14.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem