MSc personalijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Pidevalt kasvav ülemaailmne konkurents tähendab tegevusi, nagu värbamine, valik, säilitamise ja koolitus ja arendamine on tõepoolest esiplaanile. Meie MSc on lõpetajate erineva taustaga, kes otsivad karjääri selles huvitavas, väljakutsuv ja mõjukas areenil.

Meie rahvusvaheliselt orienteeritud programm pakub ülemaailmset keskenduda erinevaid teemasid HRM teooria, poliitika ja praktika, mis annab teile põhjaliku ülevaate praktilise kohaldamise teooria. Sa ei jäta kõrge tase teadmisi ja selge arusaamine praegustest praktiline, intellektuaalne ja poliitilisi muudatusi olete tõenäoliselt silmitsi oma karjääri HRM.

MSc HRM rada pakub pakett südamik ja valikainete moodulitest, et uurida ja kriitiliselt hinnata asjakohaste ja kaasaegse HRM seotud teooriad ja teadustöö, mis annab ülevaate nende praktilisi rakendusi.

Aasta lõpuks programmi, mida on kõrge teadmisi ja arusaamist praeguse praktiline, intellektuaalne ja poliitika väljakutsete praktikud valdkonnas personalijuhtimist. Nende hulka kuuluvad:

  • Suhet HRM ja äristrateegia
  • Mõju HRM ettevõtte tulemuslikkuse
  • Väljakutse arendada HRM strateegiad rahvusvahelises kontekstis
  • Tagajärjed uue individuaalse ja kollektiivse tööõiguse
  • Muutuste juhtimine ja uute töökorralduse vormid
  • Tagades, et töötajad on varustatud vajalike oskuste ja teadmiste.

Programm algab septembris ja kestab 12 kuud. Õpilane on kohustatud võtma 120 krediiti õpetas elemendid ja 60 krediidi väitekirja. Te saate koolituse uurimismeetodeid, mis võimaldaks teil teha väitekiri vahendite vahel juunis ja septembris. Ka koolitus valmistab teid doktoritöö, tuleks valida jätkata oma õpinguid.

Väitekiri

Käigus aastal siis kohustub teadustöö väitekirja kohta asjakohane teema, mis tuleb esitada septembris. Sul on valida oma teema konsulteerides akadeemilise personali, tavaliselt toetudes eriti huvitavas valdkonnas ühest õpetanud mooduleid. Samuti saate töötada koos juhendaja juhendamisel läbiviimisel teadusuuringute ja esitamise lõplik väitekirja.

Miks uurida selle kursuse

Human Resource Management funktsioon on üha olulisemaks äristrateegia ja edu. Sellised tegevused nagu värbamise, valiku, säilitamise, haldamise töösuhete õpe ja karjääri kujundamine on väga oluline majandustulemusi organisatsioonide nagu konkurents ettevõtete vahel suureneb.

Programm näeb lõpetajale, kes soovivad arendada karjääri personalijuhtimise valdkonnas, kus on palju võimalusi. See on eristusvõime on rahvusvaheliselt orienteeritud ja pühendab tähelepanu küsimustele, mis on seotud personalitöötajad teooria, poliitika ja praktika.

Õpilased on ka võimalus osaleda isiklikku arengut muidugi väljas ajaviidet keskus Suurbritannias.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.

Nõustame mitmesuguseid eri riikide kvalifikatsioone. Lisateavet rahvusvaheliste sisenemisnõuete kohta. Inglise keele punktisummad on 7,0 IELTS (mitte vähem kui 6,5 ja kõikides bändides), 95 TOEFL (mis sisaldab vähemalt 22 mis tahes bändis) või 67 (kõik oskused) Pearsoni akadeemiline inglise keele test on kohustuslik.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem