Tõhus kohalikul, riiklikul ja globaalsel inimeste juhtimine on oluline osa iga organisatsiooni edu. Mõeldud lõpetanute erineva taustaga, meie MSc pakub juurdepääsu ja võimalust saada liikmeks, siis Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD); üha enam oluliseks eelduseks edukaks ja rahuldust pakkuvat karjääri HRM ja töösuhteid.

Mis põhirõhk HRM tavasid ja professionaalne juhtimisoskusi arengu, meie programm viib teid kaugemale kui standard rada. Me kohtume CIPD kõrgtasemel kriteeriumid, Nii et kui sa edukalt rada saab taotleda assotsieerunud, siis Chartered, tase liikmeks, sõltuvalt teie ja kogemusi.

MSc HRM (koos CIPD rada) on keskenduda HRM tavasid ja oskuste arendamise kui standard rada. See on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel ja Arengupank ning tagab juurdepääsu liikmete see kutseühing.

Liikmeks CIPD peetakse üldiselt pakkuda selge eelis neile, kes soovivad jätkata karjääri valdkonnas personalijuhtimise ja töösuhete ja üha enam kui põhinõue. CIPD on praegu 135000 liiget ja töökuulutuste jaoks HRM postitusi sageli viidatakse vajadusele CIPD liikmeks. CIPD staatus on riiklikult tunnustatud Suurbritannias aga tunnustatakse üha enam rahvusvahelisel tasandil.

See rada vastab CIPD kõrgtasemel kriteeriumid, mis võimaldavad neid, kes on edukalt läbinud ja läbinud rada taotleda Associate ja siis Chartered tase liikmeks sõltuvalt nende HR rolli / tase ja kogemused. CIPD laeb õpilane liikmemaks (praegu £ 170). Associate ja Chartered liikmelisuse tasemed on antud CIPD. Moodulid kantud rada on täpsustatud allpool. Puuduvad valikained, õpilased peavad täitma ja läbima iga mooduli.

Miks uurida selle kursuse

Aasta lõpuks programmi, mida on kõrge teadmisi ja arusaamist praeguse praktiline, intellektuaalne ja poliitika väljakutsete praktikud valdkonnas personalijuhtimist. Nende hulka kuuluvad:

  • Suhet HRM ja äristrateegia
  • Mõju HRM ettevõtte tulemuslikkuse
  • Väljakutse arendada HRM strateegiad rahvusvahelises kontekstis
  • Tagajärjed uue individuaalse ja kollektiivse tööõiguse
  • Muutuste juhtimine ja uute töökorralduse vormid
  • Tagades, et töötajad on varustatud vajalike oskuste ja teadmiste.

Lisaks on sul õigus taotleda liikmeks CIPD kas Associate või Chartered tasemel

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.

Nõustame mitmesuguseid eri riikide kvalifikatsioone. Lisateavet rahvusvaheliste sisenemisnõuete kohta. Inglise keele punktisummad on 7,0 IELTS (mitte vähem kui 6,5 ja kõikides bändides), 95 TOEFL (mis sisaldab vähemalt 22 mis tahes bändis) või 67 (kõik oskused) Pearsoni akadeemiline inglise keele test on kohustuslik.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 27 kursust Birmingham Business School, University of Birminghamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,270 GBP
täistööajaga, koduõpilased. Üliõpilastele 19 170 £. Välja arvatud CIPD tasu 550 £.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi